Цела Македонија
                   
372 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam pafti za nosii

Kupuvam pafti za nosii plakjam od 50evra do 200evra vo zavisnost od p...


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 11:19Panini Sticker Albumi

EURO 2008 Austria & Switzerland Cena:7000 den. FIFA World Cup 2014 ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 11:12OTKUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI I GRAM.PLOCI

OTKUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI,GRAMAFONSKI.PLOCI CENA PO DOGOVOR ISP...


499 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Денес 09:05Prodavam originalno PORTO VINO vo originalno pakuvanje

Prodavam originalno PORTO VINO vo originalno pakuvanje Igor 070 338 ...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 23:57  НОВ ОГЛАС

Prodavam original PORTO VINO 70 ml

Prodavam original PORTO VINO 70 ml originalno pakuvanje staro poveke ...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 23:55  НОВ ОГЛАС

Masina za sienje

Prodavam masina za sienje, vo extra sostojba Kontakt: Atanas 078 2...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 21:15РЕТРО-СТИЛСКА ЗАКАЧАЛКА СО ВЕЗЕНА СЛИКА НА СВИЛА

Vintage... - Многу ретка, веројатно и уникатна, ретро стара стилска ...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.499 МКД
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:42Pro Crtanje,Slikanje vo Domovi,Kancelarii

Profesionalno Crtanje,Slikanje vo Domovi,Kancelarii bilo kade od prof...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:27EXTRA CENI EXTRA kvalitet

Razni antikviteti račni izrabotki i drugi predmeti so vrven kvalitet ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 10:53Stari raboti

Cenata e za site


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 09:04VILEROVI GOBLENI

Prodavam Vilerovi gobleni, vezeni po shema i originalni konci, urame...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

20 мај 18:51Kozen kufer ,,pilotski,, - nov 47x35x23

Prodavam NOV (nekoristen, dobien na podarok) kozen kufer ,,pilotski,,...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

20 мај 18:51Goblen Cvekje Uramen

Socuvan, ima I pravoagolen so cena od 250e


400 €
или предлог цена
Битола

Останато

20 мај 17:52Original Vilerov goblen Uramen

Socuvan


1.500 €
или предлог цена
Битола

Останато

20 мај 17:52Tabla i sah [табла, шах]

Se prodavaat 1x tabla i 1x sah. Odlicno zacuvani!


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Останато

19 мај 15:37Лустери и делови за монтажа на лустери со Сваровски кристали

Се продаваат лустери и делови за монтажа на лустери со Сваровски крис...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

19 мај 13:14МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ ПОВОЛНО

Се продава ПОВОЛНО стара мелница за кафе. тел.076-554-833


900 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

18 мај 20:14Moneta

Se prodava mnogu stara anticka moneta stara e 1850 godini.


5.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Останато

18 мај 14:02Slika

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi). ...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

17 мај 20:40Вилерови гоблени

Продавам рачно изработени Вилерови гоблени со вилерови конци и шема,с...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

17 мај 09:49Saat DARWIL 7050

Prodavam saat DARWIL 7050 od sedumdesetite godini. Mint sostojba Vl...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 мај 18:26Машина за шиење

Стар модел на машина за шиење


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

16 мај 11:24Монтажа на собни и блиндор врати

Вршиме секаков вид на монтажа и демонтажа на собни блиндор и пвц 0714...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 мај 09:18zvono Brodsko. Poteklo Francija.

Brodsko. Poteklo Francija.


11 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мај 06:32stari moneti

Nekoi od parite se stari ,nekoi ne tolku ,ne znam dali nekoi moze neg...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

15 мај 21:49ЕТНО ПРЕДМЕТИ И НОСИИ

Етно предмети и носии, убави за уредување на етно ресторани и други п...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

15 мај 13:10Talisman srebren

Amajlija-talisman srebren


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

14 мај 15:58Shlem

Germanski slem od 1916 god M 16


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

14 мај 15:35Два албуми со сликички Бразил 2014 и Русија 2018

Се продаваат два сочувани панини албуми: - Светско првенство Бразил ...


50 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
70 €
Аеродром / Скопје

Останато

13 мај 22:18Fasadi karabini plocki

izrabotuvanje karabini plocki fasadi i gips Karting


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

13 мај 20:19Шанк столица

Изработена од дабово дрво,рустика


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

13 мај 18:01Shah drven star okolu 50 godini

Prodavam shah napraven od cisto drvo star okolu 50 godini kompleten i...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

13 мај 16:18ШТИТ 2000 ДЕН.

🇲🇰🇲🇰🇲🇰 ШТИТ 2000 ДЕН. 🇲🇰🇲🇰🇲🇰


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

13 мај 12:56NOSIJA ELECE

NOSIJA


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

13 мај 10:19STOLICI

STOLICI 3 parcinja


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

13 мај 10:17fiksen telefon

Prodavam fiksen digitalen telefon za na zid


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

13 мај 08:03Kalajdzija

Kalajdisuvame i prodavame razni bakarni sadovi za domasna upotreba tr...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

12 мај 21:10Stari pari

Od sekade pk nesto


111.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

12 мај 15:50Kamin komplet set

Komplet ZA kamin. Socuvan. GO DOBIVATE kako sto e NA slikata. 3600 DE...


3.600 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

11 мај 20:35Македонско знаме (Кутлеш)

Поранешно Македонско државно знаме (Кутлеш) 100% полиестер со џеб за ...


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

11 мај 18:31Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам