Цела Македонија
                   
3435 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer STILHR 7.2 kw

Trimer STILHR 7.2 kw Trimer StiLhr + Freza 7500 den


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

22 мај 08:41Промовирано

Professionalni alati

Profi alati od Germanija


1 €
или предлог цена
Денес 20:05Хидраулична преса за REHAU

Хидраулична преса за REHAU од ф16 до ф32 49.000 Ден Контакт 07542...


49.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Денес 19:59KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMAND...


1.800 €
или предлог цена
Денес 19:12Se prodava dinamometrichen kluch 28-76 mkp

RAHSOL SOLINGEN - GERMANY - DREMOMETER - 1/2" PROFI Dinamometrichen k...


10.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 19:10Se prodava dinamometrichen kluch

RAHSOL SOLINGEN - GERMANY - DREMOMETER - 1/2" PROFI Dinamometrichen k...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 19:09Se prodavaat pneumatski pistoli na vozduh

Se prodavaat pneumatski pistoli na vozduh: - Ingersoll Rand 908 cena...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 19:09Pakni za presa

Se prodavaat pakni za presa


111 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Професионални алати

Денес 18:31INGCO Trimer 2.4kW ili 1.25kW

Нов неотпакуван тример на бензин INGCO со моќност од 2.4kW или 1.2kW....


8.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.400 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 18:22BOSCH AEG FEIN BORMASINA UBODNA PILA busilica alat proveri

NE VRSAM NABAVKA NA ALAT SITE SE OD MOJA KOLEKCIJA >>> AEG step...


800 МКД
или предлог цена
Денес 17:34Laserska mashina za gravinranje

Laserska mashina za graviranje na guma plastika metal drvo ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:01Baterija parkside 2ah 4ah 8ah

Novi


5 €
или предлог цена
Денес 16:23Inverter za zavaruvanje profi

Wmem electro machinen 176 extra nov raboti i so argon


250 €
или предлог цена
Денес 16:23Kompresor 170litri

Kompresorot e vo ispravna sostojba 170 litri italjanski trofazen


350 €
или предлог цена
Денес 15:36  НОВ ОГЛАС

Krip klesti

Novi od germanski proizvot Komlet so klemi


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:29STIHL MOTORNA ZA SECENJE BETON ASFALT DONESENA OD SVAJCARIJA

STIHL ZA SECENJE BETON I ASFALT MODEL STIHL 800 PROIZVEDENA 10 MESE...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:05BOSCH NOVA GLANC BRUSALICA 1700 WATI 3 GODINI GARANCIJA

BOSCH GWS 1700 WATI NOVA GLANC JA KUPIV LICNO JAS OD ELEKTROELEMNT ...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:04BOSCH HILTA KRSAC DONESENA OD SVAJCARIJA

BOSCH HILTA MODEL GSH 11 PROIZVEDENA 2017 GODINA KRSAC NAJMOKNIOT K...


19.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:04MAKITA ABRIHTER DONESEN OD SVAJCARIJA

MAKITA ABRIHTER 90 % NOV NOVI NOZEVI PERFEKTNO RABOTI KAKO NOVO ...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:04BOSCH UBODNA PILA DONESENA OD SVAJCARIJA

BOSCH UBODNA PILA MODEL GST 120 E PROFESIONAL SO POTENCIOMETAR OD...


3.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:03DEWALT POTEZEN CIRKULAR DONESEN OD SVAJCARIJA

DEWALT POTEZEN GER MODEL DW 777 JACINA 1800 WATI POTEZ 25 SM NA N...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:03HONDA SAMOHOTNA KOSACKA DONESENA OD SVAJCARIJA

HONDA SAMOHOTNA KOSACKA PRIZVEDNA 2014 GODINA DONESENA OD SVAJCARIJ...


13.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:03STIHL BATERISKI TRIMER DONESEN OD SVAJCARIJA

STIHL BATERISKI TRIMER MODEL STIHL FSA 85 BATERIJA .....AP....... ...


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:03METABO BORMASINA DONESENA OD SVAJCARIJA

METABO BORMASINA HILTA SO 3 OPCII BUSI SO I BES VIBRACIJA I STEMU...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:02MAKITA ELEKTRICNA PILA DONESENA OD SVAJCARIJA

MAKITA ELEKTRICNA PILA MODELUC 3500 A PROIZVEDNA MADE IN GERMANY P...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:02BOSCH POTEZEN GER 216 MM DONESEN OD SVAJCARIJA

BOSCH POTEZEN GER MODEL GCM 8 SJL PROIZVEDEN 2014 GODINA SO LASER...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:02MAKITA CIRKULAR DONESEN OD SVAJCARIJA

MAKITA POTEZEN CIRKULAR MODEL LS 1013 JACINA 1430 WATI DISK 260 MM...


17.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:02VOZDUSEN ODVRTUVAC 2 KOMADA DONESENI OD SVAJCARIJA

VOZDUSEN ODVRTUVAC 2 KOMADA ODLICNO RABOTAT SO KUFER I SITE DODATOC...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:01HONDA CETVOROTAKTEN TRIMER DONESEN OD SVAJCARIJA

HONDA CETVOROTAKTEN TRIMER RABOTI NA CIST BENZIN 95 KA MODLE HONDA ...


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:01KARCHER PROFESIONAL HD DONESEN OD SVAJCARIJA

KARCHER PROFESIONAL MODEL HD 6/15 C PROFESIONAL PROIZVEDEN 2015 GOD...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:01BOSCH GBH-40 DCE Professional

Se prodava nov neotpecaten hilt BOSCH GBH-40 DCE Professional


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 14:47  НОВ ОГЛАС

Индустриски фен black & decker професионален

Фенот е за професионална намена,има врвна керамичка облога кај грејач...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:19  НОВ ОГЛАС

Kompresori

SE prodava dva neispravni kompresori


5.000 €
или предлог цена
Денес 14:13Co2 Varstroj 1600c

Сo2 Varstroj 1600c 160A + количка, со можност за жица од 15kg. Апарат...


450 €
или предлог цена
Денес 13:31  НОВ ОГЛАС

Brusalka

Brusalka se prodava za ostrenje nozevi burgii i drugi raboti


1 €
или предлог цена
Денес 13:19Bosch baterii

Bosch baterii 36 v se prodava doneseni od Svajcarija.


1 €
или предлог цена
Денес 13:18Cirkular kombinirka

Se prodava cinkular


1 €
или предлог цена
Денес 13:18Cirkular za kamen. bekaton

Cirkular za secenje kamen bekaton donesen od Svajcarija na voda .


1 €
или предлог цена
Денес 13:17Bansek

Bansek se prodava novi ne koristeni


1 €
или предлог цена
Денес 13:17HILTI ORIGINAL (HILTA) NOVA

PRODAVAM HILTI PROFESSIONAL, TE M-2 ,SO UPATSTVO,VO KUFER POTPOLNO NO...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00aparat za kafe

premier kafemat broj za kontakt :075907772


350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Денес 12:50Страна 1 од 86

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам