Цела Македонија
                   
537 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava masina za tutun nizenje so 10 kasetki

se prodava masina za tutun nizenje so 10 kasetki tel 078880390


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 11:45КУПЕЛ--КРСТИЛНИК

Изработувам крстилници-големина,шара и форма по желба


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

Денес 07:59kazani

izrabotuvam kazani za rakija i drugi predmeti od bakar i mesing


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

Денес 07:59Печатење / Pecatenje

Ние сме тука за ваквите моменти да ги направиме незаборавни, уникатни...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 00:41akcia adidas tereks naik patiki 1390 den

se prodava naik adidas tereks patiki br od 36 do 44 br dostava po kar...


1.190 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 14:29Prodavam novo armirano debelo zidno crevo

Продавам ново црево 1.Дебело ѕидно армирано со многу висок квалите ...


250 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

Вчера 07:24Parkside

Germanski Parkside nov ne koristen


20 €
или предлог цена
Битола

Останато

18 мај 23:02Masinka za polnenje cigari marka Micromatik

Masinka za polnenje cigari marka Micromatik nova nekoristena 2000den.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Карпош / Скопје

Останато

18 мај 21:09MINI DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam mini digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 gra...


700 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

18 мај 19:41retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


349 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

18 мај 14:16Inzener so licenca za izvedba Инженер со лиценца за изведба

Инженер со лиценца за изведба Б нуди соработка. Inzener so licenca z...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

18 мај 07:04Vojnicki sandaci golemi

Se prodavaat 2 vojnivki Sandaci vo odlicna sostojba cena na 1 sandak ...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

18 мај 03:10Spakla za burek / Шпакла за бурек

Spakla za burek vo odlicna sostojba. Mnogu malce koristena. Sirina na...


1.300 МКД
или предлог цена
- 41 % Попуст
2.222 МКД
Тетово

Останато

17 мај 23:53PUMPA GRBNA ZA PRSKANJE BAKARNA I PUMPA ZA VODA

PRODAVAM BAKARNA PUMPA - GRBNA. EDNAS E UPOTREBENA. PUMPATA E MNOGU K...


7.500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

17 мај 21:11KADA PLASTICNA POLIESTER

PRODAVAM TRI POLOVNI ISPRAVNI PLASTICNI KADI OD POLIESTER. TIE STO SE...


1.500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

17 мај 21:06elektricna pecka trofazna

elektricna pecka 5tka 40€ me na vib 079353307


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Валандово

Останато

17 мај 18:45Pegla so valjak / Пегла со валјак

Пегла со валјак 85 cm. Во исправна состојба. Број на вртежи: 4-10/м...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

17 мај 16:19VENTILATOR

Se prodava nov ventilator elektrokovina dijametar na perka 30 sm so ...


100 €
или предлог цена
Штип

Останато

17 мај 10:14UMPAKUVACKA

UMPAKUVACKA ZA CEVLI CENA PO DOGOVOR KONTAKT TEL 070368970


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

17 мај 10:14SIVACKI MASINI (KANTERKI) PAFF

Se prodava masina za sienje kanterka paffcena po dogovor


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

17 мај 10:14Prodavam vertikalna vitrina

Prodavam socuvana vertikalna vitrina malce koristena. Mob 072277664 i...


3 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мај 15:27ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА НИЖЕЊЕ НА ТУТУН.

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА НИЖЕЊЕ НА ТУТУН (КОМПЛЕТНА) 10 КАСЕТКИ И ИГЛИ ЗА...


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

16 мај 13:56МОТОРЧЕ ЗА ВОДА ВАДЕЊЕ ТОМОС ТЕЛ: 075 481 746

ТОМОС-ЈУ- ПРОИЗВОДСТВО-МОТОРЧЕТО ЗА ВАДЕЊЕ ВОДА Е КУПЕНО НОВО ЕДНАШ У...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

16 мај 13:56SUSARA / SUSHARA NA DRVA ZA PECURKI VRGAN

Prodavam susara za Pecurki na drva so moznost i da se namesti brener ...


1.300 €
или предлог цена
Битола

Останато

16 мај 12:52Mlin za seker nov nekoristen / Млин за шеќер нов некористен

Продавам млин за шеќер ● Нов некористен ● Пробан е има измељано 20 к...


250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

16 мај 11:09elektronska vaga do 600kg

elektronska vaga koja meri tezini do 600 kg. dimenzii na platforma 9...


140 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

16 мај 10:51Inox sadovi. 2x 2100 litr.

Inox sadovi. 2 x 2100 litri. Zdravi. Cuvani na paleti. Kako na sli...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

15 мај 18:40Продавам 2 тонска метална цистерна

Продавам 2 тонска метална цистерна со 100 до 200 литри нафта Д...


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

15 мај 13:28Продавам менувам 16кw агрегат за машина за перење

Продавам менувам 16кw агрегат за машина за перење коли тел. 078 ...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

15 мај 13:28DIGITALEN UBODEN KUHINSKI TERMOMETAR PO HASAP OD -50 DO +300

PRODAVAM UBODNI DIGITALNI TERMOMETRI SO SONDA VO VID NA IGLA ZA MEREN...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

14 мај 19:50Merno trkalo NEDO

Се продава ново мерно тркало производство NEDO Germany , комплет со ...


159 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

14 мај 17:07klipnjaca kompresor.

ZA kompresor SO edna glava .1800 DENARI.dobar kvalitet.


1.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

14 мај 15:19Boca, Boci

Prodavam boci oksigen - acetilen Prazni i polni - po zelba Tel za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

14 мај 13:44staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki i zmigavci za site vidovi ...


6 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

14 мај 11:09Inkubator

Производство и сервис на инкубатори и инкубаторска опрема.Инкубатори ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

14 мај 07:56Zidaria, Betonski zidovi,Rusenje, Fasada,Kuqi,Zgradi

Pravime site gradezni raboti, gradime kuqa, zgrada, betonski zidovi ,...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Останато

14 мај 07:17Sanduci dadanblat

Prodavam sandyci dadanblat so 10 ramki za pceli Novi se naodat vo de...


2.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Останато

13 мај 20:02Kompresor

Se prodava kompresor vo delovi Glavata e montirana na bocata - Boca...


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
Кисела Вода / Скопје

Останато

13 мај 15:05Prodavam magacinski vagi

Prodavam polovni magacinski vagi 300 kg, 500 kg, 1000 kg i 2000 kg L...


По Договор
или предлог цена
Скопје

Останато

13 мај 12:10Labaratorsiki masi za analiticki vagi

Labaratoriski masi za analiticki i precizni vagi . лабараториски м...


По Договор
или предлог цена
Скопје

Останато

13 мај 12:10Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам