Цела Македонија
                   
514 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za sienje Singer

Prodavam masina za sienje Singer prav shtep.


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:23Lancarica Pfaff KL 5483-731

Prodavam masina za shienje lancarica Pfaff.


300 €
или предлог цена
Денес 16:23Laktarka Laktarica Juki

Prodavam Laktarica Juki bez valjak.


250 €
или предлог цена
Денес 16:23Overlok Rimoldi so 5 konci.

Prodavam Overlok Rimoldi so 5 konci


290 €
или предлог цена
Денес 16:23Се продава ибердек, дрикерка и прогресерка.

Се продава ибердек, дрикерка и прогресерка. Сите се во одлична состо...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00INDUSTRISKA PRAVA MASINA TYPICAL

masinata e vo odlicna sostojba za podetalni informacii javete se


300 €
или предлог цена
Денес 12:40BAGAT DANICA SLAVICA VISNJA.....

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE DANICA SLAVICA VISNJ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Текстилна индустрија

Денес 12:13INVENTAR ZA KONFEKCIJA

-masa za kroenje -stolce na vrtenje -pomosni masi za vo proizvost...


1.234 €
или предлог цена
Денес 11:49Masina za sienje

Prodavam masina za sienje Bagat Jadranka vo odlicna sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
Карпош / Скопје

Текстилна индустрија

Денес 11:16Se prodava masina za sienje BAGAT

Se prodava dobro socuvana masina za sienje od poznatata marka BAGAT r...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Se prodavaat industriski masini za sienje

Се продава комплетна линија на индустриски шивачки машини (18 парчиња...


999.999 €
или предлог цена
Денес 09:23Grajferi papuči nožinja za industriski mašini za šienje

Se prodavaat papuči za obični mašini za šienje 80den grajferi za obi...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 15:11MASHINI ZA SHIENJE

mashinite se ispravni i servisirani.koristeni za domasna upotreba.cen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:26Aparati za paspulj

Aparst za paspulj..4 tipa 16mm 18 mm 19 mm 24mm povolno..info na 0...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Текстилна индустрија

Вчера 12:03Bagat masina za sienje

Se prodava nova mashina za sienje marka BAGAT, ne e koristena i e vo ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 11:36MASINA ZA SIENJE BAGAT JADRANKA SO MOTORCE..ODLICNA

Prodavam masina za sienje Bagat Jadranka vo odlicna sostojba so opcij...


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Текстилна индустрија

Вчера 10:54MASINA ZA SIENJE BAGAT DANICA

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Текстилна индустрија

Вчера 09:34Mashina za pletenje petka

Mashina za pletenje na struja na pedala 5ka Model: singer Mashinata...


100 €
или предлог цена
Вчера 00:21Професионални машини за перење - Grandimpianti

Професионални машини за перење од италијанско производство - Grandimp...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Текстилна индустрија

01 јун 20:13Masina za sienje singer 1908god

Se prodava masina za sienje vo ispravna sostojba singer proizvedena ...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Текстилна индустрија

01 јун 19:46Singer masina za sienje

Socuvana vo ispravna sostojba industriska singer masina za sienje so ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Аеродром / Скопје

Текстилна индустрија

01 јун 17:52Masina za sienje

Se prodava industriska masina za sienje singer vo odlicna sostojba so...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Аеродром / Скопје

Текстилна индустрија

01 јун 17:52Itno masina za sienje

Masina za sienje singer so dodatoci vo super ispravna sostojba


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Текстилна индустрија

01 јун 17:52Се Продава Машина за Трикотажно Шиење ИБЕРДЕК | Iberdek

Се Продава Машина за Трикотажно Шиење ИБЕРДЕК со 3 конци, Кансаи (Ka...


460 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Текстилна индустрија

01 јун 09:52Singer industriski mashini

Se prodavaat Singer industriski mashini vo odlichna sostojba, Overlok...


1 €
или предлог цена
01 јун 09:28MASINA ZA SIENJE BAGAT VISNJA

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Текстилна индустрија

01 јун 09:12Konfekciska oprema

Se prodava konfekciska oprema poveke info 070 353 881


1 €
или предлог цена
01 јун 08:56Nozici za tekstil

Polovni nozici za tekstil, nozicite se ostreni na specijalna masina z...


800 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

31 мај 23:10Tekstil magacinska cena

Se prodava teksti po najniska cena Ima i kuvarski uniformi Se pro...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Текстилна индустрија

31 мај 18:23Bagat masina za sienje

Se prodava Bagat masina za sienje Cena 2990 Kontakt: 078844199 Cele


2.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Текстилна индустрија

31 мај 16:03Masina za sienje

Prodavam ispravna masina za sienje mnogu zacuvana


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Текстилна индустрија

31 мај 14:59Машина за шиење BAGAT

Се продава машина за шиење BAGAT Slavica Машината е со електромотор И...


50 €
или предлог цена
31 мај 13:55Termo Presa za maicki

Se prodava presa za maicki, torbi Sublimacija Zagreva do 300stepen...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Текстилна индустрија

30 мај 20:55Машина за сечење на ластик

Продавам нова машина за сечење на ластик,сатен и други видови на трак...


999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Текстилна индустрија

29 мај 18:34Masini za sienje i pegla

Masini za sienje i pegla vo ODLICNA NOVA sostojba mnogu malku koriste...


1 €
или предлог цена
28 мај 00:31Prodavam masini za sienje Singer

PRODAVAM 21 KOM MASINI ZA SIENJE SINGER OD KOJ 1 E ELEKTRICNA CENATA ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Текстилна индустрија

27 мај 23:28SINGER Masini

Prodavam 3 SINGER Mashini za shieenje ANTIKA.....Samo za tie sto znaa...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Текстилна индустрија

27 мај 23:02PRODAVAM RABOTNA MASA ZA INDUSTRISKA MASINA ZA SIENJE

Prodavam koristena rabotna masa (plotna so metalna konstrukcija) za i...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Текстилна индустрија

27 мај 22:49MASINA ZA SIENJE BAGAT SLAVICA

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Текстилна индустрија

27 мај 13:02Se prodava masina za sienje BAGAT

Se prodava nekoristena masina za sienje BAGAT Masinata raboti i n...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:50Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам