Цела Македонија
                   
319 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stomna/Bardak

Se prodava stomna/bardace Dekorativno Prakjam i po kargo


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

Вчера 18:38Bakrorez bakaren reljef

Pomaliot 1800 DENARI. Pogolemiot 2500 DENARI. 55 n.a. 69 .58 NA 79. O...


13.056 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Декоративна уметност

Вчера 15:51Sliki

Sliki za butik


1 €
или предлог цена
Вчера 13:44  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat racno pleteni carsavi

Se prodavaat racno pleteni carsavi za na trpezariska masa.Site 3 cars...


1 €
или предлог цена
05 јун 21:34Ukrasni angelčinja 075 820 110

Se prodavaat ukrasni angelčinja cena 100denari parce


100 МКД
или предлог цена
05 јун 20:18Vilerov goblen orginal Isusovo voskresenie

Вилерови гоблени Исусово Воскресение И Зимска Нок Со промена на ...


1 €
или предлог цена
05 јун 16:52Резба, икони, дуборез

Иконите се изработени од дабово, ореово и буково најквалитетно дрво,с...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

05 јун 12:39Vilerovi Gobleni

Se prodavaat vilerovi gobleni racno izraboteni ( vezeni ) goble...


1.100 €
или предлог цена
04 јун 15:33Продавам рачно изработени плетеници од фин конец

Продавам рачно изработени плетеници за маса,за витрина.Плетениците се...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декоративна уметност

04 јун 11:41Изработка и продажба на икони

Изработувам икони во различни димензии на платно, церада и хартија. ...


400 МКД
или предлог цена
04 јун 09:39Навлаки за јорган

Продавам ептен поволно нови навлаки за јорган, многу квалитетни, дим...


500 МКД
или предлог цена
03 јун 19:16Повеќе гоблени на продажба

Продавам поголем број сочувани гоблеи,не се везени по Вилерови шеми,т...


25 €
или предлог цена
03 јун 16:19Gobleni

Vilerovi dimenzija 54 x 66 250 eur/1


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декоративна уметност

03 јун 14:32Se prodava Maski

Se prodava MASKI Тел 072 311 759


111 €
или предлог цена
03 јун 11:59Јамболија

Поволно продавам нова неупотребувана јамболија со димензии 200х160 см


500 МКД
или предлог цена
02 јун 17:26Јамболија

Продавам многу поволно бела нова јамболија со димензии 90х180 см.


500 МКД
или предлог цена
02 јун 17:25Уникатни рачно изработени старински навлаки за перници

Многу поволно продавам рачно изработени старински навлаки за перници ...


150 МКД
или предлог цена
02 јун 17:25Se prodavaat vilerovi gobleni

Se prodavaa dva vilerovi gobleni vezeni so germanski konec i orginaln...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 13:27skolka

SKOLKATA I VAZNATA SE KAKO NA SLIKITE vazna (27 xx 80) skolka (16...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Карпош / Скопје

Декоративна уметност

02 јун 11:17GOBLEN VILEROV SO RAMKA

Se prodava goblen “Devojka i pile“ zastiten so ramka i staklo. Moze i...


1.100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

01 јун 20:38DEKORATIVNA UMETNOST

Za po detalni informacii javete se na SLOBODAN 078 385 704.


1 €
или предлог цена
01 јун 11:22dekorativi od kovano zelezo

izrabotka na dekorativi od kovano zelezo .izrabotka elementi,sari ...


По Договор
или предлог цена
01 јун 07:56NUTCRACKER NOVOGODISNI DRVENI VOJNICI FIGURI

CISTO DRVO KAKO NOVI KUPENI OD FRANCIJA ORIGINALNI CENA 200E.


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декоративна уметност

01 јун 07:18Singer postolje masa

Plotna gorna smeneta - vodoootporna i kantirana masinski Dimenzii 1...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 21:58Икона резба во дрво

Иконата е изработена во полно буково дрво


1.999 МКД
или предлог цена
31 мај 20:28Се продава гоблен

Се продава гоблен 120×60 цм со рамка


500 €
или предлог цена
31 мај 19:26Sveknik od kovano zelezo

Sveknik od kovano zelezo


1 €
или предлог цена
31 мај 19:26ИКОНИ ОД ДРВО СО СВ. НИКОЛА И ДРУГИ СВЕТЦИ НА ЧАША, ШИШЕ ...

Изработка и декорирање на икони од дрво со чаша за алкохол со сите св...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 16:23ПОЛНЕЊЕ НА БАЛОНИ СО ХЕЛИУМ ЗА СЕКАКОВ ВИД НА СВЕЧЕНОСТИ.

Полнење балони со хелиум, декорации и аранжмани од балони за сите Ваш...


70 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 16:23** ЗА НАЈУБАВИОТ ДЕН ВО ВАШИОТ ЖИВОТ ** (ЕКСТРА ЦЕНИ ОТВОРИ)

Декорирање на секаков вид свечености родендени, свадби, веридби, свеч...


40 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 16:23ИКОНИ ОД ДРВО СО СВ. НИКОЛА И ДРУГИ СВЕТЦИ НА ЧАША, ШИШЕ ...

Изработка и декорирање на икони од дрво со чаша за алкохол со сите св...


199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 16:23ИЗРАБОТУВАМЕ ИКОНИ ОД ДРВО СО СИТЕ СВЕТЦИ ПО ВАШ ИЗБОР.

Изработка и декорирање на икони од дрво со сите светци , одличени за ...


199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 16:23ПОЛНЕЊЕ НА БАЛОНИ СО ХЕЛИУМ ЗА СЕКАКОВ ВИД НА СВЕЧЕНОСТИ.

ПОЛНЕЊЕ НА БАЛОНИ СО ХЕЛИУМ ЗА СЕКАКОВ ВИД НА СВЕЧЕНОСТИ.


70 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 16:23ПОЛНЕЊЕ НА БАЛОНИ СО ХЕЛИУМ ЗА СЕКАКОВ ВИД НА СВЕЧЕНОСТИ.

Полнење балони со хелиум, декорации и аранжмани од балони за сите Ваш...


70 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 16:22Prodavam gobleni vezeni po shema so DMC stari 45 god.

Prodavam gobleni vezeni po shema so DMC stari 45god. 071 502 508 blag...


50 €
или предлог цена
31 мај 13:31VILEROVI GOBLENI

RACNO VEZENI, GOBLENITE SE POSTARI OD 40 GODINI, SO DRVENI RAMKI 64 C...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декоративна уметност

31 мај 10:20ИЗРАБОТКА НА ИКОНИ ОД ДРВО СО СИТЕ СВЕТЦИ ПО ВАШ ИЗБОР.

Изработка и декорирање на икони од дрво со чаша за алкохол со сите св...


299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

30 мај 19:23Rakotvorbi , milenca , astalski prekrivki - - -

Se prodava poradi preselba prava mala kolekcija od rakotvorbi, heklan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Декоративна уметност

30 мај 19:01TEGOVI

500 denari komad TELEFON 075 248 405


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Декоративна уметност

30 мај 11:48RACNA IZRABOTKA - SE PRODAVAAT Decoratuvni pleteni ukrasi

SE PRODAVAAT NOVI pleteni ukras, razni golemini i formi.


По Договор
или предлог цена
30 мај 10:54Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам