Цела Македонија
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TAXI STRUMICA NUDIME PREVOZ DO SITE AERODROMI SKOPJE SOLUN

SOFIA AERODROM 130€ THESALONIKI AERODROM 80€ SKOPJE AERODFOM 6...


1 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Патувај заедно

31 мај 12:51Prevoz Makedonija-Germanija

Prevoz na patnici i paketi za Germanija +389 77 701 003 +49 177 398...


По Договор
или предлог цена
15 мај 17:51TAXI SKOPJE SOFIJA TAKSI

Skopje- Sofija:100€


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Патувај заедно

08 мај 21:11Prevoz BELGRAD vo sekoe vreme

Odime za Belgrad i do Belgradski aerodrom so vozilo ili kombi vo vrem...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Патувај заедно

30 апр 23:48Prevoz na patnici

Превоз на патници до Белгад Превоз на патници до Солун Превоз на п...


1 €
или предлог цена
29 апр 19:19VRSIME PREVOS NA PATNICI

VRSIME PREVOS NA PATNICI OD PRILEP DO BOLNICATA JASENOVO


1.000 МКД
или предлог цена
24 апр 11:46PREVOZ NA PATNICI STRANSTVO

PREVOZ - Grcija - Bugarija- Albanija-Srbija-i - int. Cena 0.4- do 0.5...


4 €
или предлог цена
13 апр 18:32TAXI SOFIJA-SKOPJE SLOBODNI MESTA TAKSI

Slobodni mesta od sofija za skopje. 26.10. Cena:25€ od patnik


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Патувај заедно

01 апр 10:27SKOPJE-SOLUN TAKSI TAXI PREVOZ 25€

NUDIME PROFESIONALNA USLUGA DO SITE DESTINACII SO MODELI NA MERCEDES ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Патувај заедно

01 апр 10:26Prevoz za SLOVENIJA,AVSTRIJA,ITALIJA,GERMANIJA

organizirame grupi no ne i eden patnik osven ako ne si ja plati polna...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Патувај заедно

27 дек 10:15PREVOZ TURI PELISTER EZERA ANTENA

Prevoz do 6 lica so Dzip do pelister ezera antena


8 €
или предлог цена
11 окт 22:09Taksi prevoz za 6 patnici

Vo site nasoki na balkan Vo sekoe vreme 071399412 Dime


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Патувај заедно

19 јул 12:24Prevoz za 6 patnici evtino

TEL 071399412 DIME


12.111.121 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Патувај заедно

19 јул 12:24Evtin prevoz do Suto more, Budva, Dubrovnik 16-JULI

Evtin prevoz do Suto more, Budva pa se Dubrovnik, Trgnuvam na 16 JUL...


60 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Патувај заедно

08 јул 00:00taksi prevoz

vrsam prevoz na patnici niz makedonija i nadvor od mk so novo klimati...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Патувај заедно

23 јун 09:32Taxi prevoz

Prevoz na patnici do vasata destinacija niz cela Albanija i Crna gora...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Патувај заедно

24 мај 21:51PREVOZ DO SITE DESTINACI NIZ MAKEDONIJA BUGARIJA GRCIJA

PREVOZ DO VASATA SAKANATA DESTINACIJA SO LUKSUZNO KLIMATIZIRANO VOZIL...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Патувај заедно

11 мар 10:59PREVOZ DO SAKANATA DESTINACIJA SO LUKSUZNO KLIMATIZIRANO VOZ

PREVOZ DO Sakanata Destinacija SO LUKSUZNO KLIMATIZIRANO VOZILOTO MER...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Патувај заедно

11 мар 10:59prevoz do aerodrom solun sofija

prevoz do aerodrom sofija solun


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Патувај заедно

06 мар 13:12SKOPJE - SOFIJA

Prevoz so luksuzno, udobno i klimatizirano vozilo. *** profesionalen...


140 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Патувај заедно

05 фев 22:37ohrid skopje -aerodrom

vrsam prevoz ohrid skopje -aerodrom-cena po dogovor so avtomobil 2006...


120 €
или предлог цена
18 окт 19:14BARAM PATNICI OD DANSKA I GERMANIJA ZA MAKEDONIJA 4 MESTA

Baram patnici od Danska i Germanija trgnuvanje utre 07.10.19 ili 08.1...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Патувај заедно

07 окт 18:21Vrsam prevoz na patnici

Vrsam prevoz niz makedonija i srbija


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Патувај заедно

02 јул 19:43ПРЕВОЗ ДО СОЛУН ХАЛКИДИКИ

СЕКОЈ ДЕН СОЛУН ХАЛКИДИКИ СО АВТОМОБИЛ ЦЕНИ ОД 25 ЕВРА


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Патувај заедно

19 јун 18:09Baram patnici za Germanija od Veles, Skopje, prevoz so kombe

Poagjam za Germanija za 2-3 dena. Baram patnici za bilo koja destinac...


1 €
или предлог цена
12 јун 18:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам