831 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Delimano multi cooker

Nov , ne e koristen Info na broj 078-640-064 Viktor


3.400 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Денес 10:25INDUSTRISKI LEDOMAT ICEMATIC E150 / ИНДУСТРИСКИ ЛЕДОМАТ -

СЕ ПРОДАВААТ ЛЕДОМАТИ ОД ЕДЕН ОД СВЕТСКИТЕ ВОДЕЧКИ БРЕНДОВИ ВО ОВАА Д...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:41SALATER - NOV

Се продава НОВ салатер со врвен квалитет. Бренд - Amitek Модел - ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:41ИНДУСТРИСКА ФРИТЕЗА / INDUSTRISKA FRITEZA SO 2 KORPI

СЕ ПРОДАВА ДУПЛА ФРИТЕЗА -AMITEK FE88R - Изработена од нерѓосу...


490 €
или предлог цена
Денес 08:41PECKA ZA PIZZI / PIZZA / PICA / ПЕЧКА ЗА ПИЦА ПИЦИ

На продажба е НОВА печка за пици Бренд - AMITEK ITALY Модел - KS4...


1.450 €
или предлог цена
Денес 08:41UGOSTITELSKA OPREMA ZA RESTORANI HOTELI PEKARI

На продажба е комплетен програм за угостителство за ресторани, хотели...


1 €
или предлог цена
Денес 08:41PROFESIONALNA MASINA ZA SADOVI - TUNEL

На продажба е професионална машина за перење садови - тунел. Одлич...


6.000 €
или предлог цена
Денес 08:41PROFESIONALEN KIPER ZA GOTVENJE / КИПЕР НА ПЛИН

На продажба е НОВ индустриски кипер за готвење Бренд - ANGELO PO -...


1 €
или предлог цена
Денес 08:41ПРОФЕСИОНАЛНА ПАЛАЧИНКАРА /PROFESIONALNA MASINA ZA PALACINKI

САКАМЕ ДА ВИ ГИ ПОНУДИМЕ НАЈДОБРИТЕ ПРОИЗВОДИ ЗА УГОСТИТЕЛСТВО ОД ЕДЕ...


450 €
или предлог цена
Денес 08:41PLANETAREN MIKSER ZA TESTO PROFESSIONAL

На продажба е НОВ индустриски планетарен миксер за тесто Бренд - A...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:41NOVA PROFESIONALNA KUJNA ELECTROLUX

На продажба е индустриска кујна - саемски експонат, некористена. Б...


6.900 €
или предлог цена
Денес 08:41ИЗЛОЖБЕНА ВИТРИНА / IZLOZBENA VITRINA FRIZIDER ZAMRZNUVAC

На продажба е НОВА изложбена витрина Бренд - SAGI - Italy Модел ...


4.000 €
или предлог цена
Денес 08:41FRIZIDER ZA ODRZUVANJE I ZAMRZNUVANJE / ФРИЖИДЕР ОДРЖУВАЊЕ

На продажба е професионален фрижидер / одржување : FOSTER - German...


2.000 €
или предлог цена
Денес 08:41INDUSTRISKA SKARA PLOTNA NA PLIN

СЕ ПРОДАВА ИНДУСТРИСКА СКАРА-ПЛОТНА НА ПЛИН ОД ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ БРЕ...


990 €
или предлог цена
Денес 08:41FRIZIDER ZA ODRZUVANJE SO RABOTNA MASA / ФРИЖИДЕР ПРОФИ

На продажба е фрижидер за оддржување (+1/+4 °C) со работна маса - КАК...


1.500 €
или предлог цена
Денес 08:41OPREMA ZA PICERIJA

SE PRODAVA PECKA NA STRUJA .SO SAMOTNA PLOCA.65 NA 65.PECKATA E VRV ....


1.100 €
или предлог цена
Денес 07:55FORTIS PEČENJARA NA PLIN NOVA EXTRA

Se prodava nova nekoristena pećka na plin od Fortis extra e


1.000 €
или предлог цена
Денес 05:23Oprema za ugostitelstvo

plinska pecka mikser topolstol masina za melenje meso viseci (ra...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:31alati za gastronomija

plinska pecka mikser topolstol masina za melenje meso viseci (ra...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:31Prodavam kafemet vo dobra sostojba

Se prodava kafemat so dve racki poloven vo dobra sostojba. Gratis me...


320 €
или предлог цена
Вчера 14:19Se prodava kafemat so melnica i depurator

Se prodava profesionalen poloven kafemat vo dobra sostojba.So kafemat...


300 €
или предлог цена
Вчера 14:19Графитна плоча за работна маса во кујна

Гранитна плоча за работна маса во кујна со димензии 2200х580х30мм


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:48Grill Za Peceni Pilinja i Jagninja Inox

Grill Za Peceni Pilinja i Jagninja na Ќumur Moze zamena i za Kola


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Вчера 13:18Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Gorilnik na plin

Se prodava gorilnik na plin, vo odlicna sostojba informacii na : 070/...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:13  НОВ ОГЛАС

Pecka Duvalka Eloma

Pecka Duvalka Eloma Germany 2x3 pleha 40x60cm


1 €
или предлог цена
Вчера 11:07Mikser za testo Spiralen

Mikser spiralen Model: IS 40 Turri -Italy Kapacitet 40L 25kg br...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:06Laminator Seewer Rondo SSO 64

Polu-automatski Laminator Seewer Rondo Switzerland Model SSO 64 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:06Profesionalna friteza za krofni automatska

Automatska friteza za krofni -Kapacitet na edno prženje 30krofni. -...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:03se pridavat invetar od kafic.separe cena povoona

se prodava separe za vo kafici vo perfektna sostojba od niv 4 komple...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:24Slatkarska oprema - mikser, pecka na struja, i drugo...

Malku koristena slatkarska oprema: •mikser i dodatoci •el.pecka i ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:06Pecka za burek MIVE

Prodavam menuvam socuvana pecka za burek marka MIVE


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

14 мај 22:25Mesalka za ajvar

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалка за ајвар и за чварки Мешалката ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:53nova friteza 6l rosfaj

novi 6 litarski fritezi prajcame po kargo niz cela mk


2.500 МКД
или предлог цена
14 мај 13:25se prodava pecka za pilijna

12 pilijna na stuja kupena od grcija na novo


1 €
или предлог цена
14 мај 11:56se prodava profi espreso masina

servesirena komplet melnica ,,,,,,,, br 070 238 826


700 €
или предлог цена
14 мај 11:56NOV TOSTER PROFESIONALEN

Tosterot e so 2 god garancija ne koristen. Pogolem e od prestaveniot ...


220 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

14 мај 11:32prodavam pekarska oprema

Se prodavat dve inoks masi :2,9 dolga, 1,22 siroka, 99 sm visoka. ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

14 мај 05:55Pecka za pica donesena od zurich

So industriska struja Moze da se napravi i so plin 2 furni 62 cm ...


750 €
или предлог цена
14 мај 01:28Pasta Friteza/Fritezi Kujna

Паста кукер или професионална фритеза за тестенини. Зачуван како нов,...


250 €
или предлог цена
13 мај 23:02Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам