141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Професионални машини за хемиско чистење возила

🔹 ПРОФЕСИОНАЛНИ ЕКСТРАКТОР МАШИНИ ЗА ХЕМИСКО ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА 🚗 👉 ...


19.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

Денес 13:00Промовирано

ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНА ЗА ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ - PROMAX800CM2

Нови моќни машини за хемиско чистење со екстрактор, идеални за чистењ...


29.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

Денес 13:00Промовирано

Se prodava CNC masina

Se prodava CNC masina rabotna povrsina 800X600. Materijali za rabota ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:13ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНА ЗА ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ - PROMAX800CM2

Нови моќни машини за хемиско чистење со екстрактор, идеални за чистењ...


29.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

Денес 13:00Професионални машини за хемиско чистење возила

🔹 ПРОФЕСИОНАЛНИ ЕКСТРАКТОР МАШИНИ ЗА ХЕМИСКО ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА 🚗 👉 ...


19.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

Денес 13:00Kosilka mtd traktor

Se prodava kosilka mtd 12hp dobra sostojba malce koristena poveke inf...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема и материјали за чистење

Вчера 19:37  НОВ ОГЛАС

Masina za ozonoranje Ozone generator

Озонирањето претставува дезинфекција со машина која го разложува кисл...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема и материјали за чистење

Вчера 11:43Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi so peraci cetki itn 02/3080302 ...


380 €
или предлог цена
Вчера 00:01Машина за чистење на подови и усисуванње

Машината е донесена од швејцарија 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Усисува и чисти/ VIB...


1.300 €
или предлог цена
15 мај 12:24Set cetki za cistenje REX original 4 pcs za hemisko

prodavam set cetki za cistenje rex original 4 pcs za hemisko i prakam...


799 МКД
или предлог цена
14 мај 14:46KARCHER K2

poloven komplet so 3 dizni ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 13:03KARCHER HD 9/20. 4M. 200 BARA

KARCHER. HD. 9/20. 4M. 200 BARA KOMPLET SO ORGINALNO CREVO I PI...


1 €
или предлог цена
13 мај 13:26FIMAP Italy Industriski masini za cistenje na podovi

Како овластени дистрибутери и сервисери на FIMAP Италијански интернац...


1 €
или предлог цена
13 мај 10:30Masini za higiena

Masini zs higiena dostapni na lager povekje vidovi i modeli


299 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема и материјали за чистење

09 мај 15:30Професионални хотелски правосмукалки

🔹 ПРОФЕСИОНАЛНИ ХОТЕЛСКИ ПРАВОСМУКАЛКИ - PROMINI 100M 🛏 👉 ДОСТА...


11.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

09 мај 13:53MASINI ZA CISTENJE I ODRZUVANJE HIGIENA GERMANIJA ITALY

Firmata ivbis skopje prodava germanski i italijanski masini za odrzuv...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Опрема и материјали за чистење

09 мај 07:27Prodavam industriska pegla za restorani

Prodavam neupotrebuvana germanska industriska pegla za carsavi PRIVI...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема и материјали за чистење

08 мај 16:50КЛИНТЕК ДООЕЛ Скопје - Kärcher застапник за Македонија

Компанијата КЛИНТЕК ДООЕЛ од Скопје е овластен трговски партнер на ге...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

08 мај 07:46Centrifuga za cednje ves

Prodavam centrifuga odlicna 1400 obrtai za cedenje na ves carsavi i...


360 €
или предлог цена
07 мај 09:38Kirby vacuum avalir 2

Продавам кирби правосмукалка со основните додатоци и +додатоците за х...


1.700 €
или предлог цена
05 мај 22:49ПРОФЕСИОНАЛНИ РОТАЦИОНИ ЧЕТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ

ПРОФЕСИОНАЛНИ РОТАЦИОНИ ЧЕТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ СЕ ПРИКЛУЧУВ...


1 €
или предлог цена
05 мај 14:12Polovni alati

Ima cena pod sekoja slika Plua sliki za tenickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
03 мај 16:13НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ,ХАЛИ ,ДВОРОВИ КАМИОНИ И ДР....


1 €
или предлог цена
01 мај 22:07HITNO,EVTINO kompet ispraven Stomatoloski stol

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, комплетно исправен стоматолошки ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

01 мај 14:21Masina za hemisko cistenje

Prodavam masina za hemisko cistenje polovna vo odlicna sostojba so ga...


6.900 €
или предлог цена
30 апр 14:16VAP SO LADNA VODA POD VISOK PRITISOK ANOVI REVERBERI IVBIS

FIRMATA IVBIS SKOPJE PRODAVA NOVI VAPOVI SO LADNA VODA ITALY 2/2 KW M...


550 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Опрема и материјали за чистење

27 апр 13:18KARCHER ZASTAPNIK ZA MAKEDONIJA SO SERVIS IVBIS DOOEL SKOPJE

FIRMATA IVBIS DOOEL SKOPJE E ZASTAPNIK ZA MAKEDONIJA ZA KARCHER SO OV...


13.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Опрема и материјали за чистење

26 апр 09:22kosulica

Masinska izrabotka na cemetna kosulica so i zolacia (stiropor) so nas...


1 €
или предлог цена
25 апр 20:57KÄRCHER Машини за чистење за професионална употреба

КЛИНТЕК ДООЕЛ од Скопје е Овластен застапник на германската компанија...


16.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

23 апр 21:39Kärcher RM 81 Активно Средство за Чистење 10л!

Ефикасен, нежен концентрат за чистење под висок притисок за тешко мас...


5.560 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

23 апр 21:39Maqina per larje Veturash

PRODUCER: KARCHER Model: HD 10/90 SX 400V 6.8KW 30-200 ba...


950 €
или предлог цена
17 апр 23:34ЦРЕВО ЗА ЧИСТЕНЈЕ НА ОДВОД И ЦЕВКИ

ЦРЕВО ЗА ЧИСТЕНЈЕ НА ОДВОД И ЦЕВКИ 10 МЕТ КОМПЛЕТ СО ДИЗНА


3.500 МКД
или предлог цена
16 апр 09:27KARCHER K 3 PREMIUM HOME GARDEN IVBIS SKOPJE

Firmata ivbis skopje pravi letna akcija na modelot k3 premium .tel 07...


13.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Опрема и материјали за чистење

10 апр 17:50KARCHER K4 COMPACT-AKCIJA IVBIS SKOPJE

Firmata ivbis karcher pravi akcija na karcher k4 compact.130 bari rab...


14.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Опрема и материјали за чистење

10 апр 13:38KARCHER K7 COMPACT-AKCIJA IVBIS SKOPJE

Firmata ivbis pravi akcija na karcher k7 compact.160 bari raboten pri...


32.900 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Опрема и материјали за чистење

10 апр 13:34BEZKONTAKNA PENA ZA AVTOPERALNI IVBIS SKOPJE

Firmata ivbis skopje prodava aktivna pena i sretstva za hemisko ciste...


2.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Опрема и материјали за чистење

10 апр 11:16СПЕЦИЈАЛНА ПРОМО ПОНУДА K 7 Compact + WB 60 мека четка

Машината K 7 Compact може да се користи хоризонтално или вертикално и...


36.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

09 апр 12:48Акција Kärcher K 3 Premium

K 3 Premium има мотор што се лади со вода и е опремен со резервоар за...


14.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема и материјали за чистење

09 апр 12:05Вреќи за Кирби машина за чистење

Продавам вреки за Кирби машина за чистење. Цена - 1 вреќа 200 дена...


200 МКД
или предлог цена
07 апр 22:31KARCHER PROFESIONALEN SMUKAC ZA SUVO I MOKRO IVBIS SKOPJE

Firmata ivbis skopje prodava profesinalen smukac za suvo i mokro cist...


13.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Опрема и материјали за чистење

01 апр 16:29Novi agregati agregat benzin 3.5kw

Novi agregati


13.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Опрема и материјали за чистење

25 мар 08:13Varëse hekuri per tepiha

Varese hekuri per tepiha dhe nevoja tjera!


1 €
или предлог цена
15 мар 09:14Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам