Цела Македонија
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SMESTUVANJE, HOTELI, SOBI, MOTELI VO MK ,EU, USA, UK...

Dokolku planirate da patuvate i da prestojuvate na odredena destinaci...


10 €
или предлог цена
Охрид

Хотели

Денес 07:20Villa Grkasha

Поминете незаборавен одмор во луксузна викендица на планина Галичица ...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Хотели

Вчера 13:00BED & BREAKFAST DELIKATES - SOBI ZA IZNAJMUVANJE

BED & BREAKFAST DELIKATES * * * Novo opremeni sobi za iznajmuvanje s...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Хотели

13 мај 21:04Fen za Hoteli - Apartmani - Sobi

Фен за коса со фиксна база ☑ Моќност: 1300w. ☑ Автоматско исклуч...


1.299 МКД
или предлог цена
Охрид

Хотели

13 мај 10:53Hotelski sobi ***

Hotelski dvokrevetni i trokrevetni sobi , opremeni po hotelski stand...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Охрид

Хотели

04 мај 20:21Villa Grkasha

Поминете незаборавен одмор во луксузна викендица на планина Галичица ...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Хотели

03 мај 10:14Sobi za nokjevanje

Hotel "Villa Grand" Bitola, nudi sobi za nokjevanje, pogodnost za fir...


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Хотели

02 мај 20:58SE IZDAVAAT SOBI VO ---VILLA KONZULI---

Villa Konzuli se naoga vo strogiot centar na Bitola,vednas do sirok s...


1 €
или предлог цена
Битола

Хотели

28 апр 09:06Izdavame centar na Ohrid apartmani , studija

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Хотели

27 апр 17:01Ohrid smestuvanje(accommodation)-Centar- Pogled na ezero

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivo...


25 €
или предлог цена
Охрид

Хотели

21 апр 10:28HOTEL FILIPOV KOCANI

ZA SAMO 15 EVRA PO OSOBA MOZETE DA POMINETE PREKRASEN PRESTOJ VO HOTE...


25 €
или предлог цена
Кочани

Хотели

07 апр 20:20ИМПЕРИЈА – Продажба на Хотел

Шифра Д-88/14 Се продава хотел на Охридската ривиера -50метри до ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Хотели

06 апр 21:16Хотелски соби

Соби за ноќевање и дневен престој во Хотел во нас. Црниче. Тел.за ко...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Хотели

07 мар 12:38IZNAJMUVAM HOTEL*** VO CENTAR

PRODAVAM-Iznajmuvam hotel so 3 zvezdi vo centarot na Skopje . Hotelot...


3.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Хотели

04 мар 10:11Хотел Филипов Кочани Виница Штип Скопје Хотели

На патот Кочани – Виница, кај населбата Оризари, се наоѓа прекрасниот...


800 МКД
или предлог цена
Кочани

Хотели

25 фев 20:40Одмор во Бугарија, Одмор во Сончев брег - туристички комплек

Хотели во Сончев Брег, Бугарија! Ноќевање за гости , надворешен базен...


39 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Хотели

06 јул 10:40Hotel Filipov Kocani Kochani sobi

На патот Кочани – Виница, кај населбата Оризари, се наоѓа прекрасниот...


800 МКД
или предлог цена
Кочани

Хотели

24 фев 05:25Kratok Prestoj Plostad

Izdavame sobi za kratok prestoj Hotel Square na Plostad vi nudi sobi...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Хотели

28 дек 00:20Kratok Prestoj Plostad

Izdavame sobi za kratok prestoj Hotel Square na Plostad vi nudi sobi...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Хотели

17 дек 23:10Fen za kosa za hotel

Prodavame razen asortiman za hotelerija


1.950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Хотели

13 апр 10:30Odberi i rezerviraj objekt za smestuvanje

Испланирајте го вашето патување Доколку се припремате за патување ...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Хотели

10 сеп 11:05Hotel "Nacional" se prodava Cena povolna

Se prodava Hotel Nacional vo Kocani. Raspolaga so kapacitet vo restor...


1 €
или предлог цена
Кочани

Хотели

01 мар 15:13*** Vila Gora ** Вила Гора Крушево

VilaGora vi nudi 12 luksuzno opremeni sobi so sopstveni kupatilo, ter...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Хотели

24 дек 18:59ПОЛОВЕН МЕБЕЛ ЗА ХОТЕЛИ

НУДИМЕ ПОЛОВЕН МЕБЕЛ ЗА ХОТЕЛИ! МЕБЕЛОТ Е ОД ХОТЕЛ ХИЛТОН И Е УВЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Хотели

02 окт 08:33Хотел Royal View-Охрид има потреба од собарка

Хотел Royal View-Охрид има потреба од собарка/хигиеничарка Телефон ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Хотели

04 авг 11:10Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам