Цела Македонија
                   
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka na plin

Се продава печка на плин, економична со комплетни автоматски сензори ...


2.100 €
или предлог цена
Денес 13:35Vitrina izlozbena za pekara

Dimenzii Visina 135 cm Dolzina 120 cm Sirina 90 cm


300 €
или предлог цена
30 мај 11:56Prodavam Pecka Duvalka JUNO Svajcarska

Prodavam Pecka Duvalka JUNO Svajcarska tel:078317557


350 €
или предлог цена
30 мај 10:38Prezla

Prezla


55 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Леб - бели печива

26 мај 20:55furna postolje za pecka

se prodava postolje za pecka....pecki...idealno za kjos..kompletno po...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

22 мај 11:42Mekici

Pravime mekici, kifli, piti, strudli, burek, banicki i drugo po narac...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива

22 мај 06:00DOMASHNI KORI - JUFKI

DOMASHNI KORI - JUFKI SO SELSKI JAJCA 4KG - 1000 DEN.


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 13:23KONVEKTOMAT MIWE

Prodavam konvektomat Miwe so 8 rafta za pečenje i postolhd fabričko.....


2.000 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.001 €
Чаир / Скопје

Леб - бели печива

10 мај 18:25PRODAVAM MIKSER ZA TESTO PETRO BERTO

PRODAVAM MIKSER PERTO BERTO ZA 3 VREKI BRAŠNO 120 LITRA DVE BRZINI SO...


3.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Леб - бели печива

10 мај 18:24Mikser za testo (50kg brashno/sheker)

Prodavam mikser za testo ispraven super sochuvam so trofazen motor i ...


500 €
или предлог цена
09 мај 20:20Витрина за пециво и топол стол

Витрина и топол стол telefon 071 332 097


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

09 мај 15:43Барам мајстор за бурек

Барам искусен мајстор за бурек за хонорарна работа после 14 часот. Се...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива

08 мај 12:48Prodavam spiralen mikser so 2 brzini

Prodavam italijanski spiralen mikser so 2 brzini od 70 litra.


3.200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Леб - бели печива

06 мај 19:13PRODAVAM KORPI ZA LEB I PEČIVA

Prodavam korpi za leb i pečiva. 50 korpi.


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Леб - бели печива

06 мај 19:13PEKARA IMA POTREBA OD MAJSTOR I POMOSNIK ZA LISNATO PECIVO

Imame potreba od majstor i pomosnik majstor za lisnato testo. Pekarat...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Леб - бели печива

04 мај 11:53Барам работник за пакување леб

Барам работник за пакување леб 078 243212


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

27 апр 14:35Барам мајстор за работа во пекара тел. 078 243212

Барам мајстор за работа во пекара тел. 078 243212


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

27 апр 14:33Пекар за во кујна во ресторан

Потребен ни е пекар за во ресторан Интернационал.


25.000 МКД
или предлог цена
22 апр 20:39Pica majstor. plata 700 evra tel. 078 243212

Pica majstor. plata 700 evra tel. 078 243212


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива

11 апр 12:51Majstor za burek

Pekara vo pintija ima potreba od majstor za burek plata po dogovor.


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

04 апр 17:24Inoks inox po merka za kafana, pekara, furna, market

Изработка на комплетен асортиман за прехранбена индустрија, се на едн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Леб - бели печива

02 апр 15:45Pecka duvalka fines 10 pleha kapacitet

Duvalkata e 2011 godina ne e mnogu koristena. Raboti besprekorno ...


1.500 €
или предлог цена
31 мар 14:31Pecka na Plin na dve nivoa

Kompjuterska pecka na plin na dve nivoa so prostor za 4 posluzavnici ...


160.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

09 мар 12:59Домашни кори (Јуфки)Domasni kori jufki)

Правам домашни кори (јуфки) со ваш материјал(500 ден.за работна рака)...


500 МКД
или предлог цена
08 мар 07:17Компјутерска Печка на Плин на 2 Нивоа

Компјутерска Печка на Плин на 2 Нивоа со простор за 4 послужовници (8...


165.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

22 фев 10:32Mašini za polneti kifli

Kiflite može da imaat razni formi i da bidat polneti so različna smes...


5 €
или предлог цена
19 фев 19:52Brasno meleno na prava vodenica na kamen

Rzano brasno 50 den Pcenicno brasno 50 den Jacmenovo brasno 50 den ...


50 МКД
или предлог цена
17 фев 18:41Pekarska oprema

Prodavam topla vitrina tosteri frizideri plehovi kolicka po mnogu ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива

16 фев 14:24Pekara bara majstor za burek

Pekara ima ptrba od majstor za burek


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

15 фев 21:56Prodavam Philips HD9046 masina za leb

Pomalku od 10 pati e koristena, pod garancija seuste https://setec...


5.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива

08 фев 08:28Продавам Пченка и Јачмен

Продавам Пченка и Јачмен


20 МКД
или предлог цена
16 јан 13:52KIFLICKI POGACI

Za predstojnite praznici prigotvuvam domasno napraveni kiflicki i pog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива

03 јан 18:21SE BARA BUREK MAJSTOR I SLATKAR ZA PEKARA VO RADOVIS

SE BARA BUREK MAJSTOR I SLATKAR ZA PEKARA VO RADOVIS PLATA 1200EVRA...


1 €
или предлог цена
22 дек 18:30Masina za kori(jufki)

Se prodava masina za kori nekoristena


1.500 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Леб - бели печива

10 дек 20:39Se izdava prostor za snimanje na emisii od kulinarstvoto

Prostor za snimanje tradiconalni emisii za kulinarstvo


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива

20 ное 17:19ПОТЕЗНИ АПАРАТИ

ПОТЕЗНИ АПАРАТИ - АЛУМИНИУМСКИ


1 €
или предлог цена
02 ное 09:57ОКРУГЛИТЕЛ/ OKRUGLITEL KONUS/КОНУС

Се продава округлител за тесто...


550 €
или предлог цена
02 ное 09:57Bezglutensko brasno Mix B

Prodavam bezglutensko brasno Mix B


210 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

19 окт 16:29Барам мајстор за печење и работник

Барам мајстор за печење и работник за во пекара Бисер во Т....


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Леб - бели печива

01 сеп 15:19Барам мајстор за печење и продавачка

Барам мајстор за печење и продавачка во пекара во населба ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

01 сеп 15:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам