810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za farbanje GRACO ST MAX 495 PC PRO

Se prodava masina za farbanje AIRLESS PROFI " GRACO ST MAX 495" NO...


2.700 €
или предлог цена
06 јун 12:18Промовирано

ALUMINSKI i STAKLENI OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI ALUMINSKI KOVANI ROLETN...


30 €
или предлог цена
Денес 06:42Pekarska oprema pekarski masini

Pekarska oprema Mikseri Delilica za pecivo Delilica za leb Delil...


72.666.773 €
или предлог цена
Вчера 22:23  НОВ ОГЛАС

Pekarska komora za kisnenje na testo Wiesheu

Pekarska komora za kisnenje na testo Wiesheu Profesionalna komora ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:14  НОВ ОГЛАС

Продавам нова машина за сечење на ластик

Продавам нова машина за сечење на ластик,сатен и други видови на трак...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:48Lajsni za parket na golemo i malo

Lajsni buka hrast orev cam Poveke modeli


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:25Машина за блокови

Продавам стабилна преса (METALIKA VSP 1000) со бункер и лифт за произ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Чучер Сандево / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

Вчера 20:14Kantirka "SINGER"

Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3 So nea moze da se ...


180 €
или предлог цена
Вчера 16:53KAMENJA ZA BRUSENJE

Se prodavaat kamenja za brusenje imam vo naj razlicni golemini moze i...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:32Euro i obicni paleti

Se prodavaat euro i obicni paleti


1 €
или предлог цена
Вчера 15:32MASINI ZA NEPOVRATNI KLAPNI

Se prodavaat komplet masini i pecka od 70 litri za proizvodstvo na ne...


123 €
или предлог цена
Вчера 14:10  НОВ ОГЛАС

Se prodava Kontejner

info 076223945


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00PESKARA

INDUSTRISKA PESKARA PROIZVODSTVO SOP KRSKO VO PERFEKTNA SOSTOJBA IMA ...


35.000 €
или предлог цена
Вчера 11:41Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на цело...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:17ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI I KAPII TENDI OD LEKSAN .TENDI SO PLASTIFICIRAN...


30 €
или предлог цена
Вчера 08:20Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
06 јун 21:43Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

големи со 22 и со 18.5 кв мотор. Помали од 0.25 до 7.5 кв. Транспорт...


5 €
или предлог цена
06 јун 21:43Cirkulacioni pumpi pumpa

Ispravni polovni cirkulacioni pumpi 1.5kw 4kw 7.5 kw


5 €
или предлог цена
06 јун 21:42Kontrolnik контролник

Исправен


25 €
или предлог цена
06 јун 21:42Ventil f 200mm

Ventilot e cuvan nadvor ne e upotrebuvan 3000den


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:58BOCA ZA VOZDUH 800 LITRI

Boca za vozduh 800 litri vo odlicna sostojba Cena 800 evra Boca, komp...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

06 јун 19:47Inoks mijalnik sadoper lavabo Мијалник садоper инокс лавабо

На продажба професионален индустриски мијалник, дебел инокс - прва кл...


140 €
или предлог цена
06 јун 16:51PLASTIFICIRAN LIM KORISTEN 150 den m2

Prodavam okolu 100 m2 lim poloven koristen cena fiksna 150 den m2


150 МКД
или предлог цена
06 јун 16:02NOVI Hidraulicni cilindri - Хидраулични цилиндри

Продавам нови хидраулични цилиндри. Изработка по ваши потреби, дименз...


1 €
или предлог цена
06 јун 14:05Masina za farbanje GRACO ST MAX 495 PC PRO

Se prodava masina za farbanje AIRLESS PROFI " GRACO ST MAX 495" NO...


2.700 €
или предлог цена
06 јун 12:18Продавам машина за кршење лешници

Продавам машина за кршење лешници 20 кг/ ч. цена 300 евра. тел. 076 4...


300 €
или предлог цена
06 јун 06:35Pekarska veknarica bagetarka

Pekarska veknarica bagetarka Proizvistvo Jac- France Model Unic...


72.666.773 €
или предлог цена
05 јун 18:41Vakum pumpi pumpa blower duvac turbina

Дувач или вакум пумпа избор од повеќе примероци од 100 евра нагоре


100 €
или предлог цена
05 јун 18:07Hidroagregat hidroulicna pumpa

1.5 kw motori komplet so kazan pumpa i ventili


20.000 МКД
или предлог цена
05 јун 18:07Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
05 јун 18:07Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на...


5 €
или предлог цена
05 јун 18:07Turbina turbini ventilator турбина

5.5 кв мотор со турбина за воздух


500 €
или предлог цена
05 јун 18:04Dojavuvaci za pozar дојавувачи за пожар

Нови


200 МКД
или предлог цена
05 јун 18:03Mlin za melenje

Se prodava nov ne koristen mlin za melenje na stocna hrana


500 €
или предлог цена
05 јун 17:51Prodavam Komora za odrzavanje

2.50 visina 1.70 sirina 4.00 dolzina


1 €
или предлог цена
05 јун 16:30Mikser za testo 40l 60l

Besprekorni kako novi


1 €
или предлог цена
05 јун 11:15Traki valjci reduktori za transportni traki

Za traki i drugo


1 €
или предлог цена
05 јун 11:14Hidraulika 30kw 18kw 15kw 11kw 7.5kw agregati

Ekstra kvalitet varijabilni pumpi kompletni


1 €
или предлог цена
05 јун 11:13VENTILACIJA

VENTILATOR


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

05 јун 08:28Elektrostatsko farbanje na metalnii aluminiumski proizvodi

Tehno-Zastita e firma koja od 1999godina , Koja pravi uslugi za elek...


1 €
или предлог цена
05 јун 07:25CENTRIFUGA ZA MED NA EL. STRUJA 220V

IZRABOTKA NA NOVI ROSFAJTNI CENTRIFUGI ZA MED,NA STRUJA 320 eu.racni ...


319 €
или предлог цена
05 јун 06:11Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам