112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stomni Bardinja

Se prodavaat ukrasni stomni i bardinja


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:20  НОВ ОГЛАС

SE PRDAVA KOLEKCIJA NA KERAMIKA I CASI

Se prodavaat okolu 500 najrazlicni kolekcionerski parcinja na casi,bo...


1 €
или предлог цена
14 мај 09:45Figura staklo

Stara staklena figura max zacuvana cena 400 denari


400 МКД
или предлог цена
12 мај 17:08Кристални украсни садови

Продавам 12 различни предмети од гравирано кристално стакло со врвен ...


4.000 МКД
или предлог цена
09 мај 14:43rosenthal

Rosenthal porcelanski ukras za rever cena 25€


25 €
или предлог цена
08 мај 02:40Керамичка вазна

Продавам вазна со постоље за на под. Има и пластичен сад во кој може ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

06 мај 18:55Prodavam tri angelcina

Prodavam tri razlicni po golemina angelcinja italijanski


100 €
или предлог цена
03 мај 17:29Ангелче украс

Продавам ангелчиња украси, рачна изработка. Цена:150ден парче


150 МКД
или предлог цена
02 мај 18:49prodavam neupotrebuvan francuski porcelan

prodavam neupotrebuvan porcelan donesen od francija.6 tanjiri.kontakt...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

01 мај 22:10porcelanski tanjiri neupotrebuvani

prodavam 6 porcelanski tanjiri kontakt aleksandra 077 823 129


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

01 мај 22:07Прекрасни порцелански вазни

Врвен квалитет, уникатни и преубави разни димензии и цени 076-916-909


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

29 апр 10:01Porcelanski ukrasni vazni i sadovi

Prodavam novi porcelanski sadovi, zbogateni so kobalt, so sliki od pt...


1.500 МКД
или предлог цена
- 77 % Попуст
6.500 МКД
Аеродром / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

27 апр 18:45Porcelanska figura

Se prodava figura od Polski porcelan


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 12:47Vintage Slon

Vintage Elephant Keramika 30 x 27 cm 3.5 kg Preubav dekorativen pre...


1.300 МКД
или предлог цена
20 апр 21:41Продавам лустер 1500 ден

Сочуван како нов 070 355 147


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

14 апр 18:33RACNO GRAVIRANJE PO NARACKA NA STAKLO, MERMER, DRVO, I DR

Isus Hristos - 26.5cm na 24cm 3000 den Sv. Petka - 30cm na 24cm ...


По Договор
или предлог цена
14 апр 11:27Racno izraboten sah

Se prodava unikaten sah so detali od Sparta protiv Troja. Odlicen uk...


90 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

13 апр 20:293 figuri porcelanski

Deteto so lubenica visina 11 sm, Devojka na pranje 22 sm, Par ...


3.500 МКД
или предлог цена
11 апр 07:27Украсни фигури

Украсни фигури и премети од порцелан и керамика, поединечно од 50 до ...


50 МКД
или предлог цена
07 апр 22:24Kukli od keramika mk narodni nosii

Makedonski narodni nosii kukli izraboteni od dvojno pecena keramika i...


1 МКД
или предлог цена
05 апр 11:23STAKLO 8 MM SO FAZETA (za na komoda)

PRODAVAM DVE STAKLA SO FAZETA, POGODNI ZA NA KOMODA SO DIMENZII 76,5x...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

03 апр 20:19Porcelan Delfini

Odlicen dekor,vo super sostojba


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
02 апр 14:49ITALIJANSKI SERVIS

SE PRODAVAVAAT DVA ITALIAJANSKII SERVISI SO CASI STARI 60 GODINI


1.500 МКД
или предлог цена
01 апр 10:45SISINJA PACNO PLETENI UNIKATI

PRODAVAM SISINJA RACNO PLETENI UNIKATI


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

31 мар 16:04Кристална вазна

Се продава нова кристална вазна, 30x16,5 цм. Контакт 076/711-768


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

25 мар 08:59Porcelanska zdela so kapak

Poteklo na ovaa porcelanska zdela e od germanska antikvarnica


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

24 мар 18:31Porce;anski corbalak

Poteklo na ovoj porcelanski corbalak e od germanska antikvarnica


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

24 мар 18:30Стаклен бокал

Стаклен бокал 2-2.5л. со додаток за мраз


1.000 МКД
или предлог цена
23 мар 05:44Сет за пунч и "бунар"

Комплет со 8 чаши


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 05:44Сет за домашно вино

Бокал и 6 керамички бокалчиња за домашно вино


1.200 МКД
или предлог цена
23 мар 05:44Vazna i ukrasna figura

Vazna i ukrasna figura, proizvodstvo na Porcelanka Veles, vkupno 450 ...


450 МКД
или предлог цена
22 мар 21:30Komplet za Vino

Komplet za vino 950 denari


950 МКД
или предлог цена
17 мар 21:59Продавам порцелан и кристал

Се продава порцелан и кристал


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

07 мар 21:02Coca cola unikatno sise

-Izaboteno pred 20 godini -odlicno socuvano -ne e otvoreno -origin...


5.000 €
или предлог цена
07 мар 13:00GRAVIRANJE SHISHE - ГРАВИРАЊЕ НА ШИШЕ

💝Совршен подарок за Вашите најблиски!💞 ГРАВИРАЊЕ НА ШИШИЊА Посака...


290 МКД
или предлог цена
05 мар 19:06se otkupuvaat porcelanski setovi za caj-kafe

se otkupuva sekakov vid na porcelanski setovi za kafe ili caj moze i ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

25 фев 14:01Prodavam murano ribi

Prodavam golema kolekcija na murano staklo ribi tel.077539739


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Порцелан, керамика и стакло

22 фев 13:59PORCELANSKO ZVONO

Cist porcelan zvonoto e visoko 13,5sm,


500 МКД
или предлог цена
16 фев 05:21PORCELANSKI FIGURI

Komplet 3500 de, edna figura 1300den, deteto s0 cado visoko13,5 sm, ...


3.300 МКД
или предлог цена
13 фев 05:03Retro - Komplet za rakija

Komplet 750 denari Prakjam po kargo 076483091


750 МКД
или предлог цена
15 јан 20:17Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам