Цела Македонија
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mleko od magarica

Се продава свежо млеко од црна магарица


По Договор
или предлог цена
Градско / Велес

Сирење /Млечни производи

19 мај 10:27МАЛЕШЕВСКО ПРЕВКУСНО КОЗЈО СИРЕЊЕ

Козјото сирење е полно со корисни пробиотици, богато е со есенцијални...


300 МКД
или предлог цена
15 мај 21:31Kozjo mleko 50den litar

Svezo prirodno i zdravo. Kozite ne stalski, sekojdnevno pasat.


50 МКД
или предлог цена
11 мај 20:48Продавница за млечни производи

Отстапувам разработен бизнис, продавница за млечни производи, комплет...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сирење /Млечни производи

09 мај 13:47Magaresko mleko

Во време на пандемија предизвикана од вирусот Ковид 19 и почетокот на...


2.200 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
2.800 МКД
Јегуновце / Тетово

Сирење /Млечни производи

07 мај 11:08Kozjo mleko , surutka , sirenje 100% organsko

Naracki na ovoj broj 078 640 282 Se prodava svezo kozjo mleko surutk...


60 МКД
или предлог цена
14 апр 13:11Магарешко сирење

Се продава магарешко сирење


По Договор
или предлог цена
Градско / Велес

Сирење /Млечни производи

13 апр 20:54Mleko od magarica

Prodavame svezo magaresko mleko 50ml - 300 denari 100ml - 600 denar...


300 МКД
или предлог цена
14 мар 08:44Магарешко млеко

Се продава свежо млеко од Црна магарица


По Договор
или предлог цена
Градско / Велес

Сирење /Млечни производи

01 фев 09:32Donasno kozjo sirenje

Se prodava domasno kozjo sirenje. Kontakt: +389 70 733 270 +389 7...


1 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Сирење /Млечни производи

16 јан 09:22Kravjo sirenje / Кравјо сирење

Kravjo sirenje so vareno mleko Ekstra kvalitet Belo sirenje 160den...


160 МКД
или предлог цена
12 јан 16:50Sondi

Sondi i merilici ,od 250 den do 30 den parve


250 МКД
или предлог цена
11 дек 10:10PHmetar

Koristen PH metar


4.000 €
или предлог цена
11 дек 10:05Butinometri

Butinometri za mleko i pavlaka, 60 denari parce


60 МКД
или предлог цена
11 дек 10:03Pipeti

Razni golemini na pipeti


300 МКД
или предлог цена
11 дек 10:01Termometar

Termometar so sonda i obicni termometri do 120°C


500 €
или предлог цена
11 дек 09:57Se prodavaat laktodenzimetri

Se koristat za proveruvanje na gustima na mleko i dodadena voda, 500d...


500 МКД
или предлог цена
11 дек 09:53ORGANSKO KOZJO SIRENJE -SURUTKA-MLEKO

DIREKTNO OD KOZARSKA FARMA. OD ALPINA KOZI NAPASUVANI NA VISINSKI PA...


60 МКД
или предлог цена
03 ное 10:39Prodavam jajca od prepelici

Prodavam jajca od prepelica i Prepelici ekstra kvalitet za pojacuvanj...


5 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сирење /Млечни производи

03 ное 08:17Kanti plasticni 8 kg

200 komada


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сирење /Млечни производи

04 окт 14:05MLEKO,JAJCA,MESO (МЛЕКО,ЈАЈЦА,МЕСО)

PRODAVAM KVALITETNO KOZJO MLEKO,JAJCA OD KOKOSKA,MISIRKA,PAJKA I ZDRA...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сирење /Млечни производи

23 сеп 10:51Berovsko ovco sirenje

Ovco sirenje vo kanti od 8-9kg cena 450den/kg ili 3500 den kanta. NE ...


450 МКД
или предлог цена
13 сеп 18:00Berovsko Sirenje

Prevrieno berovsko sirenje vo plasticni kanti okolu 8kg. Cena 450 den...


450 МКД
или предлог цена
13 сеп 17:58Козјо Сирење

Се продава козјо сирење


250 МКД
или предлог цена
09 сеп 20:14ovco sirenje

Пастеризирано овчко сирење Од сопствена фарма Цена 280 Денари Ко...


300 МКД
или предлог цена
21 јул 13:47Се продава козјо сирење

Два вида на домашно козјо сирење: 1. Термички преработено-варено (н...


400 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Сирење /Млечни производи

16 јул 17:02ORGANSKI KOZJI MLECNI PROIZVODI-MALI SERII VISOK KVALITET

DIREKTNO OD KOZARSKA FARMA. OD ALPINA KOZI NAPASUVANI NA VISINSKI PA...


По Договор
или предлог цена
11 јул 08:06KOZJO MLEKO-ORGANSKO -KUMANOVO

DIREKTNO OD KOZARSKA FARMA. OD ALPINA KOZI NAPASUVANI NA VISINSKI PA...


50 МКД
или предлог цена
08 јул 21:05SURUTKA KOZJA ORGANSKA I DRUGI MLECNI PROIZVODI

DIREKTNO OD KOZARSKA FARMA. OD ALPINA KOZI NAPASUVANI NA VISINSKI PA...


50 МКД
или предлог цена
08 јул 21:04KOZJO MLEKO-SO ORGANSKI CERTIFIKAT

FARMA SO 7 GODISNO ISKUSTVO VO ORGANSKO PROIZVODSTVO NA MLECNI PROIZ...


50 МКД
или предлог цена
08 јул 21:04KOZJO SIRENJE ORGANSKO-s.GRADISHTE, ,KUMANOVSKO

DIREKTNO OD KOZARSKA FARMA. OD ALPINA KOZI NAPASUVANI NA VISINSKI PA...


По Договор
или предлог цена
05 јул 11:41Se prodava organsko kozjo sirenje

Vrven kvalitet.Mariovsko organsko kozjo sirenje.


350 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сирење /Млечни производи

05 јул 09:54Козјо млеко

Продавам: Козјо млеко, Овчо млеко, Сирење, Сурутка и Јариња и Ј...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сирење /Млечни производи

30 јун 12:15КОЗЈО МЛЕКО 100% ОРГАНСКО

Се продава свежо козјо млеко од кози кои секојдневно се напасуваат. ...


50 МКД
или предлог цена
19 мај 12:35Продавам органско козјо сирење

Продавам органско козјо сирење произведено од пастеризирано козјо мле...


250 МКД
или предлог цена
27 јан 10:14MLEKO OD MAGARICA

PRODAVAM SVEZO MLEKO OD MAGARICA .CENATA E ZA EDEN LITAR.KONTAKT TEL....


2.900 МКД
или предлог цена
26 ное 19:22Ovcho sirenje

Prodavame visoko kvalitetno ovcepolsko sirenje. Imame mali i golemi k...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 18:49PLASTICNI KALAPI ZA KASKAVAL I SIRENJE

SE PRODAVAAT 15 PARCINJA PLASTICNI KALAPI SO DIMENZII 220×200×9,5 mm ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сирење /Млечни производи

08 авг 12:24Sirenje

Se prodava ovco sirenje prirodno ekolosko od selo Pendak Kratovo za ...


1 МКД
или предлог цена
14 јул 21:46Malesevsko Sirenje

Prodavam malesevsko sirenje cena vo plasticni 8-8.5kg kanti cena 350 ...


350 €
или предлог цена
16 јун 22:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам