Цела Македонија
                   
1295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam stalazi za prodavnica vo odlicna sostojba

Prodavam stalazi za prodavnica, market ili magacin po extra povlona c...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дукани и опрема

Денес 11:18RAZLADNA VITRINA 125cm 486L MADE IN ITALY

VO ISPRAVNA SOSTOJBA MADE IN ITALY 125CM SO ZAVESA ZAMENETA SO POG...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дукани и опрема

Денес 11:03RAZLADNA OTVORENA VITRINA

Razladna otvorena vitrina 130 cm poveke informacii: 070 350 108


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Денес 10:33TERMO PAKUVACKA - МАШИНА ЗА ПАКУВАЊЕ СО ТЕРМО ФОЛИЈА

Трофазна машина за пакување со термофолија. Лесна за ракување и евти...


399 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 10:21** KAFE / PIVO PRINTER **

Se prodava Colorato Coffee Printer kupen od Germanija Juni 2022 , do...


1.200 €
или предлог цена
Денес 10:01DIGITALNI VAGI ELEKTRONSKA VAGA 40 100 200 300KG

DIGITALNI VAGI 40KG 100KG 150KG 200KG 300KG 500KG VAGITE...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 09:44Inox cisterna

Prodavam inox cisterna 3,5t idea;na za vino,voda i razni tecnosti.


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 09:05Fiskalna kasa i Termalen printer

Fiskalna i printerot se koristeni 8 meseci.


13.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дукани и опрема

Денес 08:55Dukjan vo blizina na avtobuska stanica

Prodavam dukjan 22m2 vo blzina na avtobuska stanica (Zelesnizka stani...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 07:46TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Денес 07:35СЕРВИС,ВЕРИФИКАЦИЈА(БАЖДАРЕЊЕ) НА СИТЕ ВИДОВИ ВАГИ (VAGI)

Servis, bazdarejne i vagi- vaga PRODAVAME SEKAKOV TIP NA VAGA: NO...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:41PALETAR (ПАЛЕТАР)SO VAGA(вага) do 2000 kg.

Model: Paletar so vaga so 4 merni kelii 100% mobilen paletar so va...


799 €
или предлог цена
Денес 06:41El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Денес 06:41Kamionski vagi,vaga(ваги,вага) од 20 до 50 тони

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА КАМИОНИ ,ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ=20,30,50...


7 €
или предлог цена
Денес 06:40ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Денес 06:40ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.

Se prodava elektronska vaga do 150,300 ,500,600 kg . So platforma 400...


1 €
или предлог цена
Денес 06:40se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


5 €
или предлог цена
Денес 06:40Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1x1m; 1,25x1,25m; 1,5x1,5m Merat do ...


650 €
или предлог цена
Денес 06:39SE PRODAVA razladna vitrina trokrilna vo odlicna sostojba

razladna vitrina trokrilna vo odlicna sostojba


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Денес 00:09РАЗЛАДНА ВЕТРИНА И ТОПЛА ВЕТРИНА

РАЗЛАДНАТА ВЕТРИНА ШИРИНА1М - Висина 1.2м ТОПЛАТА ВЕТЕИНА 0.9М НА П...


400 €
или предлог цена
Кавадарци

Дукани и опрема

Вчера 20:05SVETLECKA REKLAMA 6m

Polovna kompletna zdtava svetlecka reklama so neonki, mnogu malce ko...


220 €
или предлог цена
Вчера 19:38Vitrina za sladoled DE Ranieri

NOVICA - 078308802 Vitrina za sladoled vo extra sostojba kako nova...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:54Masina za hemisko cistenje BOWE

Se prodava masina za hemisko cistenje . Masinata e germanska, BOWE. M...


900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 15:03АКЦИJА ДЕКЕМВРИ 50% ЛЕД ДИСПЛЕИ ЗА РЕКЛАМА

АКЦИJА 50% ЛЕД ДИСПЛЕИ ЗА РЕКЛАМА


50 €
или предлог цена
Вчера 14:58ЛЕД ИНФОРМАЦИОНИ ЛЕД ДИСПЛЕИ ПРОИЗВОТСТВО И СЕРВИЗ

ЛЕД ИНФОРМАЦИОНИ


50 €
или предлог цена
Вчера 14:58Metalni Stalazi-Polici-Raftovi

Metalni stalazi so 6 i 5 polici - Metalna bela polica so dimenzija V...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 14:49  НОВ ОГЛАС

nastresnica

nastresnica alimunium/pvc mehanizami ramka, so vinyl.


300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava celosna oprema za burekdzilnica ili pekara

Se prodava topla vetrina ,ladna vetrina ,masa za mesenje mikser za me...


3.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Frizider

Friziderot e vo perfektna sostojba mnogu malku koristen zatoa sto ne ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:59Masini za lupenje kompiri

Prodavam dve masini za lupenje kompiri.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 10:23DIGITALNI VAGI ELEKTRONSKA VAGA 40 100 200 300 500KG

DIGITALNI VAGI 40KG 150KG 300KG 500KG VAGITE SE OD CVRST MAT...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 08:40Фикална каса

Se prodava fiskalna kasa


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 08:18Raftovi Stalazi Polisi

Raftovite se novi,neotpakuvani,so 4 polici, dimenzija 200sm x 150sm ...


6.000 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Дукани и опрема

04 јун 23:23Aparat Za Limunada

Se Prodava Aparat Za Limunada kako nov, 6 meseci koristen, odlicno ra...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дукани и опрема

04 јун 20:28Se prodava Italjanski UGOLINI

Se prodava Italjanski UGOLINI aparat za Limunada odlicno raboti Cen...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дукани и опрема

04 јун 20:28KAFE MAT -RANCILIO

SE PRODAVA KAFEMAT RANCILIO SO MELNICA NOV MODEL, MALKU VREME KORISTE...


1 €
или предлог цена
04 јун 19:41Pekarska oprema

Se prodava pekarska oprema Duvalka fortis 600e Duvalka unoks 70...


650 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

04 јун 18:54Se prodava Pekarska oprema mikser komora

Pekarska oprema mikser komora Laminator hitno Pecka fortis na plin


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

04 јун 18:54Gradezni matriali Stiropor Lepaci

Gradezni matriali suvo gradba


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

04 јун 18:44IZDAVAM! DUKAN blizu IST GEJT MOL---130e/meso.

Izdavam Dukan 24m2+16m2.magazin.za 130e/mes.Na bul.Nikola Karev.vo na...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

04 јун 16:45Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам