Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Детски ролерки лизгалки 30-33 Alpina Cosmo detski rolerki

Продавам детски ролерки - лизгалки марка Alpina Cosmo, флексибилен бр...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

Roleri

Prodavam roleri broj L od 39 do 42 rolerite se novi voopsto ne proba...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

Nov slem URBAN WINNER

Se prodava slem URBAN WINNER Nov ne koristen.Slemot e idealna zastita...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Хаврборд

Се продава овој гаџет. Неговата состојба е сјајна.


6.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 13:06Trotinet i Skejtbor

Многу малку користени како нови


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 18:16Detski velosiped

Detski velosiped solidno socuvan 070/267-509 Pomaliot velosiped ce...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

26 мај 08:50Velosipedi

Velosipedi doneseni od Svajcarija


1 €
или предлог цена
25 мај 12:25Prodavam zastitna kaciga

Prodavam upotrebuvana, no vo odlicna sostojba, zastitna kaciga za ek...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

25 мај 11:27ROLERKI NEKORISTENI 33-36

Prodavam rolerki novi, nekoristeni br. 33-36


2.500 МКД
или предлог цена
21 мај 20:41SKATEBOARD GLOBE COCONUT / BLACK

Prodavam malku koristen skateboard coconut (skirol).


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

21 мај 16:09PRODAVAM ROLERKI SALOMON TITANIUM BR 39\2

PRODAVAM ROLERKI SALOMON TITANIUM BR 39/2


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

20 мај 08:26Ролери со силиконски тркала

Се продаваат ролери со силиконски тркала, многу калку користени. 1 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

20 мај 08:03PRODAVAM ROLERKI SALOMON BR 45/6

SKORO NOVI ROLERKI SALOMON BR 45/6


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

18 мај 19:53Rolerki

Rolerki Action kako novi dva pati vozeni Kupeni od Sport Vision 3500...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

15 мај 16:04ROLERKI SALOMON BR 39,2/3

MNOGU SOCUVANI ROLERKI SALOMON BR 39 2/3


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

14 мај 16:09detski rolerki FILA

rolerki vo dobra sostojba zacuvani od br 35 do br 38


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

09 мај 21:05ROLERKI ROLERBLADE BR 40

ROLERBLADE ROLERKI BR 40


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

09 мај 18:24продавам хаверборд

Продавам хаверборд купен од Ледиком 11.500ден возен само 5 пати пред ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

08 мај 14:53TROTINET DETSKI

Trotinetot e vo ispravna sostojba. Kvaliteten brend. Selikonski trkal...


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 20:10Rolerki br;40

Rolerki br;40 Rolerkite se holandski,malku vozeni i se so silikonski...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

29 апр 12:10Rolerki Roces

Rolerki Roces br.45 vo odlicna sostojba so minimalni tragi na koriste...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

24 апр 09:01Rollerki 36-40br Rollerblade

Rolerki prisposoblivi od 36br do40br So silikonski trkalca na lager...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

19 апр 13:56Roleri br 35-38

Roleri za deca br 35-38


400 МКД
или предлог цена
31 мар 09:56Rolerki

Se prodavaat rolerki Sonic W ,broj 40. Koristeni se mnogu malku,maksi...


3.000 €
или предлог цена
30 мар 16:23Se prodavaat rolerki

Se prodavaat rolerki eden par 700 den ili dvata para za 1200 den


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

25 мар 12:21Detsko roleri

Detski roleri dobro socuvani,gi imame vo plava I crvena varijanta,br....


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 14:06Roleri Fila

Doneseni od CH ispravni ,Fila’-1500 den ,Oxygen’- 1200 den inf 070/69...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мар 21:59Roces stealth

Roces stealth speed inline, skejterski profi rollerki vrvna klasa so ...


65 €
или предлог цена
05 мар 18:03Детски ролерки бр.25-28

Детски ролерки како нови!


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

26 фев 14:13Ролерки 31-34

Се продаваат ролерки бр 31-34 сочувани како нови. Ролерките се со две...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

08 фев 15:45Scateboard - Skejtbord

Скејтборд со заштитници за колена и торба


1.500 МКД
или предлог цена
06 фев 14:01Skateboard Santa Cruz 8.25

Skateboard Santa Cruz 8.25, Возен само 3 месеци


3.100 МКД
или предлог цена
31 јан 11:41Пени борд 23 инчен

Се продава користен пени борд (оргинален) купен од дроп ин, го продав...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:00Salomon st.PRO

Ролери Salomon st.Pro


3.000 МКД
или предлог цена
14 јан 15:31Longboard MADRID Zak Maytum kupen od USA .!

Prodavam longboard kupen od USA Zak-Maytum Madrid.. Longboardot e...


125 €
или предлог цена
10 јан 19:57YUNEEC E-GO електричен longboard

Се продава ⚡️ електричен лонгборд купен од Америка 2015, многу малце ...


230 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

10 јан 09:11Roleri Rollerblade

Se prodavaat roleri rollerblade made in ITALI polovni odlicno socuva...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

07 дек 23:48Велосипед 24'

Продавам многу малку користен велосипед, скоро нов. Тркала 24'. Цена ...


4.500 МКД
или предлог цена
18 ное 10:54Велосипед 24"

Многу сочуван велосипед. Тркало 24". Цена 4500.00 тел. 070268611


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

18 ное 10:53Roleri L.A. Sport broj 44 | Ролери број 44

Se prodavat roleri L.A. sport. Kontakt: 076 308 468 - Viktor


1.000 МКД
или предлог цена
20 окт 19:34Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам