Цела Македонија
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hotel Vila Bolonja Хотел Вила Волоња Apartmani

Izdavame sobi, mnogu blisku so plazhata


По Договор
или предлог цена
Струга

Мотели

26 мај 19:57Се издаваат климатизирани соби со сопствено купатило

Се издаваат соби во Пансион Бјанко на ул.Народен фронт бб ( спроти ...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотели

17 мај 09:36Izdavam Apartmani strog centar Ohrid studia , stan

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Мотели

04 апр 12:45Motel Turist (STROG CENTAR)

Raspolagame so 18 odlicni sobi vo starit del na gradot.Strog centar


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Мотели

24 јул 16:50Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам