Цела Македонија
                   
193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stomatoloska Turbina (Нови)

(НОВИ) Светлечка турбина со 4 дупчиња и со две резервни глави.


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

11 мај 22:34Промовирано

Led turbini

Led turbini so visok kvalitet i so dve rezervni glavi .


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

Вчера 20:50BTL 5820S апарат за физикална терапија

Малку користен BTL 5820S модуларен апарат за физикална терапија со дв...


2.150 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.300 €
Вчера 14:24Се продаваат стоматолошки инструменти

Се продаваат стоматолошки инструменти многу поволно


1 €
или предлог цена
Вчера 07:54Medicinsko krevetce so paravani

Prodavam medicinsko krevetce so 2paravani i 2 rengen aparati za stoma...


100 МКД
или предлог цена
18 мај 16:42Medicinska Boca za kislorod

Bocata e atestirana ima plus regulator i maska za disenje 075208321


250 €
или предлог цена
17 мај 03:07LESNO PRENOSLIV KREVET ZA MASAZA MADE IN SLOVENIA

bidifit.com NOVO!! LESNO PRENOSLIV KREVET ZA MASAZA MADE IN SLOVE...


12.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

16 мај 09:31KOMPRESOR FIN BEZMASLEN BEZULJEN STOMATOLOSKI ZABARSKI PROFI

Kompresor FINI made in ITALI. Bezmaslen so vgraden apsorpcionen susac...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

14 мај 18:47Кислороден концентратор 5 л.

Се продава кислороден концентратор со капацитет до 5 литри. Користен ...


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Медицински опрема

14 мај 18:09Avtomat za izrabotka na opticki stakla

Se prodava avtomat za izrabotka na opticki stakla , Briot Accura Cx ,...


4.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Медицински опрема

14 мај 15:25KREVET ZA MASAZA DEPILACIJA GINEKOLOGIJA TETOVIRANJE

bidifit.com NOVO!! NOV NEOTPAKOVAN LESNO PRENOSLIV KREVET ZA MAS...


12.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

14 мај 10:41Stomatoloska Stolica

Prodavam stomatoloska stolica marka SIEMENS. POVEKE INFO I KONTAKT NA...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

13 мај 11:02BEZKONTAKTEN DIGITALEN INFRARED ( TOPLOMER - TERMOMETAR )

ТЕРМОМЕТАР INFRARED - нови не користени Термометар - топломер за дец...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински опрема

12 мај 17:05Kompresor STOMATOLOSKI

STOMATOLOSKI Kompresor. Moze ta se upotrebuva i za drugi potrebi


250 €
или предлог цена
12 мај 14:23Stomatoloska Turbina (Нови)

(НОВИ) Светлечка турбина со 4 дупчиња и со две резервни глави.


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

11 мај 22:34Продавам Oпрема за Забна Техника Скенер Мотори Тример Вакум

Продавам нов, само еден месец користен Vacuum Mixer AX-2000 Корист...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

11 мај 19:03USB Mikroskop 500x

This is the high quality electronic microscope instead of the normal...


2.000 МКД
или предлог цена
Градско / Велес

Медицински опрема

11 мај 12:15Рефлектор за стоматолошка столица Gnatus

Се продава исправен стоматолошки рефлектор со халогена сијалица марка...


5.500 МКД
или предлог цена
10 мај 01:04Сув стерилизатор

Се продава сув стерилизатор руско производство, исправен


12.000 МКД
или предлог цена
10 мај 01:04Lakmusova hartija (ph lenti)

Se prodava lakmusova hartija, ph lenti za merenje na ph na tecnosti. ...


300 МКД
или предлог цена
08 мај 09:40Printer mitsubishi stampac

Mitsubishi medicinski ptinter.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Медицински опрема

06 мај 21:07KOMPESOR ANTOS BEZ MASLEN

Prodavam mokjen troglav kopmresor bez maslen italianski proizvod name...


400 €
или предлог цена
06 мај 21:01Stomatoloski instrumenti

Se prodavaat razni stomatoloski instrumenti, site vo funskionalna sos...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 10:40OPG, Panorama, rentgen, рентген за заби

Се продава ОПГ марка Instrumentarium OP200 (Kavo) заедно со апарат за...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

04 мај 18:17Prodavam kislorodni boci-boca

Prodavam 2 polni kislorodni boci-boca od po 4 litri edna.


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

03 мај 09:02KREVET ZA MASAZA DEPILACIJA KOZMETIKA TETOVIRANJE

NOVO!! LESNO PRENOSLIV KREVET ZA MASAZA MADE IN SLOVENIA SO VRVE...


11.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

02 мај 20:18SIRONA C3+

Stomatološki aparat vo odlična sostojba so 2 SIRONA SL svetleci mikro...


3.960 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

01 мај 21:28SIRONA C serija rezervni delovi

Rezervni delovi za Sirona C i C+ serija


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

01 мај 21:27Стоматолошки Хигиенски бокс

Стоматолошки хигиенски бокс . Лесна достапност и брза употреба на пот...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

01 мај 21:26НАСАДНИ ИНСТРУМЕНТИ ЗА СТОМАТОЛОГИЈА

Svetlecki nasadni instrumenti za stomatologija Mikromotori: Bien ai...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

01 мај 21:25Prodavam pecka za porcelan za tehnika

Prodavam pecka za porcelan IVOCLAR Programat P100 i Peskara za fino p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Медицински опрема

30 апр 17:2210 Litaska boca so reduciri, polna, NOVA

Se prodava 10 L. boca za MEDICINSKI KISLOROD, komplet so reduciri, p...


270 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински опрема

30 апр 11:35Kastomat Idukcionen

Se prodava Poloven ,Tehnicki ispraven Kastomat uvezen od Germanija od...


2.200 €
или предлог цена
30 апр 09:51Oprema za Zabna Tehnika i Stomatologija

Prodavame polovna oprema za Zabna Tehnika i Stomatologija uvezena od ...


10 €
или предлог цена
30 апр 09:51Digitalen Panorama Rentgen Sirona Ds i Kodak 800cs

Se prodava: Sirona XG-Plus Digitalna Panorama so 16 Programi vo Odli...


5.000 €
или предлог цена
30 апр 09:51Zabotehnicka i Stomatoloshka Oprema

Prodavame upotrebuvana Oprema za Zabotehnika so 6 Meseci Garancija: ...


10 €
или предлог цена
30 апр 09:51Avtoklav Melag, W&H Lisa 517,Mocom B+

Prodavame Polovni Avtoklavi B-Klasa uvezeni od Germanija so OBEZBEDE...


1.300 €
или предлог цена
30 апр 09:51digitalen aparat za merejne pritisok

novi digitalni aparati za merejne pritisok prajcame po kargo niz c...


999 МКД
или предлог цена
26 апр 15:40Стоматолошка опрема

Се продава комплетно половна опрема за стоматолошка ординација: Стма...


120.000 МКД
или предлог цена
25 апр 19:20Samsung Eho aparat

Aparatot e 2015 godina i mnogu malku koristen.Ima prostor za dogovor


7.699 €
или предлог цена
22 апр 01:35Se prodava stomatoloska ordinacija

Poradi zaminuvanje vo stranstvo,mnogu povolno se prodava kompletno op...


1 €
или предлог цена
19 апр 10:49Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам