Цела Македонија
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za Toplo Cokolado. Novi i Polovni

Masina za Toplo Cokolado. Novi i Polovni Za povekje informacii, zvon...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кафе и какао

07 јун 17:47Prodavam Melnica za Kafe Italjanska Profesionalna

Prodavam Melnica za kafe.Marka G-Rossi Italjansko proizvodstvo.Pogodn...


230 €
или предлог цена
04 јун 10:34Kafemat Filips Espresso duo na meleno kafe

Se prodava kafemat Filips Espresso duo so racka na meleno kafe.


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Кафе и какао

03 јун 14:00Se prodava masina

Se prodava masina za melenje kafe raboti vo odlicna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кафе и какао

31 мај 12:33Kafemat Fiamma

Se prodava kafemat Fiamma, so site dodatoci i mashina za melenje kafe...


1.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кафе и какао

30 мај 18:33Princes 201E caffita system kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Princess 201E na kapsuli


1.299 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кафе и какао

29 мај 22:46Kafemat Jura impressa M30

Jura swiss made Impressa M30


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
22 мај 22:03Kafemat na kapsuli uno kako nov

Kafemat na kapsuli uno kako nov koristi uno kapsuli mozi i kimbo i il...


2.300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кафе и какао

19 мај 07:22Kafemat Noa Garibaldi na Kapsuli

Се продава кафемат на капсули Користен 6 месеци Под гаранција уште 24...


3.200 МКД
или предлог цена
Струмица

Кафе и какао

15 мај 11:35Za nescaffe mixer kvalitetno grcko proizvodstvo

Се пушта и по карго


400 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Кафе и какао

12 мај 19:47Kafemati

Se prodavat ili iznajmuvat poveke vrsti na kafrmati


1 €
или предлог цена
05 мај 22:31KAFEMATI SO VGRADENA MELNICA

se prodavaat povekje vidovi na kafemati so vgradena melnica Ima Jura...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Кафе и какао

04 мај 23:50Se prodava Kademat Gaggia

Se prodava Kafemat marka Gaggia Vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Кафе и какао

29 апр 17:24Filter za kafe so staklen bokal

Mio Star Gold filter coffee machine


30 €
или предлог цена
26 апр 22:34APARAT ZA ESPRESSO

Aparat za espresso kafe marka Mio/Star model Noblesse deluxe Aparato...


10.000 МКД
или предлог цена
24 апр 06:55Delimano JOY - aparat za filter kafe

Продавам нова, неупотребена машина за филтер кафе - Delimano Цена:...


1.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кафе и какао

19 апр 17:48Lavazza decaf cremoso 4 x 16 caps a modo mio

Novi neotvoreni Lavazza decaf cremoso 4 x 16 caps Rok 30/09/2024 Se...


1.496 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кафе и какао

18 апр 16:25MASINA ZA MELENJE KAFE / MLIN ZA KAFE

Se prodava masina za melenje kafe vo odlicna sostojba,trofazna,so opc...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

10 апр 18:39Lazici lazicki lajcinja za kafe

Lazici za kafe vo poveke boi 225grama 420-430 lazicki 60 denari


1 €
или предлог цена
03 апр 23:01Апарат за еспресо и капучино

Продавам апарат за еспресо и капучино DeLonghi, малку користен.


2.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кафе и какао

28 мар 21:26Kafemat za filter kafe

Kafemat za filter kafe, funkcija na zadržuvanje na toplina,zaštita od...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафе и какао

22 мар 20:40Racna melnica za kafe

Prodavam stara bakarna racna melnica za kafe Komplet so 2 bakarni gj...


1.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Кафе и какао

21 мар 19:32Eureka mignon-sungle dose hopper

Продавам хопер за единечно дозирање за Eureka Mignon мелници.


18 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кафе и какао

01 мар 17:11Dolce Gusto Drzac za Kapsuli

Drzac za dolcw gusto kapsuli Vrshime dostava niz cela MK do vasha ad...


599 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кафе и какао

28 фев 20:08Aparat za Espresso/ ST

Se prodava aparat za Espresso/Neskafe. Marka ST, ECM 85015 XR Upotr...


По Договор
или предлог цена
18 фев 10:48Prodavam kafemat dolce gusto

Prodavam kafemat dolce gusto,malku koristen,nov i vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафе и какао

26 јан 20:13Drzac za NESPRESSO kapsuli

Voopsto ne e upotreben. Kapacitet 40 kapsuli. Moze i po kargo.


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафе и какао

23 јан 11:00KAFEMATI

Najdobrite Kafemati sega se dostapni i kaj nas od markata MUHLER od 3...


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

15 дек 08:15Какао (натурално, алкализирано, црно, кувертура монети)

Квалитетно какао, увоз од Шпанија !! Натурално 1,80 Eur; Aлкализиран...


116 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кафе и какао

11 дек 21:00kafe kafemat avtomatski so mlin kafemasina

perfekten donesen od germanija mese i pravi kafe ispraven so parea i ...


6.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Кафе и какао

25 окт 22:31Se prodava aparat za kafe

Se prodava aparat za kafe


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кафе и какао

11 авг 16:21Kafemat Saeco

Odlicen kafemat SAECO IMA I DRUGI info samo na telefon


По Договор
или предлог цена
Куманово

Кафе и какао

09 авг 14:21Se prodava kafemat

Se prodava kafemat severin vo odlicna sostojba vredi da se vidi


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кафе и какао

26 јул 21:21Се продава кафемат со мелница

Се продава кафемат со мелница во одлична состојба 070 891 903


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Кафе и какао

14 јун 21:02Професионален апарат за кафе и машина за мелење на кафе

Se prodava profesionalen aparat za podgotovka na kafe. Dopolnitelno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кафе и какао

07 јун 15:07DELONGENI KAFEMAT ZA DOMA VIDI OGLAS SLIKI

DELONGENI KAFEMAT ZA DOMA OD POMALITE ESPRESSO SO RACKA ORIGINAL MA...


30 €
или предлог цена
Кичево

Кафе и какао

28 мај 23:01Kafemat Saeco

Se prodava odlicen Saeco kafemat so vgradena melnica Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Куманово

Кафе и какао

26 мај 22:24Kafemat so sopstven mlin

KAFE MASINI DELONGHI


150 €
или предлог цена
Кочани

Кафе и какао

22 апр 16:14Kafemat so sopstven mlin

KAFE MASINI jura


150 €
или предлог цена
Кочани

Кафе и какао

22 апр 16:11Kafemat so sopstven mlin

KAFE MASINI saeco


300 €
или предлог цена
Кочани

Кафе и какао

22 апр 16:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам