Цела Македонија
                   
1056 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам празни албуми

Продавам празни албуми од панини и топс. Се продаваат сите заедно. ...


1.400 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Колекционерство

Денес 16:59  НОВ ОГЛАС

Prodavam kolekcionersko oruzje i stati predmeti

prodavam bakarni kotli tepsii sabja i jatagan krap za secene turski l...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

Денес 13:24Otkup na Panini albumi i slikicki

Otkupuvam Panini albumi od evropski i svetski prvenstva vo fudbal, zi...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

Денес 13:001000 дин 1980год Сребро

СФРЈ 1000дин 1980год. Издадена по повод смрта на ЈБТ. Тежина 26гр ....


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Продавам албум Панини еуро 2020

Продавам албум Панини еуро 2020 во одлична состојба со сите залепени ...


3.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Колекционерство

Денес 11:32  НОВ ОГЛАС

Стари поштенски марки за филателисти/колекционери

Цена по договор. Се продава албум со стари поштенски марки, многу соч...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

Денес 09:00  НОВ ОГЛАС

Kolekcionerski lažicki (01)

Kolekcionerski lažicki 5 na broj. Ednata posrebrena. Viber 07648309...


900 МКД
или предлог цена
Денес 08:18Nosija

Stara makedonske nosija od pijanečkiot kraj Komplet so nakit kako st...


1 €
или предлог цена
Денес 06:43Jugoslovensko zname / Југословенско знаме

Jugoslovensko zname dvostrano. Staro povekje od 50 godini. Okolu 1970...


50 €
или предлог цена
Вчера 23:18Otkupuvam sekakov vid na voeni predmeti i medali

Otkupuvam sekakov vid na voeni predmeti i medali. Otkupuvam i predm...


9.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Вчера 21:28Neotvorena Gas maska M1/M-59 JNA

Продавам НЕ ОТВОРЕНА југословенска гас маска М-59. Mаската никогаш н...


599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Вчера 21:28Stari postenski marki br.1) Italija

POSTE ITALIANE Prodavam stari postenski marki od Italia


1 €
или предлог цена
Вчера 20:48Машина за шиење Lucznik

Се продава машина за шиење Lucznik стара повеќе од 80 години. И фали ...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

Вчера 15:12Panini Brazil 2014 Полн

Се продава комлетно пополнет,зачуван и на соодветните места испишани ...


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

Вчера 15:12Милениумски денарчиња

Милениумски денарчиња 100 парчиња.


250 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерство

Вчера 15:12Prodavam Euro 2020 Panini Album

odlicno socuvan celosno popolnet + nad 100 slicinja sho mi ostanale g...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 13:50Бакарен сад / Bakaren sad (retro/etno/antique)

Bakaren sad okolu 100 godini star, nečisten, so vidliva zelena patina...


50 €
или предлог цена
Вчера 12:07Meksiko 1/10 unca 3.1gr 999 Srebro

Мексико 1/10 (3.1гр) унца 999 Сребро Издаден со мотив од 25 центи ...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48Германија 9 х 10 евра

Германија 9 х 10евра вкупно 90евра 2 х 2011год 2 х 2012год 3 х 20...


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48Makedonsko zname Македонско знаме

Македонско знаме 2 м на 1м. Ново, добро чувано од полиестер.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Колекционерство

Вчера 11:07Prodavam Stari Pegli od Germanija

Stari pegli od germanija. Golemata 30e malite po 20e.


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Колекционерство

Вчера 09:48Ретро предмети

Моб или вибер за инф


По Договор
или предлог цена
Вчера 04:562 кутии за храна

Продавам 2 кутии за храна, кои се употребуваа при патување во периодо...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

07 јун 22:51Сувенир од САД

Продавам една украсна зелена плитка чинија, сувенир од САД, рачно нас...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

07 јун 22:38Kolekcionerski raboti

Kolekcionerski raboti


По Договор
или предлог цена
07 јун 21:15Masina za pisuvanje od 60tite ISPRAVNA

Prodavam celosno ispravna masina za pisuvanje od 60tite godini. Masi...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

07 јун 20:05Medali od Sovetskiot Sojuz so dokumenti (SSSR)

Медалите се купени во Запорожје, Украина Продавам !!оригинални!! мед...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

07 јун 20:05Kutija za kumulativna mina M57 JNA

Продавам кутија за кумулативна мина М57 од ЈНА. Кутијата е во одличн...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

07 јун 20:04Продавам шаторско крило

Продавам зачувано шаторско крило без оштетувања. Шаторското крило е ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

07 јун 19:39MONETI srebro,Kralstvo SHS,Kralstvo Bugarska

MONETI srebro ,bronza,nikel od SHS ,I Kralstvo Bugarska,Turcija


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

07 јун 14:59STARI ANTIKA UKRASI

UKRASI ANTIKA bronza,meaning ANTIKA od Pakistan ,persija ,irak turcija


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

07 јун 14:59Album panini SOUTH AFRICA 2010. Ispolnet 100%

Vo odlicna sostojba, moze da se vidi po slikite. Bez zabeleski. Cen...


5.000 МКД
или предлог цена
07 јун 14:17Galicka mijacka narodna nosija,галичка народна носија

Се продава галичка мијачка народна носија стара преку 100 години тел:...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерство

07 јун 13:42Nozinja

Prodavam nozinja old,made in Germany. 077535176 Cena 600 den.


600 МКД
или предлог цена
07 јун 13:10Kupuvam otkup na stari predmeti kolekcionerski predmeti

Otkup na: -stari kutii od casovnici -banknoti -moneti -casovnic...


1.000 €
или предлог цена
07 јун 11:58BERINGER *STONE CELLARS*CABERNET SAUVIGNON

Mnogu kvalitetno crveno vino Cabernet Sauvignon *STONE CELLARS*,proiz...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерство

07 јун 11:16Upaljaci

Se prodavaat upaljaci cena 180 parce


180 МКД
или предлог цена
07 јун 02:39Kompas

Se prodava kompas cena 500 denari


500 МКД
или предлог цена
07 јун 02:38kutice srebro

se prodava malo srebreno kutice tezi 9 grama cena 600 denari


10 €
или предлог цена
07 јун 02:37Mazetni srebro

Se prodavaat srebreni mazetni cena 1200 denari


1.200 МКД
или предлог цена
07 јун 02:37Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам