Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат вреќи за бокс,кик бокс,џудо,ракавици и друго

Се продаваат нови боксерски вреќи изработени од квалитетна церада! Вр...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 13:21Boks Rakavici, Vreki, Vreka, Bokserski, Bokserska

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
01 јун 10:54EVERLAST Самостоен штанд за вреќа и брза круша PRIDE.MK

Самостоен штанд за боксерска вреќа и брза круша • цврста метална к...


18.000 МКД
или предлог цена
31 мај 11:25Oprema za taewondo

Se prodava oprema za takevondo Rakavici 10 evra Stitnici za noze 10...


35 €
или предлог цена
30 мај 20:48DRZAC ZA VREKJA BOKS..држач вреќа бокс

Држач за вреќа боксерска /кикбокс НОВИ!! Носивост 130 кг.. Држачите...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

29 мај 20:27DETSKA VREKA ZA BOKS 5-10 GODINI

Комплет ѕа бокс ѕа почетници, вреќа 43 цм со ракавици ѕа деца 5-10 го...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

29 мај 17:44ADIDAS SPEED BOXING PROFI ВРЕЌИ ЗА УДИРАЊЕ Designed in USA

ADIDAS SPEED BLACK/GOLD ВРЕЌИ ЗА УДАРАЊЕ НОВО НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА AD...


По Договор
или предлог цена
29 мај 16:38ADIDAS SPEED 50 BOXING KICK BOXING TRENING РАКАВИЦИ САМО ВО

adidas boksačke rukavice SPEED 50 • dizajnirane da bi optimizirale b...


2.400 МКД
или предлог цена
29 мај 16:32Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 16:03BOKS VREKI

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks vo razlicni dimen...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:11BOKS VREKI

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks vo razlicni dimen...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:11ДЕТСКИ БОКС РАКАВИЦИ PRIDE 6 OZ. SAMO VO PRIDE.MK BOXING GL

BOXING GLOVES KICK BOXING GLOVES БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ КИКБОКС РАКА...


2.000 МКД
или предлог цена
27 мај 09:41ADIDAS ADIZERO kickboxing/taekwondo kacigi samo pride.mk

Адидас шлем за кикбокс/таеквондо ПРИКАЗНА Конструкцијата на овој ...


По Договор
или предлог цена
25 мај 15:43ADIDAS WAKO KICKBOXING ШТИТНИЦИ ЗА СТАПАЛА само во pride.mk

ADIDAS WAKO KICKBOXING СЛУЖБЕНИ НАТПРЕВАРУВАЧКИ ШТИТНИЦИ ЗА СТ...


По Договор
или предлог цена
25 мај 15:43Profesionalna Boks, kick boks, mma, Vreka, Vreki, KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 08:55Vrekja za boks

Prodavam vrekja nova nekoristena Visoka 1.5m Mnogu kvalitetno napr...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

22 мај 15:46ADIDAS WAKO 200 КИКБОКС РАКАВИЦИ КОЖА САМО ВО pride mk

Кик-бокс ракавици adidas WAKO • Дизајниран за интензивна обука • Ви...


По Договор
или предлог цена
22 мај 14:35PRIDE PROFESIONALNI VREKI ZA TRENING NA SITE BORECKI VESTINI

www.pride.mk ALPE SPORT Bul:Kuzman J. Pitu 24/15 Skopje nova ze...


По Договор
или предлог цена
20 мај 12:33Боксерски вреќи

Се продаваат професионални боксерски вреќи комплет со синџири и алки


3.000 €
или предлог цена
15 мај 15:02Vreka, professionalna, вреќа, 078336188

Profesionalna vreka, za boks, kikboks, isklucivo na telefon 078336188


100 €
или предлог цена
15 мај 10:25Мечувалска опрема

Се продава меувалска опрема. 1. Меч половен Allstar 3600 денари 2. ...


7.200 МКД
или предлог цена
08 мај 14:44Појаси за карате

жолт SMAI x 1 црвен SMAI x 2 зелен x 2 син MASTERS x 2 150 мкд парче


150 МКД
или предлог цена
01 мај 07:53Fokuseri

Fokuseri 076 812 388


1.800 МКД
или предлог цена
14 апр 16:56Kickbox rakavici 12oz

Kickbox rakavici 12oz 076 812 388


1.200 МКД
или предлог цена
14 апр 16:56Bench Klupa Tegovi Sipka

se prodava bench klupa brend Top Life koristena retko vo domasni usl...


9.000 МКД
или предлог цена
24 мар 22:30Vrekja za boks komplet so narakvici , zavoi i shtitnici

Se prodava vrekja za boks 1.30 cm visina , komplet narakvici so zavoi...


100 €
или предлог цена
22 мар 10:08Продавам штитници за потколеници и ракавици

Продавам нови неупотребувани штитници за потколеници за карате и рака...


1 €
или предлог цена
26 фев 08:40PRIDE vrekja za boks

Vrekjata e nova NE udrena Komplet so NOVI rakavici i stegaci In...


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

10 фев 18:06Боксерски нараквици

Продавам боксерски нараквици, скоро не користени. 076626637


2.500 МКД
или предлог цена
17 јан 21:29Боксерски нараквици

Продавам боксерски нараквици, скоро не користени. 076626637


1.700 МКД
или предлог цена
17 јан 21:29UFC gloves od USA

Prodavam UFC rakavici za sparing-trening Kupeni od USA nekoristeni ...


30 €
или предлог цена
10 јан 19:56Vreca za boks

Prodavam vreca za boks nova nekoristena so dimenzii: visina 120 cm i ...


4.000 МКД
или предлог цена
08 дек 19:11JAPONSKO ZNAME

Продавам одлично зачувано Јапонско знаме 90x140


20 €
или предлог цена
04 дек 13:07PROFESIONALNI TRENERSKI FOKUSERI KOZA SAMO VO PRIDE.MK

NOVO NOV MODEL Професионални тренерски фокусери Заоблениот дизај...


3.750 МКД
или предлог цена
31 окт 14:45PRIDE-EVERLAST-ADIDAS PROFI OPREMA ZA BORECKI SPORTOVI

WWW.PRIDE.MK ALPE SPORT Bul:Kuzman J. Pitu 24/15 Skopje nova ze...


По Договор
или предлог цена
28 окт 14:56Штитници за нозе

Продавам нови штитници за нозе неупотребени купени 1400 ден. Ги прода...


1.000 МКД
или предлог цена
16 окт 11:01Амблеми

Продавам амблеми Славчо 071/367-813


1 €
или предлог цена
02 окт 22:34KVALITET PRED SE!!! 10G. GARANCIJA! OTVORI OGLAS!

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:36Bokserski rakavici

Bokserski rakavici ednas obleceni Ringhorn 12oz


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

16 сеп 17:41ADIDAS KICK BOXING WAKO OPREMA 2021/2022 SAMO VO PRIDE.MK

NAJNOVI MODELI NA ADIDAS WAKO KICK BOXING OPREMA ZA TRENING I NA...


По Договор
или предлог цена
11 авг 12:05Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам