Цела Македонија
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vip Taxi.10.05.2016g.Skopje-Solun (-50% )

VIP TAXI & RENT-A-CAR CERVICE SKOPJE SKOPJE-SOLUN 120 EUR (AIRPO...


90 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

07 јун 17:36TAXI PREVOZ STRUMICA GRCIA BUGARIJA SKOPJE 6+1

Taxi prevoz za 6 patnici sekade do vasata sakana destinacija Skopj...


1 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Предмети за патување

06 јун 23:11Taxi Taksi Sofia Solun Belgrad Bansko

SKOPJE--A.VELIKI 1000 den SKOPJE---SOLUN (centar)105EUR SKOPJE-SOLU...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Предмети за патување

06 јун 11:25Rent-a-car Skopje

Rent-a-car Skopje Iznajmuvanje na vozilo cena za 1 mesec 600 evra ...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

06 јун 10:59Куфери за патување

Продавам куфери за патување Carpisa (голем).......4000 ден Carpis...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

04 јун 15:53Kufer

Se prodava kufer


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

01 јун 11:27KUFER

3 pati koristen,skoro nov,super zacuvan.


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Предмети за патување

01 јун 07:17Vi nudime udoben i relaksiran prevoz LUX

Vi stoime na raspolaganje za sekakov vid na udoben ,bezbeden,profesio...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Предмети за патување

31 мај 20:43TAXI TAKSI PREVOZ GRCIA BUGARIA SRBIA DO VASATA SAKANA CEL

VRSIME TAXI PREVOZ DO SITE AERODROMI SOLUN SOFIA SKOPJE BELGRAD ...


1 €
или предлог цена
31 мај 12:51Sator, Шатор, za kampuvanje

Satorot e mnogu zacuvan, otvoren ne poveke od 5 pati,


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Предмети за патување

28 мај 14:01КУФЕР САМСОНАЈТ

Се продава куфер Самсонајт - црвена боја во одлична состојба


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Предмети за патување

27 мај 12:53SKOPJE-PRISTINA(AIRPORT) Transport -Transfer

prevoz Skopje-Pristhina (airport) ...nosenje i precekuvanje na patnic...


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Предмети за патување

26 мај 16:45Prodavam kotisteni nosaci za kroven kufer za avtomobili

Prodavam kotisteni THULE nosaci za kroven kufer za avtomobili: Lada N...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Предмети за патување

22 мај 12:10Термос за кафе, чај, вода Termosi za Kate, can, voda

Добро сочувани термоси за кафе чај вода. По 300 денари еден. 2 за 500


300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Предмети за патување

13 мај 08:21TAXI SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA AIRPORT TRANSFERS

Rent-a-car VIP Taxi Skopje Thessaloniki Belgrade Sofija Athens Th...


90 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

04 мај 20:22SKOPJE-BEOGRAD prevoz TAXI ( AIRPORT )

VIP Taxi Rent-a-car Skopje Thessaloniki Belgrade Sofija Athens Zagreb...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

01 мај 21:45Cadori za sonce

Prodavam novi cadori za sonce 20 kom.so plast.postolja(so voda),tel.0...


1.200 МКД
или предлог цена
24 апр 20:37TAXI SERVICE

CONTACT AND 24/7 SUPPORT Rent-a-car Skopje Airport Taxi Transvers t...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

18 апр 16:54Drzac za tocaci

Prodavam drzac za tocaci se Montoya na za den del na kola


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Предмети за патување

11 апр 12:41PREVOZ NA PATNICI NIZ CELA EVROPA I MAKEDONIJA

Vrsime prevoz na patnici vo MAKEDONIJA I niz cela EVROPA po najdo...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Предмети за патување

30 мар 07:05Taxi/Taksi/Prevoz na Patnici

PREVOZ NA PATNICI DO SITE DESTINACII I AERODROMI VO MK I STRANSTVO Ш...


1 €
или предлог цена
28 мар 00:31Rent-a-car Skopje Thessaloniki Sofija Belgrade

For all tourists and businessmen visiting Macedonia International VI...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

10 мар 09:25IZNAJMUVANJE NA SOFER 24/7

IZNAJMUVANJE NA PROFESIONALEN VOZAC ZA VO R.MAKEDONIJA I NADVOR OD R...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

16 фев 19:36RENT A VAN WITH DRIVER - TRANSFER SERVICE

Transfer and 24/7 support Transfer with Van 8+1 - Mercedes Vito 110...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Предмети за патување

14 фев 23:06taxi taksi prevoz za vas i vasite skii

Prevoz do site Ski centri-Borovec, Bansko, Kopaonik, dostapen drzac z...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

09 фев 10:57Decki sanki

Decki sanki


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Предмети за патување

03 фев 15:53kufer Delsey - racen bagas za avion

Se prodava nekoristen kufer Delsey - racen bagaz za vo avion! - Cabi...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

31 јан 22:39Solun-Sofia-Beograd-Prishtina-Tirana airport Taxi service

Taxi Skopje Thessaloniki Belgrade Sofija Athens taxi services in...


15 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Предмети за патување

17 јан 02:35KUFERI - zolt i plav

KUFERI - zolt i plav kupeni se od TR.na 25 juli. se vrte za 360 °, ...


40 €
или предлог цена
29 окт 13:07КУФЕР / KUFER

Prodavam kufer, kupen vo Germanija. Dimenzii: 47 x 70 cm. Sirina na k...


1.100 МКД
или предлог цена
13 окт 18:43Kuferi

Najgolem izbor na kuferi, -gumirani, -plasticifirani, -platneni ...


1 €
или предлог цена
04 сеп 13:41EKSTRA GOLEMA PATNA TORBA 100X45X43cm POVOLNO

Se prodava extra golema patna torba odlicna za dolgi patuvanja so gol...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Предмети за патување

01 сеп 09:47Prevoz slep crna gora budva kotor suto more petrovac

Prevoz do crna gora KLIMATIZIRANI LUX VOZILA ZEMANJE OD DOMA DO AD...


40 МКД
или предлог цена
23 авг 21:23PREVOZ NA PATNICI I PRATKI MK-GER

МК - ГЕР (со попатни земји) 🇲🇰🇦🇹🇧🇪🇱🇺🇷🇸🇨🇭🇩🇪🇳🇱 ✅Најси...


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Предмети за патување

20 авг 14:31Vrsam privaten prevoz na patnici

Pretezno relacijata e Kavadarci prilep bitola ohrid po avtobuska kart...


700 €
или предлог цена
25 јул 16:07Kufer aktovka SIEMENS

Siemens kufer plasticen(dupla plastika)60x47x16cm.vo odlicna sostojba...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Предмети за патување

22 апр 19:34TAXI VIP SKOPJE-OHRID-SOLUN-SOFIA-AIRPORT

prevoz na patnici od skopje do ohrid 65 evra od airport skopje do oh...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Предмети за патување

03 мар 01:52Se prodaca kuferce

Se prodava socuvano kuferce


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за патување

02 мар 10:58Žensko kufrtce novo

Kuferce novo


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Предмети за патување

23 јан 19:19kufer za patuvanje

prodavam nov kufer, marka GABOL


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Предмети за патување

21 дек 21:50Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам