Цела Македонија
                   
154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava komoda i plakari

Se prodavaat komodi plakari socuvani kako na slikite. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Вчера 21:40Stari ispravni mashini za pisuvanje latinica i kirilica

vo top sostojba edna masina na kirilica i druga na latinica 5000den e...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

Вчера 10:51Starogradska drvena masa furnir

Sostojbata na masata i stolicite se gleda na slikata


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 20:27Fiokar vertikalen DREXEL USA

se prodava ili menuva odlicno zacuvan vertikalen fiokar komoda od ame...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мебел / Тепих

04 јун 12:40VOLNENI PREKRIVKI -DIPLI

Prodavam tkaeni prekrivki ,dipli od volna


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мебел / Тепих

04 јун 10:10ЈАМБОЛИИ И КИЛИМИ

ПРОДАВАМ традиционални јамболии и килими по разумна ценa продавам и ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 јун 16:55Stara socuvana vitrina - orahovina

Se prodava stara socuvana vitrina izrabotena od oreovo drvo i furnir,...


1 €
или предлог цена
02 јун 14:23Ретро комода и витрина

Две парчиња ретро комода и витрина за љубители на стар мебел. ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мебел / Тепих

02 јун 10:17Se prodava nov trosed

Trosedot e Nov so mehanizam za pustanje mozi da se poraca i fotelja i...


25.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.000 МКД
01 јун 15:09MASICKA OD DRVO

SE PRODAVA MASICKA OD DRVO


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мебел / Тепих

01 јун 08:01Ковчег стар за рачна изработка на килими,јамболии

Изработка од бука ,стар над 80 години.


150 €
или предлог цена
31 мај 21:09Duborez namestaj

Se prodava star namestaj duborez. Komplet masa so 6 stolici krevet i ...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 21:08IRAMI I DIFTIH

SE PRODAVAAT 7 IRAMI SO RAZLICN DIMENZII I DEZENI, RECHISI NEKORISTEN...


По Договор
или предлог цена
30 мај 09:21Stolici

Se prodavaat 3 stari stolici, zacuvani i spremni za restavracija. Za ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Мебел / Тепих

28 мај 16:24Vitrina komoda rezba orev

Vitrinata e mnogu stara i mnogu zacuvana ,izrabotena e od orev i rezb...


600 €
или предлог цена
27 мај 12:12Se prodava harmonika

Se prodava harmonika socuvana


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мебел / Тепих

25 мај 18:54Се продаваат два персиски килима

Супер сочувани! Двата се со различни димензии. Цена за еден тепих 200...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мебел / Тепих

25 мај 18:48Се продаваат тросед и две фотељји

Зачувани! 079245683


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мебел / Тепих

24 мај 21:04Се продава маса со шест стола ораховина

Одлично сочувани! 079245683


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мебел / Тепих

24 мај 21:02Се продава комода ораховина

Супер сочувана! 079245683


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мебел / Тепих

24 мај 21:00Два ретро шифоњери

Два исти старински ретро шифоњери со фурнир од орев, сочувани, здрави...


6.000 МКД
или предлог цена
17 мај 17:17Две споени ретро наткасни

Ретро старински елемент од спална со две наткасни за реставрација кои...


1.200 МКД
или предлог цена
17 мај 17:16Tufting (Pistol za racna izrabotka na tepisi + ramka)

Pistol za racna izrabotka na tepisi (Tufting gun) komplet so ramka za...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мебел / Тепих

16 мај 10:02ПЕТОСЕД ЕКО КОЖА И ШТОФ

ОДЛИЧНО СОЧУВАН МАЛКУ КОРИСТЕН ПЕТОСЕД СО МЕМОРИ ПЕНА БЕЗ ФЕДЕРИ


8.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мебел / Тепих

16 мај 09:31Kilimi lol

Kilimi I futi kilimite po 250 eur a futite po 100 eur


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Мебел / Тепих

15 мај 13:45Kilimi-batamii starinski

Potpolno Novi kilimi-batamii I prestilki-futi so makedonski vezovi tk...


4 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Мебел / Тепих

15 мај 13:45Komoda od masivno drvo

Komodata e vo dobra sostojba i e celata od masivno drvo.Tel za kontak...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мебел / Тепих

12 мај 18:58Komoda

Mnogu dobro sochuvana komoda drvo hrast


777 МКД
или предлог цена
Струмица

Мебел / Тепих

10 мај 20:25eden vek star volnen tepih diftiк

Volnen tepih diftik, star eden vek, dimenzii 230x150 sm. Cuvan vo kas...


По Договор
или предлог цена
27 апр 10:05Се продава трпезариска маса со комплет столици

Одлично сочувана, квалитетна трпезариска маса, во навистина предобра ...


5.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мебел / Тепих

24 апр 19:17Се продава плакар од медијапан

Одлично зачуван, квалитетно изработен, целосно функционален, модерен...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мебел / Тепих

24 апр 19:09Се продава маса комбинација од дрво -стакло

Се продава одлично сочувана дрвена маса со дополнителен елемент стакл...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мебел / Тепих

24 апр 19:02Prodavam kredenec 2 imam i masa stari od minatiot vek EFTINO

Site se socuvani odlicno i ponudete mi cena lokacija veles 077 534 9...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мебел / Тепих

24 апр 17:29Дрвен гардеробер со огледало

Гардеробер од 1920 година, рачна изработка, добро зачуван и функциона...


2 €
или предлог цена
19 апр 19:41ANTIKVITET MEBEL VO ORIGINALNA SOSTOJBA

ANTIKVITETNI PARCINJA SECESIJA MEBEL OD MASIVNO DRVO, STARI OKOLU 90 ...


1 €
или предлог цена
15 апр 20:52Se prodava Hranilka za deca od cisto drvo stara nad 120 godi

Se prodava hranilka za deca od cisto drvo vo prekrasna sostojba maxim...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

09 апр 12:38Prodavam komoda

Se prodava komoda nova ne e koristena info 077 667 387


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мебел / Тепих

08 апр 23:07Продавам маса

Продавам маса од масивно дрво Интарзија, дијаметар 200 см, со извлеку...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мебел / Тепих

05 апр 20:48Tkaeni pateki

Tkaeni pateki


1 €
или предлог цена
Крушево

Мебел / Тепих

31 мар 16:52kUPUVAM KUFER KAKO NA SLIKATA

Kupuvam KUFER KAKO NA SLIKATA


1.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мебел / Тепих

29 мар 10:22Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам