Цела Македонија
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava inventar za butik

Se prodava inventar za butik


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

За Бутици и регистри

04 јун 08:25Svetlecka LED reklama

Ednostrana sveltecka reklama so LED osvetluvanje 70x70cm. Kontakt 070...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

За Бутици и регистри

01 јун 15:59mashki kukli goren del

mashki kukli goren del


300 МКД
или предлог цена
27 мај 06:27Otstapuvam odlicen razraboten butik so garderoba i oprema

Otstapuvam odlicno razraboten butik na glavna ulica vo Skopje..so gar...


1 €
или предлог цена
26 мај 06:20Svetlecka reklama 115x60cm

Dvostrana svetlecka reklama 115x60cm. Print po izbor. Kontakt 0702575...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

За Бутици и регистри

23 мај 14:08Fustani letni

Na prodazba fustani letni novi Brend vel.36-44 extra cena na golemo. ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

За Бутици и регистри

22 мај 21:22Enteriar për butik / Ентериер за бутик

Rregullojm enterier modern për butik. Inventar modular fleksibil.Lloj...


По Договор
или предлог цена
10 мај 20:34Otstpuvam razraboten butik na glavna ulic

Otstapuvan razraboten dukjan komplet so garderoba (poradi odenje vo s...


1.111 €
или предлог цена
04 мај 14:09Сталажа, полици, изложбена гарнитура

Се продава сталажа, полици погодна за изложбен салон со големи фиоки ...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

За Бутици и регистри

20 апр 23:00Butik se prodava - biznis komplet

Butik - biznis se prodava Hitno, Koplet so zenska gardiroba. Razrabot...


1 €
или предлог цена
19 апр 09:49Два рафтови

Нови рафтови, малку користени, но во СОВРШЕНА ФОРМА. Два рафта. Еднио...


1 МКД
или предлог цена
17 апр 17:48Prodavam detska obleka od butik

Prodavam detska obleka, maska, zenska ostanata od butik. - Teksas pa...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

За Бутици и регистри

31 мар 17:01Kukla za izlog

Pordavam kukli za izlog. Imam 6.


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

За Бутици и регистри

25 мар 23:14Maski kukli za butik

Se prodavaat maski kukli za butik 078665272


350 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

За Бутици и регистри

22 мар 09:58Kukli

Prodavam kukli


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

За Бутици и регистри

14 мар 00:04oprema za butik

se prodavaat raftovi za vo butik medijapan visok sjaj kako novi mozje...


600 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

За Бутици и регистри

07 мар 10:06Женска гардероба на големо

500 пара пантолони и 500 кошули (краток и долг ракав), одличен квалит...


По Договор
или предлог цена
15 фев 10:59Топтан роба

Топтан облека од Тајван Контакт 071 27 11 25


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

За Бутици и регистри

31 јан 20:25Inventar za butik

Se prodavat 1.Stubovi za inventar za butik; Stubovite se 2 m visoki...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

За Бутици и регистри

23 јан 19:35Se prodava lutki mashki/zenski

Zenska lutka za butik 400den 077741037


300 МКД
или предлог цена
13 јан 19:17Bebeska i detska roba

Se prodava visokokvalitetna roba za bebinja od zatvoren dukan Banjar...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

За Бутици и регистри

24 дек 22:24Prodavam kukli za butik 200 den

Prodavam kukli 200 denari.Za site kukli cena po dogovor. 078447042


200 МКД
или предлог цена
10 дек 00:04Raftovi

Se prodavaat raftovi za metraza cena po dogovor kontakt 076590276


1 €
или предлог цена
02 дек 13:53Кукли и гондоли

Кукли


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

За Бутици и регистри

17 ное 22:09Маици со долг ракав

100% памук, една боја (светло сиво-зелена, на сликата), пакувани во к...


60 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

За Бутици и регистри

03 ное 12:52SVE ZA 1500evra RAFTOVI KUKLI

raftofi kukli zakacalki biro pult kako novi od 3000 evra na 1500e por...


15 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

За Бутици и регистри

24 окт 08:34RAFTOVI KAKO NOVI MEDIJAPAN

se prodavaat raftovi od medijapan visok sjaj kako novi ima zakacalki...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

За Бутици и регистри

13 сеп 07:56Inventar za butik!

Se prodava inventar za butik. Zenski kukli visok sjaj- 55eu, zenski k...


1 €
или предлог цена
17 авг 13:00Stalaza za butik, lutki i natkasa

Stalaza za butik, lutki i natkasa 070398271


1 €
или предлог цена
05 јул 13:00Stalazi masicki

Izrabotka od kovano zelezo -RAZNI STALAZI -MASICIKI 078/228-199


25 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

За Бутици и регистри

10 јун 21:40Dolna obleka, inventar

Se prodava kompleten inventar za butik za dolna obleka (10m2 butik) s...


1 €
или предлог цена
04 јун 12:49Dvostrana svetlosna reklama

Dvostrana svetlosna reklama. Reklamata e izrabotena komplet so drzac...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

За Бутици и регистри

02 мар 22:20Опрема за бутици

Продаваме сталки за кукли, рафтови, кукли, закачалки, штендери. Најпо...


По Договор
или предлог цена
27 дек 18:24КУКЛИ

Кукли во гри и крем боја Машки и женски половинки горен дел


100 МКД
или предлог цена
27 ное 21:12Kukli

Maski lzenski kukli


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

За Бутици и регистри

28 авг 09:16Kovano zelezo -- klub masicki

Kovano zelezo. Racna izrabotka. I samo po naracka. Tel za naracki...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

За Бутици и регистри

18 авг 11:34Instagram profil

Se prodava instagram profil so 20 iljadi fanovi, poveketo od Makedoni...


350 €
или предлог цена
24 јун 13:00Комплет инвертар за бутик (за долна облека)

Биро, излог, големи табли за закачување, рафтови, сталажа...цена по д...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

За Бутици и регистри

18 мај 18:04Se prodava inventar za butik.

Se prodava iventar za butik. Kukli,kukli polovinki,raboten pult so or...


1 €
или предлог цена
08 дек 23:13Se prodava topla vitrina

Se prodava topla vitrina vo odlicna sostojba.


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

За Бутици и регистри

25 сеп 08:30Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам