Цела Македонија
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

stara zlatna moneta стара златна монета

Monetata tezhi 18.89 grama. Dzvonete na ovoj telefonski broj: +389...


950 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.200 €
Скопје Центар / Скопје

Антички Накит

31 мај 06:51tabakera srebro 1932

Сребрена табакера од 1923 година. Тежина 70 грама. Втиснат жиг за ч...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Антички Накит

17 мај 13:41Cerep od kamen

Cerep od kamen, cena 10000 evra


10.000 €
или предлог цена
10 мај 07:18STAR UNIKATEN KRST - OSMANLISKO CARSTVO

se prodava star unikaten krst od vreme na osmanliskoto carstvo. cena:...


1.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Антички Накит

10 мар 07:23Brojanica - Kilibar

Se prodava brojanica - kilibar. Za poveke info: 078-374-590 Mihail 07...


1 €
или предлог цена
02 фев 14:11Prodavam anticki pari

Prodavam anticki pari


По Договор
или предлог цена
31 јан 20:09Pari za nosija

Prodavam Turski pari od nosija poveke parcinja


4 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Антички Накит

30 сеп 10:58Kupuvam star nakit,kilibar,srebro.penkala,zapalki ...

Kupuvam star nakit,ogrlici od kilibar,bakelit,predmeti od filigran,pe...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Антички Накит

13 сеп 17:04Komplet inventar za zlatara moze zamena za lance

Komplet inventar za zlatara Kukli za lancinja , lanci Pernici za ...


100 €
или предлог цена
26 авг 13:22Procenka na skapocenosti, umetnicki sliki, stari predmeti

Procenka na skapocenosti, umetnicki sliki, stari predmeti, zlaten nak...


1 €
или предлог цена
08 авг 13:22Biser biseri ohrid

400 denari.fiksno..ohridski biser


400 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Антички Накит

08 авг 13:20Etno nakit

Gerdan 6500 denari Mala pafta 500 denari Sindzirce so srebreni pari...


1 €
или предлог цена
01 јун 07:39Narodna nosija

Se prodava narodna nosija,socuvana,vo odlicna sostojba. Cena povolna


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Антички Накит

23 фев 13:00KUPUVAM KILIBAR AMBER

kupuvam stari parcina kilibar,poludragoceni i dragoceni kamecina ! s...


100 €
или предлог цена
10 ное 18:36Delovi I nova lenta za magnetofon

Delovi za Aria magnetofon


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Антички Накит

18 јул 21:54Бројаница

Многу стара килибарна бројаница по поволна цена.


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Антички Накит

09 јул 10:24Kilibar

Se prodava lance od kilibar racna izrabotka star povekje od 100 godin...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Антички Накит

12 дек 13:57LANCINJA OD KILIBAR

LANCINJA OD POLUDRAGI KAMENJA.DONESENI SVOEVREMENO OD INDIJA. CENA 7...


400 МКД
или предлог цена
Куманово

Антички Накит

26 окт 03:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам