Цела Македонија
                   
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bakarni nitni нитни

Бакарни


5 МКД
или предлог цена
Прилеп

Суровини

27 мај 19:27Prodavam drvena otpadna masa od paleti

Prodavam drvena otpadna masa od paleti,prodazba na sleper so vas prev...


6 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Суровини

25 мај 09:13LAZICKI ZA KAFE ESPRESO

PROIZVODSTVO I PRODAZBA NA LAZICKI ZA KAFE NA GOLEMO I MALO.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Суровини

25 мај 08:56nikel никел Ni 99,9%

Купувам чист никел во било каква форма со чистота над 99 %. Понуда!?


По Договор
или предлог цена
Битола

Суровини

21 мај 13:28Set 125 Gumici

Сет 125 парчиња гумици различни по големина и облик. Парчињата се изр...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Суровини

21 мај 12:49pilevina za peleti

pilevina za peleti suva (8%} pilevina za peleti od orev od proizvodi...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Суровини

20 мај 17:08novii staklenca za retrovizori site vozila

,se prodava retrovizori i staklenca.zmigavci .kapacki za retrovizori ...


3 МКД
или предлог цена
Струга

Суровини

19 мај 11:06Traka plastika

Polipropilen traka debelina 1,15 mm


1 €
или предлог цена
Куманово

Суровини

18 мај 18:40Metalna konstrukcija za hala

Metalna konstrukcija 300m2 visoka 6m. 25x12x6


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

18 мај 16:53СТАКЛЕН АБРАЗИВ ЗА ПЕСКАРЕЊЕ

Продажба на Стаклен Абразив за Пескарење во различни гранулации согла...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Суровини

18 мај 08:06lim

Се продава парче лим со дебелина од 3 милиметри, должина 9 метри, шир...


10 €
или предлог цена
Пробиштип

Суровини

17 мај 10:16Makita dhp453

NOVA . MAKITA 18v bateriska dupchalka so udar .


65 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

13 мај 12:35Motor za voda vo Ne ispravna sostojba

Motor hidrofor za voda so struja vo Ne ispravna sostojba koj e zaint...


2.000 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Суровини

12 мај 20:04Celicna volna

Se prodava celicna volna vo rolni nameneta za motanje na profesional...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Суровини

08 мај 11:39stakleno platno (fiberglass)450-650g/m2

Стаклено платно 350ден/кг.


350 МКД
или предлог цена
Велес

Суровини

06 мај 12:03Kalaj + Pasta za lemenje

Калај за лемење + паста. Пастата за лемење со флукс од колофон го оле...


299 МКД
или предлог цена
Охрид

Суровини

06 мај 09:17Talpi I stici kosten

Se prodavaat talpi okolu 5m3 I stici 2m3 od kosten 1 klasa suseni v...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

04 мај 20:31Purpena pistolska TKK

Purpena TKK pistolska 750g Cenata e 200 den za parce na paket 12br....


200 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Суровини

03 мај 11:54Vevcanski Jaglen

Jaglen za prodavanje vo Piskupshtina - Struga: https://maps.app.goo....


По Договор
или предлог цена
Вевчани / Струга

Суровини

30 апр 19:13Kvarcen pesok / Кварцен песок

Сушен, сепариран, кварцен песок за повеќе намени како: - пескарење, ...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Суровини

25 апр 13:00Cirkular se prodava

Se prodava


По Договор
или предлог цена
Куманово

Суровини

24 апр 00:58Fumax zastitni obuvki

Se prodavaat original Fumax cizmi broj 42. Nikogas ne se noseni, se ...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Суровини

21 апр 10:03Se prodava PISA

Prodavam pogolema kolicina na pisa cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Суровини

15 апр 23:27vodna pumpa NDL WP 20 germanska nova ..

pumpata e skroz nova vakumska so cetvorotakten motor za podetlani inf...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Суровини

13 апр 14:24DREBONG NOZEVI

DREBONG NOZEVI GOLEMI 400 DEN,ZA NAVOJ OD RUSKO PROIZVODSTVO NOVI ZAO...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Суровини

13 апр 09:17Drobena plastika GAJBA+STOL

GAJBA: 38 ден 1кг CRVENA ZOLTA SIVO PLAVO CRNA 200gr STOL-miks...


38 МКД
или предлог цена
Радовиш

Суровини

12 апр 14:29Black & Decker strafalica / bormasina

- Како нова 25 - Исправна батерија По карго не праќам !!! Кон...


2.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Суровини

10 апр 19:35OTPADNA MELENA PLASTIKA STOL

078/599-892 COBO 078/599-892 COBO 078/599-892 COBO


1 €
или предлог цена
Радовиш

Суровини

03 апр 13:56PERLI, MONISTA ,SHAMOTNI

PERLI, MONISTA SHAMOTNI ZA IZOLACIJA ZA ELEKTRICNI GREACI.I IZVODI, ...


400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Суровини

10 мар 13:18Parafin

Парафин Точка на паѓање (°C) 62-64 С метод д127 Точка на замрз...


270 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Суровини

17 фев 09:55Букова граѓа

Се профава букова граѓа ексра квалитет.Цена по договор. Контакт.0776...


1 €
или предлог цена
Берово

Суровини

09 фев 20:00Paneli 10cm

Paneli


26 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

28 јан 15:23Paneli 10cm so zamena za stan

Paneli za zamena so stan vo Skopje


26 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

28 јан 15:23Пченица

Пченица 3000 кг. реколта:2022, чиста и квалитетна, Пакувана во вреки ...


20 МКД
или предлог цена
Карбинци / Штип

Суровини

23 јан 16:43Продажба на ПОМ пластика ЕФТИНО!

Високо квалитетна технолошка пластика -ПОМ во фланши и плочи,во бел...


250 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Суровини

14 јан 14:44ГАЛОВИ ЛАНЦИ

ГАЛОЦИ ЛАНЦИ ОД ПРОГРАМАТА НА СКФ И САТИ ИТАЛИЈА ПОВЕЌЕ ИНФО НА 07...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Суровини

03 јан 11:42GRANULAT POLI AMID

GRANULAT POLYAMIDE ALLOY KOLICINA OKOLU 400KG


35 МКД
или предлог цена
Радовиш

Суровини

30 дек 12:46Aluminiumski U profili

Aluminiumski profili so sirina od 50, 75 i 100 mm i visina od 20 mm. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Суровини

29 дек 00:26Salonitni tabli

600 kom iselektirani zdravi site


100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Суровини

25 дек 20:04Epoksidna Smola Epoksid

Epoksidna smola GENC Ultra kristalno cista i viskozna Nameneta za ...


1.100 МКД
или предлог цена
Велес

Суровини

10 дек 19:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам