Цела Македонија
                   
601 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Laser Vagres

Laser za vagres za gipskarton spusteni plafoni, za montiranje vrati, ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:28Mesalka za beton

Vo odlicna sostojba.Rabotena e samo ednas za renoviranje na kuka.


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 11:51  НОВ ОГЛАС

VALJAK

Se prodava valjak


По Договор
или предлог цена
Денес 00:03  НОВ ОГЛАС

Gumi za skip/bager

.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 23:34Viluskar

Viluskar Still proizvodstvo 1995 god.vo odlicna sostojba dizel motor


1 €
или предлог цена
Вчера 20:34  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVAAT ZABICI ZA SKELE

Se prodavaat polovni zabici za skele site se reparirani ispravni i s...


200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 19:01mikser mesalka za lepak malter

✅Мешалка макита ✅ за само ✅2.999денари ✅ ➖2000вата ➖0-800r/min ➖5...


2.999 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59Paneli

Se prodavaat paneli 6cm Eden panel 200 x 80 Dvanaeset paneli 200x100 ...


10 €
или предлог цена
Вчера 15:51cevki

6 cevki 1m na 1m poveke info 075245127


270 €
или предлог цена
Вчера 15:39masini za secenje plocki (kopija na sigma ) плочки

Novi masini za secenje plocki 75 sm———-7300den 95sm———-8300den 12...


7.300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:39Mini Bageri i gradezna oprema

Prodavam: Mini bageri novi Korpi za mini bageri Vibraciski ploci (...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 10:52Izdavam digalka i mesalka za beton

Izdavam digalka vrabec so nosivost do 500 kg i mesalka za beton. Diga...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 10:08Prodavam noz UNIOR

Prodavam noz za armatura UNIOR 750 za 2300den I UNIOR 900 za 3300den


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 07:07OTKUOUVAM SKELE ZA FASADA

Dajte ponuda skiki cena


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Опрема за градежништво

Вчера 06:15MASINA ZA CISTEJNE OPLATI I PODMACKUVA

Ispravana


550 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Опрема за градежништво

Вчера 06:14TABLI ZA SALOVAJNE

24eur 1mkvdrten sh debelina 2.2sm


22 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
24 €
Долнени / Прилеп

Опрема за градежништво

Вчера 06:10FASADNI LAJSNI STOLBOVI I ELEMENTI OD STIROPOR

IZRABOTUVAME: -fasadni lajsni koi se nameneti za ukrasni okviri okol...


3 €
или предлог цена
18 мај 23:27RESETKI SLIVNICI

RAZNI RESETKI ZA KANALI FARBARI KONZRVNI FAB SKALI PLATFORMI I DRUGI ...


1 €
или предлог цена
18 мај 21:52KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
18 мај 21:52Мешалица за бетон

Се продава половна мешалица, во исправна состојба.


100 €
или предлог цена
18 мај 20:11Lasersko metro Parkside " PLEM 50 C3 "

Kontakt Samo na email


55 €
или предлог цена
18 мај 17:16Montazno gradezno skele i podupiraci za ploca

Iznajmuvam montazno gradezno skele lesno za montiranje imam okolu 300...


500 МКД
или предлог цена
18 мај 17:00Se prodava vibracionen nabivac pegla

Se prodava Vibracionen nabivac skoro nov ednas koristen Matrix PC 800


420 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

18 мај 11:31GADEZNA DIGALKA

novi gradezni digalki so super kvalitet


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Опрема за градежништво

18 мај 11:02Teodolit Nivellier NI 030

Teodolit Nivellier NI 030 bez nogarki


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Опрема за градежништво

18 мај 09:10Oplati

Izdavam zolta oplata dolga 2.5 m1 sirina 0 .50 za zidovi i stolbovi ...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Опрема за градежништво

17 мај 21:05Burgii za hilti бургии за хилти vidija

Големи до ф 35 мм квалитетни нови бургии за хилти со шестаголен прихв...


400 МКД
или предлог цена
17 мај 18:38Prekidaci shtekeri прекидачи штекери

Нови . Има и дупли вградни


30 МКД
или предлог цена
17 мај 18:37Reduktor reduktori редуктор редуктори за машина за бетон

мотор со редуктор и 280 вртежи на излез за мешалка за бетон


300 €
или предлог цена
17 мај 18:36Nov prozor Salamander

Se prodava nov prozor Salamander, so dimenzii 100cmx140cm, 5 komorno ...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема за градежништво

17 мај 14:31Кровна паропропусна фолија/ Krovna Folija

Кровна паропропусна – водонепропусна фолија Димензија: 1.6мx50м= 80...


2.880 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

17 мај 11:25Signalna ograda (gradezna) - Сигнална ограда портокалова

Сигналната ограда претставува подвижна бариера,економичен и безбеден ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

17 мај 11:24PEGLA, Пегли, 2500w,za lepenje PP vodovodni cevki.

Najkvalitetnite, NAJEFTINI, Pegli za lepenje PP vodovodni icevki, od ...


1 €
или предлог цена
17 мај 09:38prodavam kruni

Prodavam novi neupotrebeni kruni za busenje armiran beton so standard...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Опрема за градежништво

17 мај 08:06Prevoz na pesok - zemja - i sekakov vid iskopi

Prodavam separiran pesok - za betoniranje-mackanje - punenje temeli ...


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Опрема за градежништво

17 мај 07:14Platforma digalka zaba

Elektricna so novi baterii, dimenzii na platformata 1.8x3.2 metra. D...


6.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Опрема за градежништво

16 мај 14:43Skele se Iznajmuva/Prodava 1500m2

Fasadno skele 1500 m2 se iznajmuva ili prodava .


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема за градежништво

16 мај 09:32OPLATA VODOOTPORNI SPER OSB

PRODAZBA NA FILM FACED PLAYWOOD,OPLATA,bosanki, VODOOTPORNI SPER PLO...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема за градежништво

16 мај 08:22Kanisteri 1 ton se prodava

Prodavam kanisteri eden Ton 075713001


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Опрема за градежништво

16 мај 06:33Kupuvam mesalica mesalka

Kupuvam mesalka-mesalica za malter beton od postarite


1 €
или предлог цена
16 мај 00:06Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам