Цела Македонија
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PALETI / ПАЛЕТИ

СЕ ПРОДАВААТ 40 ПАЛЕТИ еуро димензии 120x80 Чисто Бели - Нови ЕУР...


150 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Амбалажа и пакување

Денес 13:37Shishe plasticno Pvc so prskalka 50ml

ШИШИЊА ПВЦ СО ПРСКАЛКА 10МЛ,30МЛ,50МЛ


16 МКД
или предлог цена
Денес 10:26Strec Folija

Standard Transparentna 3kg 23 mikroni 255 m dolzina 500mm sirina ...


447 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Амбалажа и пакување

Денес 09:29различна пластична амбалажа, види слика

Се продаваат нови (неупотребувани) полиетиленски шишиња (убаво спакув...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:51PROFESIONALNA MASINA ZA PAKUVANJE NA SEKER

Se prodava masina za pakuvanje na seker vo stapcinja vo perfektna sos...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Амбалажа и пакување

15 мај 09:51Masini za hamburger kesi so i bez najlon

Se prodava celosen pogon so masini za hamburger kesi so najlon i bez ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 09:45Kartonska ambalaza...Pizza i slatki...

Izrabotuvame kartonska ambalaza za Pizza i slatki so razlicni dimenz...


По Договор
или предлог цена
15 мај 09:45БУРИЊА 220 litra..

Burinjata se 220litri bez kapak cenata na edno bure e 800den. Po...


15 €
или предлог цена
Свети Николе

Амбалажа и пакување

14 мај 13:51Pakerka masina za pakuvanje na seker vo stapce

Servisirana vo odlicna sostojba Raboti na vozduh So nea doaga kompr...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Кисела Вода / Скопје

Амбалажа и пакување

13 мај 23:25Машина за пакување со метални стеги

Продавам машина за пакување со метални стеги комплет со стегач, метал...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Амбалажа и пакување

13 мај 10:55Се продават палети - користени

Се продавар користени палети!


129 МКД
или предлог цена
13 мај 08:20VISOKO KVALITETNI GOLEMI VREKI-CUVALI(Big Bags(

Visoko kvalitetni novi Holandisko proizvodstvo (multi funkcionalini)...


5 €
или предлог цена
12 мај 10:39Staklen Balon za rakija 5 litri

StakleniBaloni za rakija 5 litra 200 den za pogolema kolicina ima...


250 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Амбалажа и пакување

11 мај 23:39Plasticni Pakovki za Jajca 10/1

Prodavam Plasticni Pakovki za Jajca Nov Stilski Model 10/1. Informac...


1 €
или предлог цена
11 мај 23:15Pakerica za seker, grav, bob, zrnesti produkti.

Se prodava pakerka avtomatska. Pakuva od 5 grama pa magore do 1 kg.


10.000 €
или предлог цена
11 мај 19:32Termički tunel

Termicki tunel


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Амбалажа и пакување

09 мај 22:02Hartieni vreki

Proizvodstvo i prodazba na hartieni vreki vo site dimenzii. Cena po ...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 06:51PP Vreki Polipropilenski Vreki

Se prodavaat PP Vreki vo slednive dimenzii: -55*110 neporabeni 50kgr...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 06:51Masina za pakuvanje jogurt vo casa 0.2 l

Masinata e vo rabotna sostojba,pakuva 1500 casi na cas


17.000 €
или предлог цена
07 мај 20:30VAKUMERKA "ORVED" ITALIJANSKA

Se prodava VAKUMERKA marka ORVED-12 ITALIJANSKO PROIZVODSTVO VO BESPR...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Кисела Вода / Скопје

Амбалажа и пакување

06 мај 11:35AVTOMATSKI PAKERKI DOZERI MLINOVI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatsk...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Амбалажа и пакување

05 мај 18:14Prozirni najlon kesi

Najlonite se jaki, od golemi i visoki masini. Dimenzija 1mx 2m,i cen...


20 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Амбалажа и пакување

02 мај 19:13Salfeti-Salveti Салфетки-Салветки

Производство и продажба на сите видови салфети 25x25 еднослојна/двос...


1 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Амбалажа и пакување

02 мај 19:07Masina za vakumiranje

Masina za vakumiranje


По Договор
или предлог цена
02 мај 17:50Kartonski Kutii- Ambalaza!!

Kartonski Kutii (ambalaza) za sekakov vid na namena!! 80x80x120 cm


По Договор
или предлог цена
02 мај 10:00Otkupuvam Gajbi, skopsko, koka kola

Откупувам гајби од скопско и кока кола хаинекен. Празни 100 денари,...


200 МКД
или предлог цена
Карбинци / Штип

Амбалажа и пакување

01 мај 15:24Damizani stakleni od 50litri

Damizani stakleni vo zelezen kos so slama 50litri za vino ili rakija


30 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.800 €
01 мај 08:15Vakumirka

Se prodava masina vakumirka kako nova koristena nekolku pati so garan...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Амбалажа и пакување

28 апр 10:49пластични канти

пластични канти 10 литри


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Амбалажа и пакување

27 апр 16:55Masina za kocka seker

masina za kocka seker moze zamena za po vise info na tel


8.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Амбалажа и пакување

27 апр 14:35Aluminiumska folija Алуфолија

Prodazba na golemo i malo -Alufolija po 1kg -Alufolija jambo roln...


340 МКД
или предлог цена
Василево / Струмица

Амбалажа и пакување

24 апр 10:41Se prodavaat plasticni gajbi skopsko i zlaten dab

Se prodavaat plasticni gajbi ostanaa uste od zlaten dab polni so sisi...


130 МКД
или предлог цена
Чашка / Велес

Амбалажа и пакување

21 апр 13:16Kartonski kutii karton kutie

Trosloen Karton kutii dimenzii 70 cm visina 45 cm na 57 cm sirina ...


70 МКД
или предлог цена
19 апр 19:33Vakumerka

Se prodava vakumerka od 0-6kg vakumiranje, donesena e od svajcaria za...


1 €
или предлог цена
13 апр 13:00Bure za vino

Prodavam bure za vino vo odlicna sostojba, slikite se od bureto.


5.900 МКД
или предлог цена
11 апр 09:28Masina za pakuvanje

Prodavam masina za pakuvanje i vakumiranje so termosobiracka folija m...


54.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Амбалажа и пакување

07 апр 20:11PROFESIONALNA MASINA ZA PAKUVANJE NA SEKER 5-10 gr

PROFESIONALNA MASINA ZA PAKUVANJE SEKER ili CAJ!! ITALIANSKI PROIZVOD...


4.900 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Амбалажа и пакување

04 апр 12:42Vakum kesi povolno

Kesite se brendirani so naziv na firma. Mozat da Vi koristat ako skl...


1 €
или предлог цена
03 апр 20:23Метални буриња

КОМПЛЕТ ЗА 700 ден 2 Барски метални буриња (МАСА) ... евтино!


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Амбалажа и пакување

31 мар 18:27BURINJA BURE БУРИЊА PLASTICNI METALNI

KORISTENI BURINJA Plasticni - 1500 den. Metalni so kapak crni - 9...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Амбалажа и пакување

28 мар 20:13Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам