Цела Македонија
                   
37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cingel cingeli za meso

2 za 20 eura


20 €
или предлог цена
Крива Паланка

Месо, салами и колбаси

02 јун 11:14Cengel, cengeli za mesara klanica ченгел ченгели за месара к

Се продава шина со ченгели за месара или кланица. Шината е долга 3 ме...


150 €
или предлог цена
31 мај 13:50Skara so jaglen

Skara perfektna za sekade, lesna i ednostavna, ide so jaglen.


55 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
65 €
24 мај 17:40Prodavam jarinja

Prodavam jarinja okolu 20 kila Stoimen 071352953


200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Месо, салами и колбаси

18 мај 17:23Prodavam svinja od 140kg

140kg


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Месо, салами и колбаси

30 апр 15:01Svezi domasni pilinja iscisteni, kolenje po naracka.

Kazete NE NA ZAMRZNATITE I BOCKANI KOKOSKI Se prodavaat domasni sve...


180 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Месо, салами и колбаси

09 апр 12:02SE PRODAVA MASINA ZA PRAVENJE NA KOLBASI

Se prodava mashina za pravenje na kolbasi vo ispravna sostojba


350 €
или предлог цена
17 мар 16:01Зајачко месо

Продаваме тазе зајачко месо само со нарачка за свежо спремање тел 070...


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Месо, салами и колбаси

19 фев 11:07Domashni petlinja

Se prodavaat 20 petlinja od 2.5kg nagore cena 800 denari. za povek...


800 МКД
или предлог цена
22 јан 19:11PECENO PRASE NA ZAR , DOSTAVA NIZ CELA MK

Достава на печено прасе со врвен квалитет, спремно за веселби ,седенк...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Месо, салами и колбаси

20 јан 17:25Prodava sveza bukovka

Sveza bukovka polna so proteini vitamini koja e zamena za meso i dobr...


220 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месо, салами и колбаси

20 јан 14:13Продавам месо од млади кокошки и шатки.

Продавам млади кокошки и млади шатки Зајакот месо. Тазе месо за...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месо, салами и колбаси

10 јан 08:43Pecurki bukovka

Prodavam Sveza bukovka na golemo i malo


210 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месо, салами и колбаси

26 дек 00:14КРАВА

СЕ ПРОДАВА КРАВА - ЦЕНА ПО ДОГОВОР..


1 €
или предлог цена
24 дек 00:25Svinja

Se prodava svinja160-170 kg


1 €
или предлог цена
16 дек 07:48Зајачко месо

Продавам зајачко тазе квалитетно месо по нарачка тел. 070511496


350 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Месо, салами и колбаси

04 дек 09:21Зајачко домашно месо

Продаваме домашно зајачко квалитетно свежо месо по нарачка тел 070511...


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Месо, салами и колбаси

21 ное 16:27Зајачко домашно месо

Продаваме домашно зајачко квалитетно свежо месо по нарачка тел 070511...


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Месо, салами и колбаси

21 ное 16:27Продажба на домашни колбаси

Домашни чадени свински колбаси со праз, изработени по стар рецепт без...


1 МКД
или предлог цена
06 ное 06:00Masina za hot-dog

Se prodava masina za originalen hot-dog malku koristena, so poseben s...


6.000 МКД
или предлог цена
03 ное 07:20Печењара за кокошки

Плинска, користена, исправна и мотор и плинскиот уред, без стакло, на...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Месо, салами и колбаси

27 авг 12:07Прасиња

Прасиња од 10-15 кг.


3.000 МКД
или предлог цена
27 јул 17:29Крава - Сименталка

Крава сименталка - млада 6 години, соодветна за Курбан


1 €
или предлог цена
08 јул 12:02Домашни Колбаси

Се продаваат домашни колбаси .... со сечкано месо .. Топ квалитет ...


300 МКД
или предлог цена
Новаци / Битола

Месо, салами и колбаси

16 јан 15:00Продавам машина за мелење месо 32ка

Продавам машина за мелење месо 32ка со постоље мотор трофазен 3...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Месо, салами и колбаси

01 јан 14:49Prodavam svinja

Prodavam svinja za podetalni informacii 071 475 136


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Месо, салами и колбаси

10 дек 19:28Продажба на свињи

Се продаваат свињи.Цена по договор.Информации на тел.075-971-429


1 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Месо, салами и колбаси

26 ное 16:15Ovco meso Овчо месо Sheep meat

Se prodava neto tezina ovco meso, moze i bruto tezina, po svoj izbor....


100 €
или предлог цена
01 ное 10:02Машина за мелење месо!!!

Број за контакт;070/239/096 Машината е во исправна состојба користена...


1 €
или предлог цена
07 јун 12:54Prasinja

Se prodavaat prasinja, hraneti so kvalitetna prirodna hrana. Cena po ...


1 €
или предлог цена
31 мај 12:58SVINSKA. MAST

Prodavam svinska mast bela nesolena. Masta e topena od slaninata na...


25 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Месо, салами и колбаси

26 мар 18:36Prodavam cengel za meso

Tel. 070535672


1 €
или предлог цена
17 мар 22:09Doner mašini

ITNO se prodavaat dve doner mašini edna golema mašina na plin cena 5...


750 €
или предлог цена
01 авг 12:49Pecam prasinja i jagninja

Професионален месар пече прасиња, јагниња, месо, риби, а воедно врши ...


50 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Месо, салами и колбаси

01 јул 20:07Prodavam svinja 120 kg

Se prodava svinja od 120 kg hraneta isklucivo so domasna hrana. Ekstr...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Месо, салами и колбаси

03 јан 16:14Prasinja (прасиња) za pecenje

Печам прасиња, јагниња, месо - мое или она што ќе го донесете. За вре...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Месо, салами и колбаси

07 јун 13:00Крчко

Се продава нов крчко за приготвување на секаков вид на месо и јадења....


2.500 МКД
или предлог цена
31 мај 20:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам