Цела Македонија
                   
522 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

zavaruvanje/pistol so ladenje/co2/ac dc/inoks

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon nov pistol so ladenje 4/30m...


120 €
или предлог цена
Денес 19:32Se prodava kolicka

Se prodava kolicka Informacii samo na 📞 075 571 331


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:19MASA ZA APARATI UNIVERSAL

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon masa za aparati za varenje ...


50 €
или предлог цена
Денес 14:17Masinka za graviranje (graverka)

Se prodavaat novi masinki za graviranje. Pogodna skoro za sekakov vi...


399 МКД
или предлог цена
Денес 14:15Trimer

Тримери Лесник Made in Rusia __________________________________ При...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Работилница и Алатник

Денес 13:20Maxpuls kompresor 50L 2.5hp 8 bar

Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Ц...


8.999 МКД
или предлог цена
Денес 12:17Elektro motori

Petostepena pumpa, elektro kovina trofazna i pumpa sever.. 078649112


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Работилница и Алатник

Денес 11:14ITALIJANSKI KOZNI TORBI ZA ALAT

Se prodavaat kozni torbi za alat proizvedeni vo Italija. Vistinska ko...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 19:50Pumpa pumpi hidrofor za voda

Se prodavaat pumpi za voda monofazni Sever : 1 kw 2800 obrta 1.45 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:03BORMASINA

Se prodava Nova bormasina so jacina od 1050 wati,1100-3000 min-1,germ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:42STRAFILICA TOP CRAFT

Se prodava strafilica marka TOP CRAFT,so jacina od 24V/2,5A,germansko...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:42ELEKTRICEN CIRKULAR

Se prodava racen elektricen cirkular so jacina od 1300 watti,4500 min...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:42GARNITURA KLUCEVI

Se prodava garnitura klucevi donesena od Germanija (imam i mnogu drug...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33DIGALKI

Se prodavaat NOVI 10-tonski digalki,germansko proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33HILTA

Se prodava Nova hilta so jacina od 650 wati,4300 min-1,germansko proi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:32Fasadi

Vrsime usluga na sekakov vid na termo fasadi,gips,renoviranje i drugo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 11:31Kupuvam mlin cekicar

Baram mlin cekicar monofazen


1 €
или предлог цена
Вчера 10:39Mashina za melenje meso

Se prodava masina za melenje meso raboti na trofazna struja


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 09:53Torno,Bansek,pili cirkular,drvo Novi,EINHEL

Torno drebung za drvo,novi, Bansek,kruzna pila lenta, Pili za cirku...


11.111 €
или предлог цена
Вчера 07:57К А Р О Л И Н А

КАРОЛИНАТА Е ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

14 мај 17:50kamen za golema i mala brusilica

- GeHOCK za golema brusilica 230x1.9 10parcina vo pakovajne 800 dena...


800 МКД
или предлог цена
14 мај 17:14ajva lemilica 100w

novi ajvi za lemejne 100 w prajcame po kargo tel za kontakt : 076...


299 МКД
или предлог цена
14 мај 17:14Makaza elektricna Bosch

Prodavam polovna ispravna profesionalna elektricna Makaza za lim, alu...


119 €
или предлог цена
14 мај 13:52Менгемиња, кружни пили, листови за бонсек, турпии, рашпи

Продавам менгемиња разни големини нови хрватски, кружни пили за метал...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Работилница и Алатник

14 мај 11:25Izrabotka i montaza na celicni konstrukcii

1. Проектирање, изработка и монтажа на: -челични конструкции -челич...


По Договор
или предлог цена
14 мај 09:32Laser samoniveliracki - Parkside - Ласер

Prodavam nov Laser samoniveliracki so postolje - Parkside -opseg do ...


3.200 МКД
или предлог цена
13 мај 16:56Држач за аголна брусилка, 115/125mm, EXTOL PREMIUM

Се продава малку користен Држач за аголна брусилка, 115/125mm, EXTOL ...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Работилница и Алатник

13 мај 08:19Se prodava kompresor

Se prodava kompresor. Cena po dogovor. Kontakt 070363243.


1 €
или предлог цена
13 мај 07:12Limarska masina

Prodavam limarska masina od golemite so rezervni valci


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Работилница и Алатник

12 мај 18:10Komplet 3 Turpii

Комплет 3 метални турпии со гумена рачка. Алатките се изработени од ј...


499 МКД
или предлог цена
12 мај 17:29Komparator, pupitaster, magneten drzac drebong freza CNC

Продавам компаратор, пупитастер, магнетен држач за нив Компаратор - ...


990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

12 мај 17:10Razlicni setovi od karbidni glodala frezeri, Dremel

Продавам различни комплети на глодала од многу тврд материјал со кои ...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

12 мај 17:10Prodavam razlicni plocki i drzaci za drebong , freza

Продавам различни типови на карбидни плочки и држачи за нив. Плочки...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

12 мај 17:10Mini digitalna libela vaser vaga inklinometar protraktor LCD

Продавам дигитална васер вага, либела полезна за мерење на апсолутни ...


1.090 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Работилница и Алатник

12 мај 17:09Transportna traka 8 metri

Prodavam transportna traka 8 metarska fabricna,kompletna


1 €
или предлог цена
12 мај 16:50APARAT ZA ZAVARUVANJE

Aparat za zavarucanje KRAKRA 500AMPERI Aparat za zavaruvanje RADE KO...


1 €
или предлог цена
12 мај 16:22Alat za drebong

Se prodava alat za drebong (komplet ne se deli alatot)


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Работилница и Алатник

12 мај 08:44APKAN RACNO IZRABOTEN

se prodava racno izraboten apkan za vitkanje lim info na 078293060 ...


130 €
или предлог цена
Крива Паланка

Работилница и Алатник

12 мај 07:36hidraulicno masinsko mengeme za CNC 160mm Allmatic HD

60 kg tezina ve molam poglednete gi web stranicite pred da me konta...


25.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

11 мај 22:49hidraulicno mengeme менгеме 150 мм Arno Kesel germany

cenata e za edno dve mengeminja se prodavaat samo vo set nedostasu...


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

11 мај 22:48Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам