1029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rabotnik za peralna

Se.bara rabotnik so islustvo .peralnata se naogja vo cair na ul Dgon ...


1.111 МКД
или предлог цена
Денес 20:48KLESTI (SMRT KLESTA)

Novi 3 KLESTI


600 МКД
или предлог цена
Денес 17:17PISTOLI.REGULATORI.CREVA DIZNI.RACKI.CEFKI.PUMPI IVBIS SKOPJ

FIRMATA IVBIS SKOPJE PRODAVA PISTOLI POD VISOK PRITISOK.REGULATORI.DI...


1.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

Денес 13:38AKCIJA NA MASINITE ZA AVTO PERALNA IVBIS SKOPJE

FIRMATA IVBIS SKOPJE PRAVI AKCIJA NA MASINITE ZA AVTO PERALNI. RASPOL...


750 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

Денес 13:37HHO Carbon Cleaner / Generator za Dekarbonizacija

Се продава генератор за Декарбонизација / Carbon Cleaning , со неа ид...


3.900 €
или предлог цена
Денес 13:18Spoter

Triagolnici za spoter


60 МКД
или предлог цена
Денес 11:07Masini za perenje pod visok pritisok.

Prodavam profesionalni masini za perenje pod vidok pritisok marka Kar...


1 €
или предлог цена
Денес 08:51Peralna feroper wap peralna za koli karcher

Prodavam odlicen wap za perenje na avtomobili koristen za domasna pot...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:41  НОВ ОГЛАС

Самоуслужна авто перална

Направете сами своја самоуслужна перална за автомобили . Автоматски ...


550 €
или предлог цена
Денес 08:40Tornador za hemisko cistenje

Se prodavaat novi profesionalni aluminski Tornadori za hemisko cisten...


6.999 МКД
или предлог цена
Денес 07:56Black+decker perac za avtomobil

Black +decker Nov, vo kutija, so garancija


100 €
или предлог цена
Вчера 23:37N-A-J-G-O-L-E-M.IZBOR NA MASINI ZA PER. KOLI NOVI I POLOVNI

N-A-J-G-O-L-E-M.IZBOR NA MASINI ZA PER. KOLI NOVI I POLOVNI od 100 e...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:27ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА

ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА


1 €
или предлог цена
Вчера 22:27Masini za perelna

Prodavam polovni masini za perenje pod visok pritisok , masinite se d...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:56Професионални Машини за перење под висок притисок - HAWK

Професионални Машини за перење под висок притисок - HAWK Made in ITAL...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:45Bez kontakni Sredstva COBRA

Bez kontakni sredsta za avto perali od brendot COBRA.Sredstvo za salt...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:45Hemisko cistenje na avtomobili

Detalno dlabinsko cistenje na avtomobili i dgipovi po najevtini ceni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:22Vozdusen Pistol m7 1/2 542 Nm raboten 3 meseci

Pistolot e kako Nov, seuste e pod garancija do 10mes,2022 God. model ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:30Masina za perenje pod visok pritisok

Prodavam Profesionalna masina za perenje, Marka Karcher, model HD1050...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:30Wap profesionalna masina

Prodavam orginalna WAP masina za perenje pod visok pritisok. Masinata...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:30Masina za perenje pod visok pritisok

Prodavam profesionalna masina za perenje pod visok pritisok marka PLA...


520 €
или предлог цена
Вчера 10:30WAP profesionalna masina za perenje

Prodavam profesionalna pasina za perrnje marka WAP Alto mofel Poseid...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29WAP Masina za perenje pod visok pritisok.

Prodavam orginal WAP profesionalna masina za perenje pod visok pritis...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29Karcher HD 10/24-4s

Karcher profesionalna masina za perenje pod visok pritisok.Moknost na...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29Karcher Hd 1000

Prodavam odlicno sonuvan Profesionalna masina za perenje pod visok pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ НОВИ И ПОЛОВНИ ,МОНОФАЗНИ И...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:05ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ

ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ ОГРОМЕН ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА ПЕРЕ...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:05AKCIJA ZA SEKOJ KUPEN PROFI VAP GRATIS TORNADOR IVBIS SKOPJE

Firmata ivbis skopje pravi akcija za sekoj kupen vap profi od 2/2 kw ...


749 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

14 мај 20:58Masina pod visok pritisok.

Prodavam profesionalna masina za perenje pod visok pritisok marka Wap...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:52Karcher

Prodavam Karcher HD 1090 vo perfektna sostojba, masinata e donesena o...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:52Rotacioni dizni

Prodavam Orginal Karcher i Wap rotacioni dizni za masini pod visok pr...


35 €
или предлог цена
14 мај 20:52Masina pod visok pritisok

Prodavam profesionalna germanska masina ,za perenje pod visok pritis...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:52Wap masina pod visok pritisol

Prodavam odlicna profesionalna masina pod visok pritisok marka WAP mo...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:52Karcher masina pod visok pritisok

Orginal Karcher profesionalna masina za perenje pod visok pritisok. M...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:52Masina za perenje pod visok pritisok

Profesionalna masina za perenje pod visok pritisok Marka Karcher, mod...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:52Masina za perenje pod visok pritisok

Prodavm profesinalna masina za perenje pod visok pritisok marka Beam ...


1 €
или предлог цена
14 мај 20:52Samousluzna avtoperalna

Se prodava samousluzna avtoperalna napravena za dve vozila istata e m...


8.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автосервис и Автоперална опрема

14 мај 17:37Karcher A2004

Odlicna pravosmukalka, za suvo i vodeno. Moze da se koristi i za doma...


4.500 МКД
или предлог цена
14 мај 17:14VAP INGCO 1800W 150 bara

Se prodava VAP INGCO 1800W 150 bara Nov so edna godina Garancija.


6.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

14 мај 11:08Pistol na vozduh

Prodavam pistol na vozduh


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 10:39Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам