Цела Македонија
                   
428 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Пвц прозори и врати VEKA профил

👉Изработка и монтажа на ПВЦ прозори и врати од германскиот профил VE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Пластика индустрија

Денес 13:52Pvc Masini - Dvoglavna Lepalka MURAT - Polovna

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 (Ako ne mozete da...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

Pvc Maşini - CNC ÇİSTALKA MURAT- POLOVNA

Nie vi ya povrzuvame vo pogon. Za po detalni informaciyi yavete se ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

--Levi Burgii --Leva Burgija --PVC --ALU --CNC Frezi Glodala

-PVC i ALU Frezi-Burgii -Levi burgii -Cnc Glodalo Pisete mi za d...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

Вчера 19:27Izrabotka i montaza na PVC i AL dograma

Germak Design e firma koja se zanimava so Izrabotka i montaza na PVC ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:18VILUSKI ZA POMFRIT -VILUSHKA Per POMFRIT

Se prodavat viluski za pomfrit na malo i golemo extra kfalitet vers...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:45Lazicki za Caffe i viluski za Pomfrit extra cena

Se prodava lazicki za caffe i viluski na malo i golemo dostava niz ce...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45PVC prozori i vrati-najevtino!!!

Производство и монтажа на ПВЦ врати и прозори и алуминиумски прозори ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пластика индустрија

Вчера 08:32Pvc Masini - Cela Liniya MURAT- POLOVNİ

Vkupno 6 masini. Lepalkata i Çistalkata vo momentov se servisiraat. ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

05 јун 23:51Tubi nafta benzin

Se prodavaat tubi za gorivo 200den 1tuba


200 МКД
или предлог цена
05 јун 22:42ger pila

se prodava ger pila


450 €
или предлог цена
05 јун 21:00MASTERBAC za PASTIKU

Vo razni boi 120den-1kg. Imam ABS,POLISTEROL I POLIPROPILEN


120 МКД
или предлог цена
05 јун 19:51ТЕРМОФОРМИНГ ЛИНИЈА ЗА ПРОИЗВОСТСВО

Се продава линија за произвоство на пластична амбалажа произведена 20...


1 €
или предлог цена
05 јун 18:45ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА И БРАНИЦИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА. -ЛЕ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пластика индустрија

05 јун 10:12Циркулари

Се продаваат 2 циркулара: Циркулар тип Алумина 1.1kw трофазен 200 ев...


505 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Пластика индустрија

05 јун 08:15Pvc Masini - Dvoglavna Lepalka - POLOVNA

Napraven celosen servis vo ispravna sostoyba. Za po detalni informac...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

04 јун 18:13Pvc Masini - DVOGLAV CİRKULAR SO 500 mm PİLA ‐NOV

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 ako ne mozete da ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

04 јун 18:12Pvc Masini - ÇİSTALKA

NOVA ÇİSTALKA Stabilna i profesionalna. So katka osovina. So maşina...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

04 јун 18:12LEPALKA 0.2 mm PLASTMAK 2022 god.

2022 god. Prouzodsvo e masinata. Samo 6 meseci koristena. Za po d...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

04 јун 18:12Pvc Masini - Cela Liniya - NOVİ

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 (Ako ne mozete da...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

04 јун 18:12ABS GRANULAT

Se prodava ABS granulat


50 МКД
или предлог цена
04 јун 10:10Pvc Masini - Za vitkanje na Aluminium - POLOVNA

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 ako ne mozete da ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

03 јун 19:27продавам КАНИСТАР

ПРОДАВАМ КАНИСТАР ОД 1100 литри со вентил бел во метална решеткa ko...


6.000 МКД
или предлог цена
03 јун 16:503D Printanje, Dizajn vo Solidworks i Fusion 360

Вашиот пластичен дел е скршен? -Ние имаме решение за Вас! Испратете ...


1 €
или предлог цена
03 јун 15:48Izrabotka na PVC prozori vrati

-fabrika za proizvodstvo na pvc vrati i prozori -kupuvajte od prva ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

03 јун 13:56Masina za creva od 20-120 fi proizvoduvat zamena mojt

Moze i zamena


1 €
или предлог цена
03 јун 00:31Cisterni za voda

Odli cni cisterni za pitka voda od 1000lit so aluminiumska armatura n...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Пластика индустрија

02 јун 09:16CISTERNA CISTERNI KANISTRI 1 t. ZA VODA I DR.

PRODAVAM NOVI CISTERNI OD 1 t. EDNAS UPOTREBENI. OD ALKOHOL SE. MOZE ...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јун 22:48OKOV ZA PVC PROZORI I VRATI SALAMANDER

GARNITURA Okov za pvc prozori i vrati SALAMANDER - ROTO 1. A...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Пластика индустрија

01 јун 11:08Mlin za najlon

Se prodava Mlin za melenje najlon Vo dobra sostojba 11kw motor


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
01 јун 07:07Se prodava extruder

Covema Ispraven sneka fi 65 za proizvotstvo na traka od 0,40 do 2 mm


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
01 јун 07:07Се продаваат машини за пластика

Се продаваат машини за пластика,има повеќе намески машини Повеќе инф...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Пластика индустрија

31 мај 18:23Peralna za plastika

Prodavam golema peralna fabricna za drobena plastika,od 3 m3 gi ima ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Пластика индустрија

31 мај 16:51PP granulat

Ne otvarani dzakovi Imam 200 kg


65 МКД
или предлог цена
30 мај 15:45Pvc Masini - Cela Liniya KABAN - POLOVNİ

Polovni servisirani. Cwla liniya od 6 masini. Za po detalni informa...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

30 мај 12:58Prodavam plasticni 200 kg Burinja kako novi

Prodavam Burinja 200 kg kako novi po cena od 600 den mob 075 536 628 ...


10 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Пластика индустрија

29 мај 19:23BOY

Se prodava BOY


300 €
или предлог цена
29 мај 17:15Germanski "Hebe" siberi

Germanski "Hebe" siberi... Edinstveni vo MK 078226922 Aleksandar ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

29 мај 14:04ANYCUBIC PHOTON MONO 3D PRINTER SLA DLP RESIN SMOLA

Se prodava Nov (ednas pusten za proba) 3D printer Anycubic Photon Mon...


450 €
или предлог цена
29 мај 10:17Cirkular kaban 400mm

Prodavam cirkular kaban 400mm pila za pvc i aluminium.


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пластика индустрија

28 мај 21:57Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам