Цела Македонија
                   
698 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јан 16:05Промовирано

Vila Stefan s.Ramne OHRID

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 апр 13:00Промовирано

PROMOCIJA "Vila Apartmani Stefan" Ohrid- s.Ramne

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:45Darni Central Apartments Ohrid

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:45APARTMANI - VALONA na sama plaza so sopstveni lezalki

Se izdavaat 2 apartmani ( 2 I 3 sobi) na 15 min pes od centarot na Va...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апартмани

Денес 11:01REZERVACII I SMESTUVANJE VO HOTELI, SOBI, APARTMANI..

Dokolku planirate da patuvate i da prestojuvate na odredena destinaci...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Денес 10:46Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:38Apartmani Slavica i Marce

SE IZAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Охрид

Апартмани

Денес 10:31Апартмани во строг центар на Охрид

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:27Se izdava luksuzno ureden Apartman''

apartmanot se naoga vo centralniot del od gradot i e vo neposredna bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:24Kratok prestoj - Ohrid - 2 spalni - max 6 lica

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti g...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:55Central Pearl Apartment 2 - Dimitar Vlahov

Apartmanot se naoga vo strogiot centar na gradot na ulica : Dimitar V...


1.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:14Villa Tema

apartmani za iznajmuvanje,so pogled na ezero 30 m2,so pogled na Galic...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:16Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:14ELEN KAMEN - VILLA EROS

Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ELEN KAMEN vo ...


40 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Денес 07:10Apartmani vo strog centar - Queens Central Apartments

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot vednas sproti opstinata.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 03:18Апартман во Park Golden Beach со поглед на езеро !

Се изнајмува комплетно опремен апартман со поглед на езеро.


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 03:18Apartmani vo strog centar - TANES Apartments

Se iznajmuavaat kompletno opremeni apartmani vo strog centar, vo star...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 23:05GOLEM APARTMAN SO PRIJATEN AMBIJENT!

CENETI GOSTI! *SE IZDAVA SAMO VO SEZONA OD 1 JUNI DO 15. SEPTEMV...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:37PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI!. Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Na...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:37Apartman do ezerskiot kej,centar

⛱️🌅Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:12Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Апартмани

Вчера 20:23Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 4 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 20:13LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум... И...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:12Apartman/Апартман...Стан/Stan vo blizina na centar

Se izdava apartman na samo 900 metri od centar ili 1km od plazite,pot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:12STAN NA SAMIOT KEJ STUDIO 3 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 3 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum no...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:49Издавам апартмани во Охрид

Апартманите се за 4 особи, секој апартман има посебно WC , интернет ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:46SE IZDAVA STAN DE LUX VO STROG CENTAR NA OHRID

SE IZDAVA STAN DE LUX,NOVA GRADBA, VO STROG CENTAR, NA TURISTICKA, D...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:45APARTMAN VO TRPEJCA, NA EZERO

Se izdava apartman vo trpejca, na samata obala,prva linija. Apartmano...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:45Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:30SE IZDAVA NOV APARTMAN

DVOSOBEN APARTMAN(spalna I dnevna) Poveke od 40m2na 1vi sprat. KOMP...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:28apartmani Grcija Hallodiki Afitos

izdavam apartmani vo Grcija viber : ++306938725095 ++306906449072 Lj...


40 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

Вчера 17:15Sobi so kupatilo, terasa i pogled na ezero Ohrid

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/ Студ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:34se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:39Апартмани во стариот дел на град Охрид

Апартманите "Пендик" се наоѓаат во стариот дел на градот во близина н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:27АПАРТМАНИ ROOM 88

•ОДБЕРЕТЕ ЕДЕН ОД 3те АПАРТМАНИ: 🔴RED 🟤BROWN & GREEN🟢 • КАПАЦ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:53Apartman ,,VERA,,-STROG Centar

Se izdava aпартманот ,,ВЕРА,, Sе наоѓа во Строг Центар на градот, во ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:47Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:46Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:14Apartman Matej-Krusevo

Апартман Матеј се наоѓа на 5 минути од центарот на градот. Располага ...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Апартмани

Вчера 14:02Се изаваат апартмани и соби на Пелистер, Нижеполе

Вилата се наоѓа над село Нижеполе. Во вилата има чајна кујна и конфер...


50 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

Вчера 13:40Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам