Цела Македонија
                   
183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 16:52Промовирано

Издавам камп во Градиште--Охрид

Голема приколка за 6 души.со сопствено wc ,туш, кујна комплетна. На 1...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кампинг

Денес 18:34Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 16:52Tendi vo Grcija po dimenzii , kamionski materijal 680 gr/m2

Cerada Kolevski Skopje izrabotuva tendi po dimenzii za Grcija bez i s...


8 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг

Денес 14:55SE PRODAVA, ZAMENUVA I IZDAVA

nudam kamp-priolka vo auto - kamp-Krani,prikolkata e celosno opremen...


1 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

Денес 09:04SE IZDAVA KAMP VO GRADISTE

ZA LETO---- 2023 god ...SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA SO DVOR---SE NAOGA ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кампинг

Денес 06:57Se izdava kamp vo Gradiste

Se izdava kamp vo Gradiste tel.078 684 440


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

Денес 03:52  НОВ ОГЛАС

Se izdava kamp bungalov Ohrid

Kamp dnevna kujna kupatilo na 20m od plaza partizan ohrid 20m od plaz...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

Вчера 18:32SE IZDAVA KAMP BUNGALOV OHRID

kamp bungalov vo ohrid na 20 metri od plaza so sopstveno kupatilo kuj...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 18:31Se izdava kamp prikolka Partizan

Se izdava kamp prikolka vo Partizan. Zagradena so 30m2 dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 13:49Se izdava kamp

Celosno opremen kamp vo avtokamp As se izdava. Poveke info na broevi...


7 €
или предлог цена
Струга

Кампинг

Вчера 09:19Se izdava kamp vo avto kamp Gradiste

Se izdava kamp vo avto kamp Gradishte. Kampot e kompletno opremen i e...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Кампинг

Вчера 00:15Камп приколка во Градиште/Kamp prikolka vo Gradiste

Се издава камп приколка во Градиште, Охрид во која може комотно да се...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

31 мај 23:45kamp camp prikolka vo krani prodavam

Prodavam i izdavam kamp prikolki vo krani opremeni odvod dovod struj...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

31 мај 16:23Izdavam prikolka vo Gradiste mesecno

Kompletno opremena prikolka vo Gradiste Juni 19 000den Juli 25 000d...


19.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг

31 мај 07:04Se prodava Kamp prikolka

Se prodava Kamp prikolka vo odlicna sostojba, kompletno uredena. C...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Кампинг

30 мај 10:25Се продава приколка

Се продава приколка во камп Љубаништа. Цена по договор Контакт теле...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

30 мај 06:31Krov za kamp prikolka

Продавам кров за камп приколка, многу зачуван, моментално се наоѓа во...


400 €
или предлог цена
Неготино

Кампинг

29 мај 17:41izdavam kamp

izdavam kamo grcija paralija kamp odisea


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Кампинг

29 мај 13:29Gradiste - se izdava nova baraka na prva linija

Gradiste - Ohrid SEZONA 2023 od 1 juni do 31 avgust Bungalov na p...


85 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 мај 22:03Prikolka vo Gradiste

Dve kamp prikolki vo gradiste, celosno opremeni so posebno wc tus tel...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 мај 19:26SE IZDAVA KAMP VO GRADISTE

Se izdava kamp vo Gradiste Ohrid tel.075 406 682


1 €
или предлог цена
Прилеп

Кампинг

27 мај 05:47Се издава камп во Градиште

Се издава камп во Градиште слободен од 07.08.2023до 3.9 .2023 годин...


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

25 мај 14:33Nakano Maxi Family 8 sator

Prodavam sator Nakano Maxi Family za 8 osobi. Staro 5 meseci. Donesen...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Кампинг

25 мај 11:31ИЗДАВАМ ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ-ОХРИД

Издавам приколка во Градиште - Охрид која поседува: - целосно опреме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

24 мај 14:54Sklopliva nova kamp masa(маса,масичка)so 4 stolici.

NOVI KAMPERSKI MASI !!!! Za kampiranje,izleti vo priroda,za lovdzii i...


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

24 мај 10:54Kamp prikolka

Prodavam 6,5m kompletno opremena vo odlicna sostojba kapmp prikolka. ...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кампинг

24 мај 08:24SE IZDAVAAT 3 KAMP PRIKOLKI VO GRADISTE-OHRID

Se izdavaat 3 ksmp ptikolki vo gradiste vo ohrid cenata zavisi od ter...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

23 мај 18:54Sator mnogu socuvan i golem.

Se prodava mnogu redok od ovoj tip na sator,socuvan sator,cesko proiz...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

20 мај 22:06Кампер аспиратор

Се продава аспиратор 12v Hobby изваден од камп приколка ( Исправен)со...


150 €
или предлог цена
Куманово

Кампинг

20 мај 09:57издавам камп приколка

Се издаваат 3 приколки во Градиште , целосно опремени со купатило , к...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

18 мај 23:38Kamp Prikolka Ohrid

SE PRODAVA PRIKOLKA DOBRO SOCUVANA,GERMANSKA..POKRIENA , ZAGRADENA Z...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кампинг

16 мај 10:08SE IZDAVA KAMP BUNGALOV OHRID

kamp bungalov na 20 metri od plaza so sopstveno kupatilo kujna 075498...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

16 мај 09:50Се издава камп приколка во Градиште, Охрид

Се издава камп приколка во Градиште - Охрид, во стариот дел, близу то...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

14 мај 11:35Se prodava kamp prikolka vo Krani

Se prodava kamp prikolka celosno opremena vo Krani na odlicna lokacij...


2.800 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

10 мај 08:04Prodavam KAMP PRIKOLKA vo GR

Prodavam dobro ocuvana kamp prikolka treska ,locirana vo kamp Evridik...


2.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

06 мај 20:34Sator polski za kamp

Prodavam platno od sator polsko proizvodstvo marka legionowo so dimen...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

04 мај 20:20Sklopliva nova kamp masa(маса,масичка)so 4 stolici.

NOVI KAMPERSKI MASI !!!! Masite se Novi,neotpakuvani,aluminiumski,p...


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

03 мај 12:34SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE

se izdava kamp prikolka vo gradiste kompletno opremena.. ima sopstven...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

30 апр 10:50Se izdava kamp vo Gradiste

Kampot e super i e namenet za 6 vozrasni. Ima se sto vi e potrebno za...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

28 апр 19:37Се продава камп приколка БРАКО

Се продава камп приколка БРАКО , камперска заштитена и покриена со со...


250 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

27 апр 21:28Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам