80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Igroteka - Игротека

Се продава игротека лавиринт во одлична состојба. Надворешна, внатреш...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 €
Вчера 13:00Промовирано

Igroteka - Игротека

Се продава игротека лавиринт во одлична состојба. Надворешна, внатреш...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 €
Вчера 13:00Prodavam rekviziti za igroteka

Prodavam rekviziti za igroteka: Veshtachka karpa. Cena po dogovor Te...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игротека/Забава,спорт и рекреација

17 мај 19:48Bazent s camci

Se prodava bazen so 4+4 =8 camci bazen e 12x16 dubok 60cm camci so ze...


7.000 €
или предлог цена
17 мај 10:42Ps4 , kafemat i drugo

Komplet invertar za playstation so kafemat fontana 5 PS4 so igr...


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
16 мај 23:42Oprema za igroteka- LAVIRINT, TARZANKA

Se prodavaat 2 lavirinti i tarzanka za EKSTRA CENA 3500e KOMPLET


1 €
или предлог цена
14 мај 17:07Pikado kvatro

Ispravno Telefon 072 204 830


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
13 мај 23:05Prodavam pokeri vo mali i visoki kutii

Prodavam pokeri so : Joli kard, Sheri, Avion programi


1 €
или предлог цена
10 мај 12:52PRODAVAM OPREMA ZA IGROTEKA-KAFIC

PRODAVAM -FISKALNA KASA - FOTELJI - DRVENI MASI SO PLOTNA -DETSK...


1 €
или предлог цена
10 мај 11:32Маси, столови за настани - КЕТЕРИНГ

Се продава професионална угостителска опрема од европски производител...


1 €
или предлог цена
09 мај 12:56Lavirinti i tarzanka za igroteka

Se prodavaat 2 lavirinti, bazen za topcinja i tarzanka koristeni samo...


1 €
или предлог цена
07 мај 09:54Boca messer 50L za helium

Se prodava boca Messer 50L za helium


200 €
или предлог цена
06 мај 12:15Igracka cekan

Se prodava elektricen cekan


1.000 €
или предлог цена
05 мај 19:41LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.200 МКД
или предлог цена
03 мај 10:07Rekviziti na zetoni za odlicna zarabotka

Prodavam dva rekzizita na zetoni basekt i fudbal Kosot e namenet p...


5.000 €
или предлог цена
28 апр 10:26Rekviziti za igroteki parkovi

Konjce i magare na feder za igroteki i za nadvoresni igroteki i parok...


7.000 МКД
или предлог цена
28 апр 10:26Prodavam odlicna luljaska dvor igroteka gradinka

Lulaskata e napravena za nadvoresna oprema za igroteki ili za u dvor ...


300 €
или предлог цена
28 апр 10:26Трамболина

Се продава трамболина малце користена за подетално на телл Димензии 3...


11.000 МКД
или предлог цена
24 апр 14:03IZDAVAM - PRODAVAM VIDEO IGRI

IZDAVAM - PRODAVAM : Video igri, Pikada, Pokeri , Fudbali . Izdavanje...


1 €
или предлог цена
19 апр 09:33Се продава игротека

Се продава игротека во форма на брод. Игротеката е со димензии 12м х ...


По Договор
или предлог цена
19 апр 01:08СЕ ПРОДАВААТ МАСКОТИ

.Мече 12.000 ден.дора 6000 ден.и пикачо 7000 ден. Се продава и столиц...


7.000 МКД
или предлог цена
13 апр 21:19Se prodava invertar za igroteka!!

Stolevi 20 broja - 800 denari od parce. Mali stolcinja 20 broja vo r...


1.200 МКД
или предлог цена
06 апр 15:08Играчки (цена по договор)

Се продаваат разни играчки


1 МКД
или предлог цена
31 мар 21:38LUNA PARK - Detski Karusel 22

Rentam ili prodavam Detski Karusel, kupen i vnesen kako nov vo 2000 g...


1 €
или предлог цена
31 мар 20:08Oprema za igroteka

Koristena oprema za igroteka Ima povekje delovi Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
30 мар 16:21Prodavam polnac za elektricen skuter 36v.

Polnac za el. Skuter 36v odgovara isto taka i za Hooverboard.


1.600 МКД
или предлог цена
17 мар 09:43Инвентар за игротека

Со е продаваат лавиринти, трамболина, маси, столици, шанк, топол под ...


1 €
или предлог цена
23 фев 06:43NOVA NEUPOTREBENA IGROTEKA

1. Prodavam komplet NOVA NEUPOTREBENA igroteka od 50kvadrati so dimen...


1 €
или предлог цена
08 фев 10:33ROTIRACKA ,, DISKO SIJALICA " ROTIRACKA >> DISKO SIJALICA <<

Raboti na obicna fasonka Mnogu dobar efekt So mnogu boi i figuri ...


По Договор
или предлог цена
29 дек 09:54>>>>>MINI LASER<<<<< ----ZA ZABAVI-DISKO-IGROTEKI-DOMA-ZURKI

Novi laseri Vo povise boi Snegulki Dedo mraz Elka Zvonci Rotir...


По Договор
или предлог цена
27 дек 17:27>>>>>MINI LASER<<<<< ----ZA ZABAVI-DISKO-IGROTEKI-DOMA-ZURKI

Novi laseri Vo povise boi Rotiracki So kuler


По Договор
или предлог цена
26 дек 10:07>>>>MINI LASER<<<<< ----ZA ZABAVI-DISKO-IGROTEKI-DOMA-ZURKI

, Можна е замена Novi laseri Vo povise boi So efekti


По Договор
или предлог цена
23 дек 10:15Izrabotka na profesionalni trambolini

Izrabotka na trambolini za nadvoreshna ili vnatresna upotreba za igro...


800 €
или предлог цена
20 дек 10:18LAVIRINT Konstrukcija za Igroteka

na 2 sprata so dimenzii 5 x 3 x 2,7 metra . za vo igroteka ili za v...


3.900 €
или предлог цена
17 дек 23:58Odlicna nadvoresna igroteka za deca za restorani kafani

Nadvoresna igroteka za restorani kafici I drugi mesta. Ima skali za k...


3.800 €
или предлог цена
04 дек 16:39Машина за бабулиња од сапуница

Продавам НОВА машина за балони од сапуница. Машината не е ни еднаш ис...


4.000 МКД
или предлог цена
02 дек 17:46Oprema za igroteki

Laverint komplet so lizgalka I tunel, trombolino I bazren za topki so...


1 €
или предлог цена
01 дек 17:43Boks

Prodavam boks poloven jakar polski raboti 100%


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игротека/Забава,спорт и рекреација

30 ное 00:17LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.200 МКД
или предлог цена
20 ное 10:46Snimanje

Snimane na razni svecenosti I fotografirane


1 €
или предлог цена
10 ное 18:07Продавам детски лавиринт

Продавам детски лавиринт (600x300x250) заедно со трамболина, добро со...


1.500 €
или предлог цена
05 ное 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам