Цела Македонија
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nutella Leon

Nutella Leon Negotino vrsi prodazba i distribucija na (Ekleri, Trilec...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Торти / десерти

18 мај 21:17



Cokoladna Fontana

Se iznajmuva cokoladna fontana. Nudime poveke ponudi, mali i golemi f...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 23:27



baklava

racno izrabotena baklava so vrven kvalitet po naracka


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Торти / десерти

18 апр 11:01



APARATČE ZA PRAVENJE KROFNI

Tel za kontakt 078 224 053


600 МКД
или предлог цена
11 апр 08:33



Slatkara vo Skopje bara vajar

Slatkara vo Skopje bara Vajar za sorabotka. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

21 мар 15:58



APARATČE ZA PRAVENJE KROFNI

NEKORISTENO . TELEFON 078 224 053


500 МКД
или предлог цена
07 мар 15:23



SITNI IMENDENSKI SLAТKI SOLENI ROLATI

ИЗРАБОТКА НА СИТНИ ИМЕНДЕНСКИ СЛАТКИ и СОЛЕНИ РОЛАТИ 078 41 21 21 ...


18 МКД
или предлог цена
08 фев 12:26



Formi ( modli ) za slatki,kolaci,peciva, kifli i sl

Prodavam najrazlicni modli za slatki.Javuvajte se na 075-624-895


По Договор
или предлог цена
30 дек 02:20



Fontana za cokolado

PROFESIONALNI COKOLADNI FONTANI ZA SEKAKOV VID NA SEMEJNI PROSLAVI K...


4.500 МКД
или предлог цена
05 дек 17:30



СЛАТКАРКА

Ларина Импекс ДООЕЛ има потреба за персонал за погон за производство ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Торти / десерти

22 ное 10:24



DR. OETKER Kniga 290 stranici

DR. OETKER Kniga 290 stranici Tvrda korica Kontakt Viber 076483091


300 МКД
или предлог цена
Струмица

Торти / десерти

28 окт 10:25



Баклава со лешници и путер; фереро и малина бомбици

Состојките кои се користат за подготовка на овие превкусни слатки зад...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

25 окт 14:37



Продавам декоративни пластични форми за на торта СНЕЖАНА И С

Продавам декоративни пластични форми за на торта СНЕЖАНА И СЕДУМ ЏУЏИ...


170 МКД
или предлог цена
14 окт 15:52



Продавам подметачи за торти и слатки. Подметачи за слатки во

Продавам подметачи за торти и слатки. Подметачи за слатки во кои може...


200 МКД
или предлог цена
14 окт 15:51



Продавам прахранбена ванила во прав 1000ден./кгр.👍Одговарам

Продавам прахранбена ванила во прав 1000ден./кгр.👍Одговарам на повик...


1.000 МКД
или предлог цена
14 окт 15:48



Продавам прехранбен лимонтус. Цена 40 ден./кгр.👍Одговарам н

Продавам прехранбен лимонтус. Цена 40 ден./кгр.👍Одговарам на повик о...


40 МКД
или предлог цена
14 окт 15:47



Продавам лажички за сладолед. 150 ден. 800 парчиња.Екстра це

Продавам лажички за сладолед. 150 ден. 800 парчиња.Екстра цена за пог...


150 МКД
или предлог цена
14 окт 15:46



Продавам прехранбени светки и прав за декорација на торти и

Продавам прехранбени светки и прав за декорација на торти и слатки. С...


1.200 МКД
или предлог цена
14 окт 15:45



Figuri za torti od fondan

Izrabotuvame ukrasni figuri za torti od fondan po vasa zelba. Moze d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Торти / десерти

26 сеп 12:53



Електрична тава за палачинки 750W

Електрична тава за палачинки Нова 2-3 пати употребена Моќност: 750W Н...


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Торти / десерти

05 сеп 18:34



Секачи,калапи и печати за колачиња

*Премиум квалитет *Уникатен дизајн *Дизајн на различни форми по ваш...


1 МКД
или предлог цена
19 јул 08:57



BAKLLAVA PAÇA ME POROSI

Bejm Bakllava me Porosi tel 071 353 982


1.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Торти / десерти

05 јун 21:19



Знаменца на чачкалици

Продавам знаменца на чачкалици за украсување на десерти (амеркички кр...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Торти / десерти

26 мај 14:55



Novogodisni kukjarki

Prodavam racno crtani praveni kukjarki za praznicite da bidat celosni...


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Торти / десерти

26 дек 13:35



KARTONSKI KUTII ZA AMERICKI KROFNI I POMFRIT

Izrabotka na kartonski kutii za americki krofni i pomfrit kutiicka ...


1 €
или предлог цена
28 окт 15:33



EKLER , Slatki proizvidi

prizvodstvo, prodazba i distribucija na ekler i drugi slatki raboti ...


30 МКД
или предлог цена
18 окт 20:53



Kumanovo.Donuts

Нешто ново што нема во Куманово ! ПРОБАЈТЕ ГИ НАЈВКУСНИТЕ КРОФНИ😍🍩�...


30 €
или предлог цена
Куманово

Торти / десерти

25 авг 09:53



Konvekciski pecki marka Unox

Prodavam koristeni konvekciski pecki marka Unox, zaedno so aspirator.


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

06 авг 16:11



дозатор дозер

рачен дозатор за дозирање густо течни смеси ( пример налик на смесат...


18.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Торти / десерти

21 јул 07:44



domasni racno izraboteni sitni kolacinja za proslavi

domasni sitni kolacinja racno izraboteni so razlicni vkusovi(orev,ba...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

23 јун 12:28



Boza

Pravime domasna boza ja dosavuvame na vasata adresa cena po dogvor ed...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Торти / десерти

17 јун 10:06



BAKLlAVA Shtëpie me Porosi

Gatuajm Bakllava Shtëpie me Porosi për ndonjë aheng tuajn Familjar pë...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Торти / десерти

08 авг 22:07



Orasnici

Domasni orasnici po naracka so dostava.minimum naracka 30 kom. Cena ...


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Торти / десерти

04 авг 14:10



Домашни ситни колачи и торти

Изработувам домашни колачи и торти за вашите незаборавни моменти.


800 МКД
или предлог цена
23 јул 21:36



kutii

proizvodstvo na ekskluzivni kutii za slatki (otporni na serbet i sl....


200 МКД
или предлог цена
05 јул 23:27



Робот за торти

Робот за торти


350 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Торти / десерти

09 јун 23:14



luksuzni kutii za slatki

izrabotka na luksuzni kutii za slaki otporna e na tecnosti kako serbe...


200 МКД
или предлог цена
23 мај 08:31



kutii za slatki

izrabotka na kutii za slatki za poklon prakame nasekade niz makedoni...


50 МКД
или предлог цена
15 мај 21:57



SLATKI PO PORACKA

BAKLAVA,ARAVANIJA,OBLANDA,BOMBICI,BAJADERA,KASATO.CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
22 дек 13:28



Слаткар-Мајстор

Поради проширување на производството и отварање нов погон , реномиран...


30.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Торти / десерти

05 сеп 14:50



Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам