Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Metal detektor, skener, lokator

Detectormax Makedonija vi nudi golem izbor na metal detektori, daleci...


1.995 €
или предлог цена
11 мај 08:45Промовирано

PLANINARSKI CIZMI / CEVLI TIMBERLAND BROJ 42

Se prodavaat planinarski cevli Timberland · BROJ 42 · Ortholite · ...


2.590 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.800 МКД
06 мај 00:19PLANINARSKI CIZMI / CEVLI PARFORCE BROJ 41

Se prodavaat planinarski cevli Parforce · BROJ 41 · Comfortex Uv...


2.400 МКД
или предлог цена
06 мај 00:17PLANINARSKI CIZMI / CEVLI MEINDL BROJ 45

Se prodavaat planinarski cevli Meindl · BROJ 45 · Gore-tex CENA:...


2.400 МКД
или предлог цена
06 мај 00:16PLANINARSKI CIZMI / CEVLI AIR BROJ 40

Se prodavaat planinarski cevli Air · BROJ 40 · Air-streamsys · Wat...


2.400 МКД
или предлог цена
06 мај 00:14PLANINARSKI CIZMI / CEVLI MEINDL BROJ 41 1/2

Se prodavaat planinarski cevli Meindl · BROJ 41 1/2 · Air-active ...


2.890 МКД
или предлог цена
06 мај 00:11PLANINARSKI CIZMI / CEVLI MEMPHIS ONE BROJ 42

Se prodavaat planinarski cevli Memphis One · BROJ 42 · MPS Uvoz ...


2.400 МКД
или предлог цена
06 мај 00:10PLANINARSKI CIZMI / CEVLI CRANE BROJ 45

Se prodavaat planinarski cevli Crane · BROJ 45 · AVS-TEX Uvoz od...


2.590 МКД
или предлог цена
06 мај 00:09PLANINARSKI CIZMI / CEVLI TREKK STAR BROJ 43

Se prodavaat planinarski cevli Trekk Star · BROJ 43 CENA: 50€, s...


2.400 €
или предлог цена
06 мај 00:08PLANINARSKI CIZMI / CEVLI DACHSTEIN BROJ 42

Se prodavaat planinarski cevli Dachstein · BROJ 42 · DryDS · Ortho...


2.490 МКД
или предлог цена
06 мај 00:06PLANINARSKI CIZMI / CEVLI JACK WOLFSKIN BROJ 40,5

Se prodavaat planinarski cevli Jack Wolfskin · BROJ 40,5 · Texapore...


2.490 МКД
или предлог цена
06 мај 00:04PLANINARSKI CIZMI / CEVLI TECNICA BROJ 42

Se prodavaat planinarski cevli Tecnica · BROJ 42 · Tecni-dry · Tec...


2.790 МКД
или предлог цена
06 мај 00:01PLANINARSKI CIZMI / CEVLI LOWA BROJ 43 1/2

Se prodavaat planinarski cizmi / cevli Lowa · BROJ 43 1/2 Uvoz o...


2.690 МКД
или предлог цена
05 мај 23:52PLANINARSKI CIZMI / CEVLI VICTORY BROJ 41

Se prodavaat planinarski cevli Victory · BROJ 41 · Vibrant - gjon ...


2.190 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.400 МКД
05 мај 23:50Cizmi Planika Brana/Чизми Планика Брана

Cizmi Planika Brana br:42 Чизми Планика Брана бр:42 071/255-537 075...


4.500 МКД
или предлог цена
24 апр 11:09Prodavam Zimski Planinarski cizmi

Prodavam Zimski Planinarsi cizmi marka Prabos od Czech (Чешка) br.38/...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кампување и Природни активности / Чевли

19 апр 08:48Cizmi za Alpinizam Haix

Prodavam alpinisticki cizmi marka Haix br 38/39 nenoseni


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кампување и Природни активности / Чевли

19 апр 08:47Hiking konduri br. 43

Vodootporni adidas visoki konduri odlicni za planinarenje vo site sez...


2.500 МКД
или предлог цена
17 апр 19:05KARRIMOR KONDURI CIZMI ZA PLANINA PLANINARENJE

Se prodavaat povolni cizmi konduri za plaina planinarenje KARRIMOR wa...


3.500 МКД
или предлог цена
01 дек 21:31detski patiki

Socuvani Koristeni detskia pateki br 34


500 МКД
или предлог цена
21 ное 07:43PLANIKA MANGART MEN

Број 42. Носени една сезона. Одлично сочувани и одржувани. Оригона...


6.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 13:00Планинарски чевли - Planinarski cevli

Продавам некористени лесни планинарски чевли од природна кожа, ПОЛСПО...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кампување и Природни активности / Чевли

09 авг 09:32Словенски кожни чизми Slovenski kozni cizmi

Нова пратка за сезона 2021/2022 Novi kozni cizmi, vodootporni, slo...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кампување и Природни активности / Чевли

02 авг 16:48Asolo Revert GV женски планинарски чизми

Се продаваат Женски планинарски чизми АСОЛО бр. 37 1/2, GoreТex матер...


5.500 МКД
или предлог цена
17 јул 08:30Детски патики за качување по карпи Simond Rock Junior

Детски патики за качување по карпи Simond Rock Junior, многу сочувани...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јан 09:34Обувки за планинарење / Cevli za planinarenje Copperminer

Се продаваат чевли за планинарење Copperminer, модел Dufour Jab - наз...


3.500 МКД
или предлог цена
06 јан 21:29Mckinley cevli 29

Spremni za sledna tura planinari / planinarki. Br. 29.


800 МКД
или предлог цена
15 дек 12:45Planinarski Cevli za deca Jack Wolfskin 32

Planinarski Cevli za deca Jack Wolfskin 32


1.000 МКД
или предлог цена
15 дек 12:45Planinarski Cevli za deca Jack Wolfskin 30

Planinarski Cevli za deca Jack Wolfskin 30. Socuvani i spremni za sle...


1.000 МКД
или предлог цена
15 дек 12:44Zimski cizmi 29

Top socuvani


800 МКД
или предлог цена
19 окт 10:21Planinarski cevli

Продавам само пробани планинарски чевли број 38, бренд: KANDER. Супер...


2.500 МКД
или предлог цена
04 фев 11:22VISOKI CIZNI ***** C O N T E Y N E R *****

VISOKI TOPLI I MODERNI ZIMSKI KONDURI ***** C O N T E Y N E R ***** ...


1.200 МКД
или предлог цена
05 авг 10:04НОВ ПАР ТРЕКИНГ ЧЕВЛИ Salomon Ultramid 3 GTX

Не се носени, купени во Германија. Број 44. Goretex мембрана.


6.500 МКД
или предлог цена
04 јул 20:24Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам