Цела Македонија
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WWINTAGE CASOVNIK KIENZLE 7 jewels - germany

Kienzle Boutique vintage 1960 god. STAR ZENSKI CASOVNIK KIENZLE BO...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

12 мај 20:54Isrka индустриски двостран саат 415mm

Isrka индустриски двостран саат 415mm Намена: аеродромски терминал...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

12 мај 08:14Sssr slava budilnik

Se prodava Sssr slava budilnik funkcionalen nedostasuva samo gornoto ...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје

Часовници

08 мај 02:40Casovnici ostrilki saat vintage casovnik

10 parcinja satovi ispravni komplet 200e 7 ostrilki 100e Moze zamen...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Куманово

Часовници

03 мај 16:05Купувам стари рачни часовници

Откупувам стари рачни часовници во исправна состојба. Контакт на тел...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

03 мај 13:20Prodavam mnogu star casovnik Election, ispraven.

Prodavam mnogu star i redok model na racen casovnik Hronometre Electi...


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
4.000 €
Скопје Центар / Скопје

Часовници

03 мај 11:45Sat Saat Casovnik Часовник Budilnik Будилник KUPUVAM RETRO

Retro Vintage Casovnici Seiko , Rhythm ,Flip saati KUPUVAM BARAM ! Po...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

01 мај 22:49Evtino antika ispraven ziden saat

ХТНО, Многу Евтино, поради селидба, антика, стари преку 50 год. 4 ис...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

01 мај 14:17Evtino, ispraven ziden saat

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, (Антика,стари преку 50 год.) 4 ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

01 мај 14:04Се продава џебен часовник

Се продава џебен часовник во одлична состојба. Не е на батерии! 079...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Часовници

30 апр 22:04SE PRODAVA ZIDEN CASOVNIK

Casovnikot e star 80 godini vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

29 апр 15:52Ziden saat eftino

Prodavam Vintage star ziden saat celosno funcionalen 3000 den ima klu...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Часовници

25 апр 10:47Ziden casovnik saat antikvitet star

Star 50 godini minimum


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

17 апр 17:59WINTAGE MEHANIZAM ZA CASOVNIK 23 jewels

STAR -WINTAGE CASOVNIK MEHANIZAM - CASOVNIK KOMPLETEN BEZ KAPACI I...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

11 апр 20:10Prodavam originalen zenski casovnik Casio

Prodavam originalen zenski casovnik Casio, mnogu kvaliteten,.


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

11 апр 08:31Octon casovnik | часовник

Се продава часовник од шведскиот бренд Octon, со следниве карактерист...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

06 апр 10:36Се продава часовник „Charles Delon“ со 24 каратна позлата

Се продава оригинал часовник „Charles Delon“ со 24 каратна позлата.


1.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

05 апр 08:42ruski ziden casovnik. saat.

kompleten. so 2 kluca. za delovi. 1500 DENARI.


1.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Часовници

07 мар 22:01Ѕиден чaсoвник Јaнтaр ссср 1975

Oдличен чaсoвник нa нaвивaње


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

27 фев 21:15Ziden saat

Ruski sssr 1970 godina antikvitet. Mnogu redok model. Znaci se raboti...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Часовници

27 фев 21:15Se prodava chasovnik Quartz, D&G, Charles Delon...

Се продаваат повеќе часовници, одлично сочувани: D&G, Charles Delon, ...


900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

17 фев 07:30ZENSKI MASKI

Novi Stari automatski i na baterija Razni marki doneseni od amerika ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

13 фев 05:13Edox delfin casovnik - pozlaten

Се продава исклучително редок и стар рачен часовник Edox delfin - hy...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Часовници

11 фев 13:20Prodavam germanski casovnik

Prodavam ziden casovnik germanski


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

05 фев 08:46СИНЏИРЧЕ ЗА ЏЕПЕН ЧАСОВНИК

ЛАНЧЕ СТАРО ЗА ЏЕПЕН ЧАСОВНИК КАКО НА СЛИКАТА INFO Email : sko...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Часовници

04 фев 12:12Prodavam tegvi za zidni casovnici

Prodavam 2 tega po 200 grama i 2 tega po 1750 grama edn...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

03 фев 19:34Budilnik i radio

Star casovnik budilnik i radio vo odlicna sostojba


3.600 МКД
или предлог цена
Битола

Часовници

02 фев 17:32Часовник изработен од дрво

Часовникот работи со батерија и е изработен од дрво


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

28 јан 16:25casovnik

casovnikot e kako na slikite i e ispravne


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

23 јан 10:59saat

casovnikot e vo odlicna sostojba i e ispravne samo na saatcija da se ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

23 јан 10:49ѕиден часовник резба во дрво

Часовникот работи на батерија од 1.5V. Изработен е од дрво


1.800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

13 јан 20:47Кварцен часовник GIOVANI,

Кварцен часовник GIOVANI,


800 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

08 јан 20:36Drven casovnik na baterii

Drven casovnik na baterii 15 x 23 cm Funkcionalen


1.200 МКД
или предлог цена
Струмица

Часовници

17 дек 09:34Рачен часовник NIVADA

Швајцарски рачен часовник NIVADA, OD 70 десетите години, одлично сочу...


1.300 МКД
или предлог цена
Велес

Часовници

16 дек 21:07Vostok komandirski cccp

Rabotat normalno, redok ekzemplar


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

16 дек 08:36Аmfibija CCCP 1960

cccp prva edicija, komandirski 070549267


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

16 дек 08:35Часовник изработен од дрво

Часовникот работи на батерија и е изработен од дрво


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

14 дек 18:51Rachen Chasovnik Super zachuvan

Rachen Chasovnik super zachuvan, vo ispravna sostojba Prekrasen dizaj...


900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Часовници

12 дек 17:26СССР Восток Командирские

Vostok Komandirski CCCP,rabotat odlichno


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Часовници

08 дек 23:57Prodavam Ruski Sat VOSTOK_AMFIBIJA Proizveden 1989g

Satot E Vo Top Sostojba... Satot E So Sertifikat... Vodo Ne Propust...


150 €
или предлог цена
Струга

Часовници

23 ное 23:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам