Цела Македонија
                   
201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opsti Rabotnici za Selidba

Vrsime nosenje na teski predmeti (Selidbi, sefovi, bankomati, klaviri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

11 мај 09:02Промовирано

GARRETT PRO-POINTER metal detektor CENA 50ey

GARRETT METAL DETEKTOR PROPOINTER MADE IN USA SO ZVUCNA SIGNALIZACIJA...


3.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

Денес 10:18detektor za zlato i metali do 2 metri dlabocina

TEKPOINT detektor za zlato i za metali do 2 metri dlabocina moznost o...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 23:19aparat za zlato metal detektor detektori za zlato

metal detektor digitalen so led ekran DO 2m dlabocina za site metali ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 19:28Masina za sienje BAGAT Jadranka

Se prodava masina za sienje BAGAT Jadranka, odlicno socuvana i odrzuv...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 17:43detector za zlato metal detektor detektori gp pointer

metal detektor za metali zlato stevro bronza zelezo signalizacija so...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 14:52detector za zlato metal detektor 2 metri dubina

metal detektor digitalen so led ekran DO 2m dlabocina za site metali ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

Вчера 13:36Metal detektor gold detector

Teknetics G2 11 inch sonda Fisher gold bug 2 11 inch sonda No...


По Договор
или предлог цена
15 мај 08:57Се продава машина за шиење Singer

Се продава одлично сочувана и функционална машина за шиење од марката...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

13 мај 21:04SINGER SIMANCO Sewing mashine antique

SINGER SIMANCO Old Seving mashine Antique , VO POTPOLNO ISPRAVNA SOS...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

13 мај 10:54Voigtlander bessa Kolekcionerski fotoaparat

Kolekcionerski fotoaparat vo dobra sostojba..10.000den..076450949


10.000 МКД
или предлог цена
13 мај 10:34машина за пишување / masina za pisuvanje

Машина за пишување скоро нова - кирилица, индиго и хартија.


3.500 МКД
или предлог цена
12 мај 16:59SINGER Sewing mashine antique 1908 y.

SINGER WINTAGE -ANTIQUE Proizvedena 1908 god. Vo potpolno ispravna s...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

12 мај 11:23RETKOST,CASOVNIK,KOLEKCIONERSTVO

Продавам машина часовник INSA Jugoslavija,за чекирање на работно врем...


100 €
или предлог цена
11 мај 13:41Opsti Rabotnici za Selidba

Vrsime nosenje na teski predmeti (Selidbi, sefovi, bankomati, klaviri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Технологија и опрема

11 мај 09:02Masina za pisuvanje

Masina za pisuvanie Unis - kirilica,malku koristena kako nova vo kuti...


3.400 МКД
или предлог цена
10 мај 14:54gp pointer metal detektor za zlato

gp pointer orginalen metal detector 360'side-scan detection so fibrac...


2.499 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

09 мај 16:09Kasetofon stereo cassette player 1970godina

Vo ispravna sostojba Raboti na baterii i na adapter


20 €
или предлог цена
09 мај 14:58Bric profesionalen berberski 1970godina

Bricot se koristel vo 70tite godini za potstrizuvanje Kompleten e vo...


20 МКД
или предлог цена
09 мај 14:52Masinka racna za strizenje sisanje potstrizuvanje

Germanska ispravna


20 €
или предлог цена
09 мај 14:51Kasetofon stereo cassette player 1970godina

Kasetofonot e ispraven raboti so adapter ii baterii


20 €
или предлог цена
09 мај 14:51Metal detector Gold detector Tragac za zlato nakit metali

Terminator PULSE HUNTER - poveke info na linkot podolu - domet 1. 5m ...


400 €
или предлог цена
08 мај 20:53Detektor

Golem izbor na novi detektori od markata Wave i Terminator so garanc...


400 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Технологија и опрема

08 мај 20:53Detech Relic Striker Detektor

Detech Relic Striker е најдлабокиот VLF детектор. Дизајниран да бара ...


999 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Технологија и опрема

08 мај 20:53Komplet ploci i gramofoni

Prodavam 2 gramofoni,edniot e neispraven,ne znam sto e,a drugiot treb...


310 €
или предлог цена
08 мај 11:37Машина за шиење Lucznik

Се продава машина за шиење Lucznik стара повеќе од 80години. Машинат...


4 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Технологија и опрема

08 мај 08:55Singer masina za sienje

Se prodava Singer masina za sienje zacuvana cena po dogovor


1 €
или предлог цена
08 мај 07:19Стари алатки

Ножици Хефталица Шублер


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

07 мај 08:03Se prodava nov GP Pinpointer metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer metal detektor SHRXY , nov , so 3 modeli na ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
06 мај 21:50Gramafonski ploci

zdravi gramofonski ploci 100 den. parce , poveke informacii barajte...


100 МКД
или предлог цена
06 мај 21:39Telefoni

telefoni vo ispravna sostojba tel br. 070/228-419 Angel


1.000 МКД
или предлог цена
06 мај 21:39Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
06 мај 19:55Staro radio Melodija E71 Старо радио Мелодиjа Е71

Na prodazba staro jugoslovensko radio Melodija Е71, EI NIS, proizvede...


20 €
или предлог цена
06 мај 19:55Se prodava GP Pinpointer II metal detektor SHRXY vodootporen

Se prodava GP Pinpointer II metal detektor SHRXY vodootporen ( do 2m ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
3.900 МКД
06 мај 16:05Foto aparati na film aparati za slikanje

Poveke parcinja. Minolta 1500 denara Zeiss icon 1800 denara so futr...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

05 мај 18:47Gramafon komplet 30 ploci gramofon

Stereo so dva zvucnici Nova igla i nad 30 ploci


По Договор
или предлог цена
05 мај 10:58Radioloski detektor Gajgerov brojac

Tip jna. Kompleten Kako nov Cena 2500 den


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Технологија и опрема

05 мај 09:53radio

staro radio ispravno tel 070 271 071 viber


5.000 МКД
или предлог цена
03 мај 20:36masini za kucanje kasetofon golem lentas

Masina za perenje prenosliva mobilna na struja francuska ispravna ra...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Технологија и опрема

02 мај 19:39Atari Konzola Gaming Retro KUPUVAM BARAM

Kupuvam ATARI KONZOLA!!!


15 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Технологија и опрема

01 мај 22:49Машина за шиење

Багат Јадранка, конзервирана, веднаш може да се работи


3.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Технологија и опрема

01 мај 20:47Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам