Цела Македонија
                   
46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plasma stolna lampa

Koristena mnogu malku 079247174


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лампи

13 мај 00:47Ламба со абажур и мермер.

Прекрасна столна ламба со абажур и бел мермер. Столна лампа со висин...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
Прилеп

Лампи

12 мај 10:10Unikatna Foto Aparat Lampa Zorki 4-K

Unikatna lampa napravena od foto aparat so led sijalica vo forma na k...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лампи

08 мај 15:09Prodavam anticka stolna lamba

Prodavam anticka stolna lamba, kombinacija od koza i drvo. Lambata e...


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лампи

08 мај 11:06prodavam lamba ispravna antikvitet

prodavam lamba donesena od francija kontakt aleksandra 077 823 129


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лампи

07 мај 10:56Руска светилка за во кола.

Светилката е од бакелит и е пресечен утикачот на гајтанот.


400 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
600 МКД
Аеродром / Скопје

Лампи

07 мај 08:03Retro stolni lampi

Zglobna nova pi cena od 1000 den Stolna lampa so grklan brendirana p...


16 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
19 €
Аеродром / Скопје

Лампи

02 мај 21:18Prodavam lampa na karabit

Prodavam mesingana lampa na karabit rudarska.Lampata funkcionira se e...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лампи

02 мај 18:59Ламби со абажур - антика

ПРОДАДЕНО!!! ДВЕ ЛАМБИ. Помала и Поголема. За сите љубите...


8.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лампи

02 мај 10:11Stolna lampa antikvitet

Stolna lampa antikvitet vo odlicna sostojba info na 078361914 cana 25...


250 €
или предлог цена
Охрид

Лампи

01 мај 07:50Zidna lampa

Zidna lampa od drvo I metal


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Лампи

30 апр 11:01Zidna lampa

Zidna lampa vo odlicna sostojba izrabotena so staklo I bakar


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Лампи

30 апр 10:58Stolna lamba pegla

Se prodava restavrirana pegla na zar - fener Prakjam po kargo Mozi ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 МКД
Битола

Лампи

17 апр 15:57lambi ca gazija preku 60 godini stari

lambi za gazija


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лампи

10 апр 12:20KARBITNA LAMPA

prodavam karbitna lampa jave te se na 077920 803


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лампи

09 апр 20:00Vintage lamba

Se prodava stara lamba edno odcsedumte dzudzinja metalna cena 300 den...


300 МКД
или предлог цена
Скопје

Лампи

09 апр 16:59Se prodava Vintage Retro Luster

vo odlicna sostojba


400 МКД
или предлог цена
Битола

Лампи

02 апр 09:35Retro lampi

Dve vo ponuda. Cena 1000 den i 1500 den.


16 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лампи

01 апр 15:19KARBITNA LAMBA

KARBITNA LAMBA antika


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Лампи

11 мар 11:38Prodavam starinski lampi

Prodavam dve starinski lampi od mesing Dvete zaedno gi prodavam za ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лампи

05 мар 09:43Kristalni lusteri

Lusterite se kompletni 2 kom odlicna sostojba cena po dogovor Pos...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лампи

12 јан 14:00Сијалици по најповолна цена

-Prodavam kvalitetni led sijalici od10W po najpovolna cena. 5 sijali...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лампи

22 дек 21:56Продавам лампа

Се продава порцеланска лампа, добро сочувана Тел. за контакт 078 62...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лампи

21 ное 20:38Се продава лустер и 2 зидни ламби

Се продава лустер со 4 сијалици во порцелански кугли и 2 зидни ламби ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лампи

25 окт 08:26se prodava antika stolna lamba

antika stolna lamba


7.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лампи

20 окт 16:56Продавам ламби

Се продаваат ламби украсни Има два типа Ламбите се со светилки лед...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Лампи

06 окт 21:38Karbitna Lamba

Karbitna lamba 18 x 10 cm Teska 1.3 kg Cena 1000 denari Prakjam po k...


1.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Лампи

16 авг 18:51Lampa - Muzicka kutija na navivanje

Se prodava lampa - muzicka kutija na navivanje. Lampata sviri dodeka ...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Лампи

06 мај 07:46Star luster vo odlicna sostojba

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лампи

30 апр 21:19Star luster vo odlicna sostojba

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лампи

30 апр 21:19KARBITNA LAMBA

KARBITNA LAMBA antika


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Лампи

30 апр 10:56ANTIKVITETI RAZNO

ANTIKVITETI RAZNO


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лампи

27 фев 18:52RACNO IZRABOTENI LAMBI

Racno izraboteni lambi site lambi se izraboteni od bakaren matrijal i...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лампи

23 јан 11:49Мурал ламба

Се продава мурал ламба


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лампи

25 окт 11:28Stolna lampa

Postoljeto e od mermer kupena e 100e


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лампи

13 авг 20:28Casovnik

Info na viber. Cena po digovor


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Лампи

07 авг 22:41Lampi

Info na viber. Cena po digovor


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Лампи

07 авг 22:41Prodavam lusteri

Prodavam tri lusteri so vitraz odlicni 150evra edno so tri sijalici


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лампи

20 апр 19:54Стилски абажур

убав голем стилски абажур со радиус димензии горе 33 см. доле 60 см.в...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лампи

04 мар 17:44KARBITNA LAMBA

KARBITNA LAMBA antika


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Лампи

03 мар 16:18Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам