272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Screen Printing mashine za printanje maici so 4 bojovi

се продава со целиот материјал подготвен за почеток на работа


220 €
или предлог цена
15 мај 16:32Промовирано

Dupcalka za hartija so 2 glavi

Se prodava vo odlicna sostojba dupcalka za hartija so dve glavi


300 €
или предлог цена
Денес 18:35Brother P-Touch 1280–printer za etiketi—nov nekoristen

Printerot e nekoristen. go dobivate gratis so 2 dodatni toneri so eti...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:04Prodavam - menuvam SAKURAI OLIVER-52E

OFSET masina SAKURAI OLIVER-52 Format B3 (52 x 36) Edna boja Alkoh...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.999 €
Денес 13:00cameo 3 cutter plotter(kater/ploter)

se prodava desktop cutter (kater) odlicno socuvan so dodatoci i 10 po...


1 €
или предлог цена
Денес 11:00uv printer A3

se prodava uv printer a3 so dimenzii 30cm x 50 printerot e vo odlicn...


1 €
или предлог цена
Денес 11:00FOTOKOPIR VO BOJA, ФОТОКОПИР/БОЈА

Prodavam odlicno socuvan Fotokopir vo boja HP Color Laser Jet CM1312 ...


100 €
или предлог цена
Денес 10:40Fotokopir CANON

https://www.canon.com.mk/business-printers-and-faxes/imagerunner-c302...


750 €
или предлог цена
Денес 09:371000 vizit karti - 1000 denari - визит карти

Brza i kvalitatna izrabotka na vizit karti po najpovolni ceni vo grad...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вчера 10:38500 vizit karti - 600 denari - визит карти

Brza i kvalitatna izrabotka na vizit karti po najpovolni ceni vo grad...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вчера 10:38ИЗРАБОТКА НА МАШИНИ ЗА СИТО ПЕЧАТЕЊЕ

- карусели со перфектен пасер - додатоци за карусел за печатење на к...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:06Fotokopir - Ricoh Aficio MP 3500

Ricoh Aficio MP 3500 Fotokopira, Printa i Scenira - A4, A3 Vo rabot...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
15 мај 18:40Screen Printing mashine za printanje maici so 4 bojovi

се продава со целиот материјал подготвен за почеток на работа


220 €
или предлог цена
15 мај 16:32Се продаваат рамки за СИТО ШТАМПА

Се продаваат рамки за сито штампа 12 на број со разни димензии. Цена...


По Договор
или предлог цена
15 мај 13:09Masina za ukoricuvanje so metalni spirali

Prodavam novi masini za ukoricuvanje so metalni spirali. Gratis spi...


18.000 МКД
или предлог цена
15 мај 08:55Elektricna masina za secenje hartija

Prodavam nova elektricna masina za secenje hartija. Mak. Sirina na s...


2.900 €
или предлог цена
15 мај 08:55Ротопринт 37 К

Продавам Ротопринт 37 К во одлична состојба може замена за полуавтом...


550 €
или предлог цена
13 мај 12:14CANON IR 7055i COLOR

Продавам Canon IR7055i колор во исправна состојба 700 evra. Можи да...


700 €
или предлог цена
13 мај 07:10Pokana za svadba - najpovolno

Svadbeni pokani po ekstra ceni, novi dizajni i izrabotki po vasa zelb...


По Договор
или предлог цена
12 мај 17:35Digalka

Digalka so sina i stub koj rotira diga do 500 kg raboti na trofazna s...


450 €
или предлог цена
11 мај 22:09Машини - опрема за печатница / Masini za pecatnica

Се продаваат машини за печатница: 1. Печатарска офсет машина со А3...


По Договор
или предлог цена
11 мај 18:12Prodavam graficka masina za stancanje

Se prodava zaklopna masina za stancanje 460 x 320 kontakt 070/279-...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

11 мај 13:17Pokana za svadba - najpovolno

Svadbeni pokani po ekstra ceni, novi dizajni i izrabotki po vasa zelb...


17 МКД
или предлог цена
11 мај 13:01Laminator I sekac

Se prodavaat laminator I sekac, cena 3000 denari, info 070 705 351


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

10 мај 11:26Освежувачи за во автомобил со Ваше лого,Osvezuvaci,mirizlivi

💥💥💥Одличен начин за рекламирање на Вашата фирма!!💥💥💥 ➡️Достапн...


1 МКД
или предлог цена
10 мај 07:36PECATENJE MAICI, TORBI, ZASTITNI MASKI, SLOZUVALKI, CASI

Pecatenje na maici, torbi, osvezuvaci, zastitni maski so vasi i nasi...


1 МКД
или предлог цена
10 мај 07:35Graficki Noz

Prodavam graficki noz za secenje 72cm Info na tel.075 260 833


300 €
или предлог цена
09 мај 12:00Xerox 700 Canon c9060 HP Latex 2550

Xerox 700 so 4 novi dramovi, nova developer crna stanica, transfer be...


1.500 МКД
или предлог цена
08 мај 20:42HP Indigo 3500 7 boi

Se prodava HP Indigo 3500 so instalirani 7 boi (CMYK + OVG ). Masinat...


1.500 €
или предлог цена
08 мај 20:42Morgana FSN masina za perforiranje i numeriranje

Se prodava Morgana FSN masina za perforiranje i numeriranje. Masin...


1.950 €
или предлог цена
08 мај 11:59Maicki so logo - Extra cena

Izrabotuvame dizajn i print na site vidovi tekstil i reklamen materij...


210 МКД
или предлог цена
06 мај 11:57Ukoricuvanje magisterski, doktorati,diplomski..

Vrsime ukoricuvanje na magisterski, doktorati i diplomski trudovi kak...


300 МКД
или предлог цена
05 мај 22:18Svadbeni pokani - ekstra ceni !!!

Svadbeni pokani po ekstra ceni, novi dizajni i izrabotki po vasa zelb...


10 МКД
или предлог цена
05 мај 12:13Vitkalica MBO K65/4KL

Prodavam vitkalica MBO K65/4KL vo odlicna sostojba. A1 format 4 fio...


По Договор
или предлог цена
04 мај 23:05SHARP MX5000N

Мултифункционален ласерски фотокопир,скенер,факс и принтер во колор. ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

04 мај 19:46Kutii za sendvicari

Kartonska Ambalaza Hartieni kutii za SENDVICARI Burger kutii kutii...


4.567 МКД
или предлог цена
04 мај 00:09VIZIT KARTI (HARTIENI ,PLASTICNI) ВИЗИТ КАРТИ

Vizit karti kartonski (ednostrani) : 100 kom = 250 denari 200 kom...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

03 мај 13:46VIZIT KARTI (PLASTIFICIRANI , HARTIENI) KVALITETNO I EFTINO

Izrabotka na vizit karti ,kalendari ,flaeri ,zapalki , penkala brzo i...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

03 мај 13:46Пликоа (штампање)

Штампање пликоа американ со лев и десен прозор, и без прозор. Тел....


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

03 мај 13:46Canon 9070 Pro - Kopirka profisionalna

Kopirkata e vo odlicna sostojba po najpovolna cena. Kvaliteten otiso...


1.000 €
или предлог цена
03 мај 13:35Нож Тример за хартија

156 цм Во одлична состојба


300 €
или предлог цена
02 мај 16:15Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам