216 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet Kozmeticki Salon

Se prodava Komplet Kozmeticko Frizerski Salon so odlichno sochuvani m...


1 €
или предлог цена
Денес 09:28PRODAVAM NOVI KOZMETICKI APARATI

PRODAVAM NOVI KOZMETICKI APARATI OD NASE PROIZVOSTVO NAJ KVALITETNI P...


230 €
или предлог цена
Вчера 08:45KREVET ZA MASAZA DEPILACIJA GINEKOLOGIJA TETOVIRANJE

bidifit.com NOVO!! LESNO PRENOSLIV KREVET ZA MASAZA MADE IN SLOVE...


12.990 МКД
или предлог цена
07 јун 23:22Се продава фризерски лавор / 070351072

Цена по договор. Контакт Тел. 070351072


По Договор
или предлог цена
07 јун 17:58BERBERSKI STOLICI ! NOVI !

Poseduvame komplet oprema za frizerski,depilaciski saloni,


27.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
29.500 МКД
07 јун 12:35FRIZERSKI LAVORI !! NOVI !

Poseduvame komplet oprema,materiali za frizerski,kozmeticki saloni


28.500 МКД
или предлог цена
07 јун 11:56Rabotni Kolicki "Cirak" Novii !!!

Poseduvame kopletna oprema za frizerski,berbeski,depilaciski saloni, ...


2.800 МКД
или предлог цена
07 јун 11:56BERBERSKI STOLICI LUXURY Novi !!!

Poseduvame komplet asortiman za firzerski,berberski i depilaciski sal...


46.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
49.990 МКД
07 јун 11:56STOL ZA MAKE-UP METALEN Novii !!!

Poseduvame oprema i materiali za Frizerski,berberski,depilaciski sal...


14.500 МКД
или предлог цена
07 јун 11:53LAVOR PODVIZEN EXTRA CENA !!

FRIZERSKI LAVOR PODVIZEN NOVIII !!!


2.100 МКД
или предлог цена
07 јун 11:53KREVETI ZA DEPILACIJA ! Novi !

Poseduvame komplet invetar,oprema,materiali za kozmeticki saloni


11.000 МКД
или предлог цена
07 јун 11:53BERBERSKI STOLICI Novii !!!

Poseduvame kompletna oprema i materiali za frizerski,berberski i depi...


25.500 МКД
или предлог цена
07 јун 11:53FRIZERSKA OPREMA(STOLICI,LAVOR,HAUBA)

2 Ogledala,2 rabotni masi,2 fiokari=250€ (medijapan) Hauba=50€ ...


250 €
или предлог цена
07 јун 08:54FRIZERSKI INVENTAR(STOLICI OGLEDALA,RAB.MASI,KLUPI

Se prodava frizerski inventar: stolici, ogledala,rabotni masi, klupi ...


80 €
или предлог цена
07 јун 08:54PRODAVAM KREVET/FOTELJA ZA KOZMETIKA/MASAŽA SO POZICII

Se prodava krevet / fotelja od prirodna koža za kozmetika / masaža / ...


500 €
или предлог цена
07 јун 08:32Se prodava Frizerska hauba - Фризерска хауба

Се продава фризерска хауба која се фиксира на ѕид и се движи во радиу...


3.600 МКД
или предлог цена
06 јун 22:52Se prodava ili izdava

Se prodava ili izdava razraboten kozmeticki salon. Oblast Aerodrom 3...


35.000 €
или предлог цена
06 јун 20:01Mnogu povolna oprema za kozmeticki salon

Se prodava povolno ,oprema za kozmeticki salon. Kreveti,topilka za t...


1 €
или предлог цена
06 јун 20:01CETKA ZA PUDRA

CETKA ZA PUDRA ZA FRIZERI CENA 200 DEN.


200 МКД
или предлог цена
06 јун 18:10MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE SO KABEL

MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE SO KABEL CENA 600 DEN.


600 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09MASINKA SO KABEL

MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE SO KABEL CENA 700 DEN.


700 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE

MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE NA POLNENJE CENA 800 DEN.


800 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09FRIZERSKI NOZICKI

NOVI FRIZERSKI NOZICKI CENA 600 DEN.


600 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09MASINKA ZA PODSTRIZUVANJE SO KABEL

MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE SO KABEL CENA 1000 DEN.


1.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09MASINKA ZA PODSTRIZUVANJE

MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE NA POLNENJE CENA 800 DEN.


800 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09MASINKA 3 VO 1

MASINKA 3 VO 1 ZA PODSTRIZUVANJE, ZA BRICENJE I TRIMER ZA NOZ/USI, CE...


700 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09CETKA ZA FRIZERI

CETKA ZA FRIZERI NOVA CENA 500 DEN.


500 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09NOVI CETKI ZA FRIZERI

NOVI CETKI ZA FRIZERI JAGUAR i RODEO


500 МКД
или предлог цена
06 јун 18:09MOSER ORIGINALNA MASINKA

ORIGINALNA MASINKA MOSER NOVA


2.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:08MASINKA ZA PODSTRIZUVANJE

MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE NA POLNENJE CENA 1200 DEN.


1.200 МКД
или предлог цена
06 јун 18:08NOZICKI ZA POTSTRIZUVANJE SOLINGEN

NOVI NOZICKI ZA POTSTRIZUVANJE SOLINGEN PRAVI I EFILERKI GOLEMINA OD ...


1.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:08MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE

MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE NA POLNENJE CENA 800 DEN.


800 МКД
или предлог цена
06 јун 18:08MASINKA SO KABEL

MASINKA ZA POTSTRIZUVANJE SO KABEL CENA 600 DEN.


600 МКД
или предлог цена
06 јун 18:08raboten pult

Se prodava frizerski pult za frizerski salon,koristen 6 meseci 13000...


1 €
или предлог цена
05 јун 08:15Lavor nov

Se prodava lavor nov ne koristen 075297522


1 €
или предлог цена
04 јун 19:14NOZICKI ZA SISANJE JAGUAR

NOVI NOZICKI ZA SISANJE JAGUAR


600 МКД
или предлог цена
03 јун 13:48MASINKA ZA SISANJE

Masinka za sisanje so baterija na polnenje, cena 900 den.


900 МКД
или предлог цена
03 јун 13:48MASINKA 3 VO 1

MASINKA ZA 3 VO 1, ZA SISANJE, BRICENJE I TRIMER ZA NOS I USI, CENA 8...


800 МКД
или предлог цена
03 јун 13:47NOZICKI ZA SISANJE SOLINGEN

Novi profesionalni nozicki za sisanje Solingen


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 13:47PROFESIONALNI NOZICKI SOLINGEN

Novi profesionalni nozicki za sisanje Solingen


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 13:47Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам