956 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkup na euro epal paleti / Откуп на еуро епал палети

Otkup na euro paleti vo sekakva sostojba cena po dogovor vo zavisnost...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

PALETI

OTKUPUVAM EURO PALETI VO SEKAKVA SOSTOJBA CENATA SE ODREDUVA VO ZAVIS...


1 МКД
или предлог цена
23 мај 07:55Промовирано

Kalibrator slajferica kalibrirka 130cm

Kalibrator so silen kapacitet na slajfanje na drvni proizvodi, moze d...


8.000 €
или предлог цена
Денес 06:32Промовирано

Torno

Se prodava torno za tokarenje na drveni stupcinja


1 €
или предлог цена
Денес 18:50Oberfreza

070215786


По Договор
или предлог цена
Денес 18:16  НОВ ОГЛАС

Kanterica kanterka CASADEI K20/10

Се продава кантерица од брендот CASADEI k20/10 Кантира pvc abs (1mm...


3.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Денес 16:56Дабови буриња за вино и ракија

Квалитетни буриња за вино и ракија изработени од посебно одбран малеш...


1 €
или предлог цена
Денес 15:54Nova masina za pelet 22kw

Masina za pelet so 22kw motor, komplet so dozerka i sealka za pelet. ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:34Stihl 025

Motorna pila 🇩🇪Stihl 025 🇩🇪 Doneseno od Germania 100 % ispravna...


1 €
или предлог цена
Денес 14:01Otkup na euro epal paleti / Откуп на еуро епал палети

Otkup na euro paleti vo sekakva sostojba cena po dogovor vo zavisnost...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Stegi

Novi germanski 8 parcina 20 eur


20 €
или предлог цена
Денес 10:39Krojacnica

Se prodava krojac so presa i tac monitor so kompjuter i program za kr...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Денес 09:24Epoksidna smola Epoksid

- Вршиме продажба на нај добрата епоксидна смола која може да се најд...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 08:32Masi stolici komodi od drvo Astal Skopje

Astal dooel skopje vi nudi najrazlicni obrabotki na drvo kako i final...


1.000 €
или предлог цена
Денес 06:33Kalibrator slajferica kalibrirka 130cm

Kalibrator so silen kapacitet na slajfanje na drvni proizvodi, moze d...


8.000 €
или предлог цена
Денес 06:32talpa orev

suvo barut ima dimenzija na foto cenata e za trite


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30  НОВ ОГЛАС

Briketa Comafer 70/120

Briketara Italijanski.


7.500 €
или предлог цена
Вчера 20:07PRODAVAM EURO PALETI 120x80

PRODAVAM EURO PALETI 120x80 300 PARCINA


650 МКД
или предлог цена
Вчера 19:06Prdavam novi,otpadni paleti i otpadna graga na m3

Prodavam odpadno drvo od paleti 1m3 -1500den.Razlicni dimenzii na gol...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04DeWalt DW711 Стабилна кружна пила 1300W 260mm

Карактеристики Влезна моќност 1300 W Дијаметар на диск 260 mm Приф...


630 €
или предлог цена
Вчера 14:09OTKUP NA EURO PALETI / ОТКУП НА ЕВРО ПАЛЕТИ 070/488-968

⚠️ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ⚠️ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги зе...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03OREV DRVO SUVO(OREOVO DRVO)ZA PRERABOTKA

Prodavam drvo orev suv isecen na trupci od 2 metri i istiot se naogja...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:55Bure Masi

Se prodavat dve Masi burinja interesni i odlicni cena 400€ dvete


400 €
или предлог цена
Вчера 09:04KOMBINIRKA SO 3 OPERACII SOCUVANA

Se prodava mnogu socuvana kombinirana masina za prerabotka na drvo so...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:01Avtomatska masina za secenje iverica

Avtomatska masina za secenje iverica SCHEER PA 4137 so rabotni dimenz...


7.300 €
или предлог цена
01 јун 23:17Izrabotka na Letnikovci Obrabotka na Drvo

Izrabotkq na Letnikovci Obrabotka na Drvo (brihter ) Izrabotka na n...


1 €
или предлог цена
01 јун 23:04briketirka

proizvodstvo na masini za briketi od slama so razlicni kapaciteti.dok...


11 €
или предлог цена
01 јун 19:07Vidija glodalo frezer T kanali vo drvo medijapan CNC freza

Продавам видија глодало за изработка на Т канали во дрво, медијапан с...


500 МКД
или предлог цена
01 јун 19:06Parcinja iverka-iverica i kujnski plotni vo razni dimenzii

Parcinjata iverka gi ima vo 8mm,16mm,18mm,25mm i 38mm debelina i se s...


По Договор
или предлог цена
01 јун 11:59MASINA ZA RACKI ZA LOPATI

MASINA ZA PROIZVOTSVO NA DRVENI RACKI ZA LOPATI ASOVI GREBLA MOTIKI ...


3.000 €
или предлог цена
01 јун 11:53Novi motorni pili bajkal

Ekstra kvalitet


4.200 МКД
или предлог цена
01 јун 11:51MASINA ZA BRIKETI

Se prodava NOVA masina za briketi! CENA: 1500eu. Kontakt: 078...


1.500 €
или предлог цена
01 јун 11:22SPORET

Za po detalni informacii javete se na Slobodan 078 385 704.


1 €
или предлог цена
01 јун 11:19Drzac(drzaci) za bormasina - povekjenamenski.

Drzacite se aluminiumski,multifunkcionalni - se podesuvaat za horizon...


13 €
или предлог цена
01 јун 10:56CIRKULAR

Cirkular pogoden za najmalku tri operacii so trofazen motor,odlicna c...


По Договор
или предлог цена
01 јун 10:17profesionalni stegi

Germanski samostoecki vertikalni stegi so rabotna sirina 130cm i dolz...


59 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
65 €
01 јун 10:09Kanterica Holz Her Sprint 1317

Се продава кантерица Holz Her Sprint во исправна состојба


1 €
или предлог цена
01 јун 09:44EURO Paleti 120*80

Se prodavaat EURO paleti 120*80 cm. Cena 600 den. + 18 % DDV


600 МКД
или предлог цена
01 јун 09:36Noz/Alatki za freza za obrabotkq na drvo/medijapann

moze komplet moze oddelno


200 €
или предлог цена
01 јун 08:19HUSGVARNA 262

Se prodava Husgvarna 262 za delovi Info 078306671 VANCO


1 €
или предлог цена
01 јун 02:22SE PRODAVA KOMPLET LINIJA ZA PROIZVODSTVO NA PELETI

SE PRODAVA KOMPLET LINIJA ZA PROIZVODSTVO NA PELETI Linijata se sost...


22.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:45TIPLARICA TIPLERKA BUSILICA

Tiplarica za horizontalno busenje so 10 futeri so navojl


1.000 €
или предлог цена
31 мај 20:16HOLZHER KANTERICA REBRAST KAIS ZA KANTRAKA

NOV NEUPOTREBUVAN ORGINAL HOLZHER KAIS ZA KANTRAKA SITE MODELI HOLZHE...


1 €
или предлог цена
31 мај 19:17Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам