Цела Македонија
                   
1583 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Za hitno se prodava komora i vitrina!!!!

Se prodava komplet garnitura kako novi mallku u potrebona davama top ...


111 €
или предлог цена
01 јун 20:56Промовирано

new pratka agregat generator za struja novi bez motor

dojde novata pratka na generatori 12 komad bez motor generatorite se ...


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:11Промовирано

Kompresor inverter SCR20PM2 - 15KW

Компресор SCR20PM2 Моќност: 15KW Капацитет: 2400 l/min (по потреба...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:07Kompresor Inverter 7.5 KW

Моќност: 7.5 KW Капацитет: 1200 l/min Притисок: 7bar, 8bar, 10bar ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:07KAFEMATI Zanussi i zetonerki

KONTAKT 075447307 KONTAKT 075447307 KAFEMAT BRIO 200 Cena po do...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:05Presa

Presa


1 €
или предлог цена
Денес 18:04Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
Денес 18:04Novi Profesionalni Peralni Miele / Нови Машини за Перење

На продажба се х5 НОВИ професионални машини за перење Бренд - Mi...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:22INDUSTRISKI PERALNI SUSARI I VALJACI

Се продаваат индустриски машини за перење од брендовите - PRIMUS, MIE...


1 €
или предлог цена
Денес 14:22СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.199 €
или предлог цена
Денес 13:54Prodavam masini za PVC stolarija vrati prozori

Ostana uste : -Pegla za lepenje -Cistacka telefon 076223945


20 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Индустриски машини

Денес 13:00Kurs obuka za CNC glodacki masini

Firma vrsi obuka za rabota na CNC glodacki centri. Teoretski i prakt...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Индустриски машини

Денес 13:00Presa racna

Racna presa za razlicen tip namena


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Индустриски машини

Денес 11:23Mlin za plastika

Mlin za sekakov tip plastika i proizvotstvo na granulat funkcionira b...


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Индустриски машини

Денес 11:23Машина за експандирање на житарици - цереалии

Нова некористена машина (топ) за експандирање на житарици - цереалии ...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

Денес 11:20Reduktor редуктори

Reduktor


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Денес 10:55Masina za nizenje tutun slovenska

Vo ispravna sostojba. Samo trakata e za promena


130 €
или предлог цена
Денес 10:16Viluskar elektricen 1.5 ton

Akumulatori ispravni Kreva spusta samo ne odi napred nazad Ima pro...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Индустриски машини

Денес 09:41Masina za sienje Bagat Moze zamena za rakija

Odlicna masina


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 08:45  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat Profesionalni pegli na parea

Profesionalni pegli na parea Info na tel 078248418


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

Денес 08:03Profesionalen valjak za peglanje

Se prodava valjak za peglanje so rabotna povrsina 160cm,so izduv,trof...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

Денес 08:03KOMPRESOR KAESER SK19 11KW ZAVOEN VILJCAN КОМПРЕСОР ЗАВОЕН

Kompresor zavoen KAESER 11KW vo odlicna sostojba kompletno servisir...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Индустриски машини

Денес 07:24Се продава Агрегат - Se prodava Agregat

Се продава Агрегат за струја; воздушно ладење 4- т...


370 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
375 €
Денес 05:33Torno

Se prodava Torno za izrabotka na naj razlivni stupcina nogari I drugi...


2.700 €
или предлог цена
Денес 00:28Agregat 35 kva dizel so avtomatika NOV

Prodavam agregat Kaplan power dizel So avtomatika Nov 00 Cena ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 22:43Pasterizator

Cevast Pasterizator od 980l ima dva sada od po 500l.so nova pumpa low...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:52Se prodavaat Elektromotori

Prodavam elektromotor: 1. TIBA-Ljubljana Y380V KW 1,5 so kochnica 9...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Индустриски машини

Вчера 20:41Mashina za peleti(peletirka)

Se prodava peletirka 7.5kw kupena e nova od radek skopje vo noemvri 2...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Кисела Вода / Скопје

Индустриски машини

Вчера 18:06Top craft

Se prodava maschina top kraft bez crevi bez pistol 120 bar


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:00Thomas 350 super cut томас 350

Томас 350 супер кат Италијанска трофазна машина за сечење инох,алуми...


2.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Индустриски машини

Вчера 14:21mlin cekicar

prodavam mlinovi cekicari za stocna hrana.ima so razlicni kapaciteti....


1 €
или предлог цена
Вчера 12:12Profesionalni masini za sienje Brother

Prodavam masini za sienje vo ispravna sostojba Ponterica Brother LK...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Индустриски машини

Вчера 07:58Spirali. Dozeri avtomatski. Elevator

Izrabotka na transporteri od inox. metal vo razni dimenzii.


1 €
или предлог цена
Вчера 07:09Transportni traki

Izrabotka na sekakov vid na transportni traki so razni dimenzii. Izra...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:08Pecka za vo pekara i komora za kisnenje

Se prodava pecka duvalka so 7 spratovi WHISHEU,60x40 golemina na pleh...


900 €
или предлог цена
07 јун 23:28VAKUM PUMPA

Vakum pumpa i drugi pumpi. el motori so reduktori. i obicni el turbin...


1 €
или предлог цена
07 јун 21:49Masina za pletenje zica za ograda

Automatska masina za pletenje zica za ograda ..


12.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Индустриски машини

07 јун 20:32Baliracka - presa, molzacka za kravi

Se prodava balirackata ( presa) new holand I molzacka nova.


1.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Индустриски машини

07 јун 14:26KAFEMAT SPAZIO XL / VENEZIA LX INSTANT

Prodavam instant kafemati so ili bez citaci Kafematite se vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
07 јун 13:35PRODAVAM KAFEMATI

Prodavam instant kafemati od modelite Spazio XL, Venezia LX, Bergamo...


По Договор
или предлог цена
07 јун 13:34KAFEMAT ZENITH

Prodavam kafemati od modelot zenith Kombiniran so kafe vo zrno i inst...


По Договор
или предлог цена
07 јун 13:34Electro motor za voda/електро мотор за вода Vida

Se prodava odlicno socuvan motor za voda VIDA, specifikacii za istiot...


7.000 МКД
или предлог цена
07 јун 13:12Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам