905 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELktricna pumpa za vadenje voda 500 L/miin.

Prodava el pumpa za vadenje voda kombinirana i besmrtna. Izrabotena e...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:53ITALIJANSKI SADNICI NA LESNIK SO DOGOVOR ZA OTKUP

Нудиме садници и откуп на лешници. Работиме само со една с...


3 €
или предлог цена
Вчера 22:16Mlin 11kw za stocna hrana

Mlin ispraven vo rabotna sostojba so golem kapacitet 11kw Moze zamena...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:25Kravi

Se prodava krava Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16Potreben e rabotnik za pcelar vo Kriva Palanka

Potrebno e da saka da raboti so pceli ,nema potreba iskustvo. Dokolk...


500 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Земјоделство и Животните на фармата

Вчера 13:00Prodavam razni plugovi

Plugovite se vo dobra sostojba. tel:075-555-965


1 €
или предлог цена
Вчера 08:16zemjodelska mehanizacija

proizveduvame ralnici[emishi] za plugovi,klinci za brani [drljachi] r...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:19Пумпа за вода- Томос

Продавам Томос- пумпа за вода, исправна, со пропратни црева (околу 10...


90 €
или предлог цена
06 јун 21:58мотрна прскалка

Се продава мотoрна прскалка на количка 100 - литарска со две црева. ...


159 €
или предлог цена
06 јун 21:32Masina za nizenje tutun + 10 kaseti NOVA

Masinata e nova voopsto ne e koristena vo kompletot odat i 10 kaseti.


7.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
9.000 МКД
06 јун 21:31Pcenka

Prodavam pcenka uvrejkena vo novi vrejki Imam okulu 22t tel.075 937 ...


16 МКД
или предлог цена
06 јун 20:35POLZAVESTI TRANSPORTERI - SPIRALI MASINSKI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
06 јун 18:53betonski stolbovi so visina od 2 i 2.5 metra

Se prodavat betonski stolbovi so visina od 2 i 2.5 metra . Cena od...


80 МКД
или предлог цена
06 јун 13:30Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina

Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina


По Договор
или предлог цена
06 јун 12:12crevo - kap sistem

ЦЕЛА ПРОГРАМА НА СИСТЕМ КАПКА ПО КАПКА!!! СИТЕ ВИДОВИ НА ЦРЕВА И СП...


8 МКД
или предлог цена
06 јун 11:34BIOHUMUS-LOMBRI KOMPOST GJUBRIVO

PROIZVEDENO OD ARSKO -KRAVJO STALSKO GJUBRIVO ZA PERIOD OD 1 GODINA...


1 €
или предлог цена
06 јун 10:43Kadioglu sobirac na granki so hidraulicna raka za prifakanje

Kadıoğlu Makine Собирач на гранки со хидраулична рака за прифаќање. ...


По Договор
или предлог цена
06 јун 08:58Kadioglu Roto Freza za megjuredna senzorska obrabotka

KADIOGLU ROTO, сензорска ротациона фреза за во ред. Погодна за овошни...


4.500 €
или предлог цена
06 јун 08:58Masina za krsenje na orev so integriran kalibrator Kadioglu

Машина за кршење на ОРЕВИ со интегриран калибратор. Можност за подес...


По Договор
или предлог цена
06 јун 08:58Kalibrator za orevi Kadioglu

НОВИ Калибратори за ОРЕВ KADIOGLU - Капацитет од 750kg/h до 1000kg/h...


По Договор
или предлог цена
06 јун 08:58Kadioglu Fan80 Masina za krsenje na lesnik

Kadioglu машина за кршење на ЛЕШНИК со можност за чистење на искршени...


1.850 €
или предлог цена
06 јун 08:58Kadioglu motoren tresac za sobiranje na plodovi

KADIOGLU моторен тресач за собирање на ореви, лешници, маслинки, вишн...


По Договор
или предлог цена
06 јун 08:58Nov teleskopski Brener 4m.za prskanje ovosni drva

Nov neupotreben brener so teleskopska racka za prskanje so grbna pump...


25 МКД
или предлог цена
06 јун 08:48Kanistri kanster канистри канистри cisterna

Канистри од 1000литри


3.500 МКД
или предлог цена
05 јун 18:01GUBRERASTURAC

Informacii na telefon 077 682 682 i 078 371 300


1 €
или предлог цена
05 јун 11:36Prikolka so dimenzii 200x150

Prikolka za Toma Vinkovic, istata moze da se koristi i na drugi trakt...


300 €
или предлог цена
05 јун 11:30Cevki za navodnuvanje

Се продаваат хидрантски цевки за наводнување. Цевките се исправни. Ко...


1.200 МКД
или предлог цена
05 јун 11:19Tarub za senaza

Tarup e vo isprava sostojba


1.600 €
или предлог цена
05 јун 11:10АТОМИЗЕР АГРОМЕХАНИКА 350L

ПРОДАВАМ ДВА АТОМИЗЕРИ АГРОМЕХАНИКА ОД ПО 350Л ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА С...


650 €
или предлог цена
05 јун 10:14EKOLOSKI ELEKTRONSKI URED NA BATERII ZA ZASTITA OD ZMII I DR

PRODAVAM ELEKTRONSKI URED NA BATERII ZA ZASTITA OD VLECUGI : ...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
05 јун 10:09BURE KACA 1000 LITRI

SE PRODAVA BURE 1000 LITRI DOBRO SOCUVANO I ODRZUVANO KORISTENO E IS...


7.000 МКД
или предлог цена
05 јун 09:47Cefki za navodnuvanje reduciri i kolena цефки за наводнување

Prodavam reduciri i kolena za navodnuvanje Reducir f75 x f50 10 €...


10 €
или предлог цена
05 јун 09:12Masina za sienje vreki

Ispravna sostojba


150 €
или предлог цена
05 јун 08:33Roevi - Pcelarstvo DODEVSKI

Почитувани колеги, да ја продолжиме традицијата и следнава 2023 годин...


4.000 МКД
или предлог цена
05 јун 05:34Matici - Pcelarstvo DODEVSKI

Почитувани колеги, да ја продолжиме традицијата и следнава 2022 годин...


800 МКД
или предлог цена
05 јун 05:34Masina za molzenje

Koristena dve godini Tel : 078 296 213 - Ile


1 €
или предлог цена
04 јун 20:08Jacmen

2020


20 МКД
или предлог цена
04 јун 19:44PRODAVAM SVRDEL ZA BUSENJE DIFERENCIJAL

Prodavam diferencijal, svrdel za busenje dupki so glava od drebong po...


5 €
или предлог цена
04 јун 18:07Kompresor za prskanje i kultivator

Se prodavaat podvizen kompresor za prskanje drva i elektricen kultiva...


По Договор
или предлог цена
04 јун 16:58pcenka

prodavam pcenka ekstra kvalitet


16 МКД
или предлог цена
04 јун 14:50Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам