Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TORBI TORBICI TORBA TORBICA ZA VELOSIPED VELOSIPEDI - NOVI

Нови триаголни велосипедски торби во различнни бои, и со 3 различни т...


400 МКД
или предлог цена
26 мај 10:58Staticen velosiped

Staticen velosiped skoro nov mnogu malce koristen socuvan ispravno sv...


8.000 МКД
или предлог цена
26 мај 09:27Kaciga Nolan G 9.1 GREX golemina M flip up

Kako vo dispozitivot na ovaj oglas :) Kontakt Nikolche 075 646 678


120 €
или предлог цена
25 мај 18:58SVETLA SVETLO ZA VELOSIPED LED LASER 50000LM

Комплет нови моќни светла со држачи, најнова LED технологија, водоотп...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мај 11:26TORBI TORBICI TORBA TORBICA ZA VELOSIPED VELOSIPEDI - NOVI

Нови триаголни велосипедски торби во различнни бои, и со 3 различни т...


400 МКД
или предлог цена
25 мај 11:26SHIMANO DURA-ACE педали

Користени SHIMANO DURA _ ACE PD-7810 педали со нови клитови. PD-7810 ...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Тркачки спортови / Справи / Опрема

22 мај 11:39LED LASER SVETLA SVETLO ZA VELOSIPED 50000LM

Комплет нови моќни светла со држачи, најнова LED технологија, водоотп...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мај 10:58Drzac za velosipedi / Држач за велосипеди

Продавам профи нов држач за 2 велосипеди , без разлика која големина ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Тркачки спортови / Справи / Опрема

20 мај 21:17Velosiped tocak konbike

Donesen od Germanija made in Germany ganc nov socuvan ovde ne e vozen...


9.500 МКД
или предлог цена
19 мај 18:22LED LASER CRVENO SVETLO ZA VELOSIPED

100% Нови LED/LASER светла со повеќе модови на работа. Водоотпорни на...


400 МКД
или предлог цена
17 мај 09:53Velosiped CUBE...27.5

Mnogu socuvan,kako nov.


350 €
или предлог цена
16 мај 18:37VELOSIPED 24"

se prodava velosiped vo ekstra sostojba, 13" RAM, 24" trkala, CENA 6....


6.000 МКД
или предлог цена
16 мај 13:26LED + LASER SVETLO ZA VELOSIPED - POZADINSKO CRVENO SVETO

100% Нови LED/LASER светла со повеќе модови на работа. Водоотпорни на...


400 МКД
или предлог цена
10 мај 09:57LED SVETLO SVETLA ZA VELOSIPED PREDNO + ZADNO NOVI

Комплет (предно + задно) нови LED светла за велосипед. МОЖНОСТ ЗА ...


400 МКД
или предлог цена
10 мај 09:56SVETLO SVETLA ZA VELOSIPED LED + LASER VODOOTPORNI

100% Нови LED/LASER светла со повеќе модови на работа. Водоотпорни на...


400 МКД
или предлог цена
05 мај 11:07ПРОДАВАМ TACX® GALAXIA ТРЕНАНЖЕР ЗА ВЕЛОСИПЕДИ.

Се продава бидејќи не се користи повеќе, перфектен е за тренинг, за з...


10.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:33LED SVETLO SVETLA ZA VELOSIPED PREDNO + ZADNO NOVI

Комплет (предно + задно) нови LED светла за велосипед. МОЖНОСТ ЗА ...


400 МКД
или предлог цена
25 апр 10:49Velosiped

Se prodava velosiped pinnacle mnogu malku koristen recisi nov. Tel 07...


500 €
или предлог цена
14 апр 13:08Detski velosiped 20"

Detski velosiped 20"


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Тркачки спортови / Справи / Опрема

28 мар 13:34Prodavam zenski detski velosoped

Prodavam detski zenski velosiped vo odlicna sostojba, francusko proiz...


5.000 МКД
или предлог цена
13 мар 15:29KILOMETRAZ BRZINOMETAR SPEEDOMETER ZA VELOSIPED

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
14 фев 13:47PRODAVAM MASKI VELOSIPED CASTELLO

Prodavam maski velosiped CASTELLO DOMINATOR za osobi okolu 180 cm . V...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Тркачки спортови / Справи / Опрема

23 дек 20:12BRZINOMETAR KILOMETRAZ SO LCD EKRAN SO ZELENO SVETLO

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
14 дек 08:04Odlicen tocak za grad vilager

Donesen od svajcarija Nov e 1000e


200 €
или предлог цена
09 дек 23:29KILOMETRAZ BRZINOMETAR SPEEDOMETER ZA VELOSIPED

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
15 ное 11:40RAKAVICI NARAKVICI ZA VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR VO 3 BOI

Специјални нараквици погодни за возење, велосипед, мотор, планинарење...


800 МКД
или предлог цена
14 ное 12:15Продавам статичен велосипед / тренажер

Продавам статичен велосипед / тренажер. Употребуван околу 2 месеци. К...


13.000 МКД
или предлог цена
10 ное 19:16STITNICI KOMPLET ZA RACE I NOZE ZA VOZENJE MOTOR, VELOSIPED

Нови штитници за раце и нозе со асиметричен дизајн кој нуди удобност ...


1.900 МКД
или предлог цена
01 ное 10:47Prodavam profi rog za trkacki velosiped

Prodavam profi aluminium rog za trkacki ili brzinski velos...


1 €
или предлог цена
26 окт 21:19STITNICI SHTITNICI ШТИТНИЦИ PROTEKTORI - 100% NOVI

Нови штитници за раце и нозе со асиметричен дизајн кој нуди удобност ...


1.900 МКД
или предлог цена
26 окт 10:24BRZINOMETAR KILOMETRAZ ZA VELOSIPED LCD EKRAN ZELENO SVETLO

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
03 окт 09:34Prodavam novi rachki za m. bike

Prodavam novi rachki za m. bike


200 МКД
или предлог цена
24 сеп 22:17MAX женски велосипед

Малку користен, 28", женски city велосипед


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Тркачки спортови / Справи / Опрема

21 сеп 16:46E-MTB CUBE

cube stereo race 160 e bike Magura - Diskovi Bosch Nyon 1121 - Boa...


4.900 €
или предлог цена
16 сеп 22:05Шитери SHIMANO 2x9 sp

се продаваат шифтери шимано 2х9 брзини


5.000 МКД
или предлог цена
29 авг 20:44Продавам детски велосипед

Велосипедот е во одлична состојба Повеќе информации на тел: 0756179...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јул 13:32Kaciki za velosipedizam

Novi doneseni od Germanija


По Договор
или предлог цена
03 јул 08:43BRZINOMETAR KILOMETRAZ SO LCD EKRAN SO ZELENO SVETLO

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
13 мај 11:44VELOSIPED Polar Mirage comp 26 KAKO NOV

Se prodava velosiped Polar Mirage comp mnogu malku koristen kako nov....


10.500 МКД
или предлог цена
07 мај 13:00Velosiped

Velosipedi od Svajcarija


1 €
или предлог цена
26 апр 06:09Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам