1381 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
27 мај 19:27Промовирано

MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS

Profesionalen servis i prodazba na site tipovi radiostanici: Motorola...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

23 мар 21:56Промовирано

Frekfenten regulator frekfentni regulatori inverteri inverte

Половни исправни Јапонски омрон 075кв за 100 2.2 za 150 4 кв за ...


120 €
или предлог цена
05 јун 18:04Промовирано

Se prodavaat kafemati na lokacija

Se prodavaat kafemati na lokacija servisirani moze i zamena Poveke in...


750 €
или предлог цена
Денес 05:24.prodavam baterija

Prodavam litium baterijs


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:45Fiskalna Kasa Severec

Se Prodava Fiskalna Kasa DUNA SEVEREC Mnogu dobro socuvana


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:04Se prodava vakum pumpa

Se prodava vakum pumpa vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 22:28EL MOTOR

El motori so reduktori i obicni. razni golemini pumpi i tubini . Vent...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:48ELEKTRO MOTOR

Razni vidovi na el motori i so reduktori el mot so 136 kw i pomali s...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:47ELEKROMOTOR

Monofazen elektromotor so kondezator i greben za fkličuvanje


1 €
или предлог цена
Вчера 20:13Inverter 1500w

Се продава нов инвертер 1500w реална снага и права синусуида.. 12 vo...


4.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.600 МКД
Вчера 18:10Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 16:52INVERTER PURE SINE WAVE 4000WATT

PRODAVAM PURE SINE INVERTER 4000 WATTS ,MNOGU DOBAR ,KOJ MOZE DA SE K...


450 €
или предлог цена
Вчера 10:58Se prodava inverter od 12v na 220v, 2,5 kw, max 5kw

Инвертор за напојување на 12V-DC кој може да се користи во автомобил ...


390 €
или предлог цена
Вчера 10:15PLC unitronics 130, stepper мотори, линеарно движење

Нова опрема за автоматско водење на процеси и дополнителна опрема за ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 09:38PRODAZBA MONTAZA I SERVIS NA ELEKTRONSKI LED BILBORDI

VRSIME PRODAZBA MONTAZA I SERVIS NA SITE LED BILBORDI FUL KOLOR I...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 08:40Peralna Favorit prima

Prodavam delovi od peralna Favorit kako od slikata. Motor, vodna pum...


1 €
или предлог цена
06 јун 22:27Pumpa za parno

Nova pumpa za parno


300 €
или предлог цена
06 јун 21:42NOVI REZERVNI DELOVI

PRODAVAM POTPOLNO NOVI REZERVNI DELOVI ZA ELEKTRIKA ZA MASHINI I URE...


111 МКД
или предлог цена
06 јун 21:35AC/DC napojuvanje

input ac120-230/230-500v|4,4/2,4A|50/60HZ output DC 24V/10A


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:58Greaci

Greacite se po 9kw I se ispravni 800den parce site tri 2000


2.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:58GUMICI RAZNI MOZI I POGOLEMA KOLICINA

Cena po dogovori mozi i na pogolema kolicina


По Договор
или предлог цена
06 јун 20:42TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI

PRODAVAM NOVI TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI, ,RAZLICNI AMPERAZI, MULT...


150 МКД
или предлог цена
06 јун 20:13FID SKLOPKI

PRODAVAM POTPOLNO NOVI, NETPAKUVANI FID SKLOPKI 63 A , MARKA GENERAL...


1.700 МКД
или предлог цена
06 јун 20:11Elektro motor

Ispraven monofazen


3.500 МКД
или предлог цена
06 јун 19:31Se prodavaat elektromotori od Rade Konchar i Elektrokovina

Se prodavaat elektromotori od Rade Konchar i Elektrokovina: Rade Kon...


По Договор
или предлог цена
06 јун 18:38ULTRASONIC CLEANER

ULTRASONIC CLEANER MASINA SO ULTRAZVUCNI SIGNALI ZA CISTENJE NA META...


4.400 €
или предлог цена
06 јун 16:27PLC автоматика ПЛЦ контролери

Програмирање на PLC контролери Изработка на нови машини со plc ав...


По Договор
или предлог цена
06 јун 14:05Palacinkara 40cm na plin

Kompletno nova, nitu ednas ne upotrebena nitu pak priklucena na plin....


300 €
или предлог цена
06 јун 13:01Digitalen tajmer, prekinuvac, rele

Digitalen tajmer so vgradena baterija (pri prekin na napon) so 32 mem...


1.199 МКД
или предлог цена
06 јун 12:46PAR 2 STEP MOTORI GERMANY

3 step motori 7.5 deg so zupcanici Mitsumi ista karakteristiki I d...


800 МКД
или предлог цена
06 јун 12:19Melnica za kafe

Melnicata e vo super sostojba mnogu malku koristena


15.000 МКД
или предлог цена
06 јун 11:54POTOPNA PUMPA MARKA ELEKTROKOVINA

Itno se prodava koristena potpna pumpa -raketa marka Elektrokovina -S...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
06 јун 09:58Reduktor

Ispraven


3.500 МКД
или предлог цена
06 јун 00:36Elektromotor

Ispraven monofazen


3.500 МКД
или предлог цена
06 јун 00:34As sklopka merlin gerin 250A 4polna

As sklopka merlin gerin 250A 4polna


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

05 јун 20:53Kontaktor 250A nov 110v napon

Kontaktor 250A nov 110v napon


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

05 јун 20:53Kabel 4x25 , 4 x 25

Se prodava nov neupotrebuvan industriaki kabel 4x25 aluminiumski dol...


90 МКД
или предлог цена
05 јун 20:53Aktivator активатор

Активатор на 24в нов


2.000 МКД
или предлог цена
05 јун 18:07Turbini turbina турбина турбини

Високопритисни турбини и транспортни турбини. Мотори за нив се продав...


250 €
или предлог цена
05 јун 18:07Frekfenten regulator frekfentni regulatori inverteri inverte

Половни исправни Јапонски омрон 075кв за 100 2.2 za 150 4 кв за ...


120 €
или предлог цена
05 јун 18:04Kran vitlo makara витло кран макара

Витло со редуктор 40/1 од камионска дигалка со сајла тешко околу 600 ...


800 €
или предлог цена
05 јун 18:04Elektromotor

Se prodava elektromotor 17kw


300 €
или предлог цена
05 јун 16:39Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам