Цела Македонија
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Taksi prevoz

Taxi prevoz od samo denes skopje prema granicen premin Kriva Palank...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 12:54Izdavam restoran na Ohridsko ezero

Izdavam rerstoran za biznis vo Ohridsko na eden kilometar ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 01:24  НОВ ОГЛАС

TAXI PREVOZ 070 214 757

TAXI PREVOZ: tel (whatsApp) tel (viber) 070 214 757 TONI ...


10 €
или предлог цена
Струмица

Останато

17 мај 12:44TAXI PREVOZ 070 651 807

TAXI PREVOZ: tel(viber):070 651 807-TONI AERODROM===SOLUN AERODRO...


10 €
или предлог цена
Струмица

Останато

16 мај 21:04Vila Marija Krusevo

Se izdavaat sobi vo Krusevo vednas pod hotel Panorama. Sobite se opre...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Останато

14 мај 13:55Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студиј...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

12 мај 09:17PRIVATEN TAKSI TAXI PREVOZ NIZ DRZAVAVA I NADVOR

Vozenje niz cela MK i nadvor od drzavava, Shoping turi niz cela Mk i ...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

09 мај 11:55Apartman Riki 2

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 мај 12:31Се продава гума за пливање

Се продава Јуникорн гума/кревет за пливање од Интекс (Intex Mega Uni...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

06 мај 09:14Studija vo centarot na OHRID pozadi OHRIDSKA BANKA

Stusijata se naogjaat vo centarot na Ohrid pozadi ohridska banka na 3...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 мај 19:17Se prodavaat Pedalinki/Педалинки

Se prodavaat 4 pedalinki vo odlicna sostojba,moze da se vidat na lice...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 мај 18:23magnetcinja za na frizider

magnetcinja za na frizider, vo razlicni golemini ,no najcesto 4 x 6 c...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

01 мај 23:53Hitno,Evtino, Kvalitetni kuferi doneseni od Germanija

Хитно, Евтино, поради селидба, квалитетни куфери донесени од Германиј...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 мај 14:04Taxi Prevoz Komb

Prevoz do Aerodrom so kombe Dokolku imate poveke kuferi i vi treba po...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

01 мај 13:26VT-TRAVEL PREVOS NA PATNICI MK/CH

Prevos na patnici paketi mk,ch,


17 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Останато

19 апр 15:28Продавам ваучер за во Грција (Олимпик бич )

Prodavam vaucer Се продава ваучер со вредност од 6000 ден за во Грц...


4.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

06 апр 19:55Prevoz na patnici

vrsam prevoz na patnici so kombe ;


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

09 мар 22:50Промоција на апартмани / ресторани на Котва.МК

Котва.МК е Инстаграм профил за промоција и поддршка на македонскиот т...


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

08 мар 20:57ТАХИ ТАКСИ СОЛУН СОФИЈА БЕЛГРАД ТИРАНА ПРИШТИНА TAXI TAKSI

МК 🇲🇰 🚖 ТАКСИ ПРЕВОЗ ТРАНСПОРТ Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 фев 19:01Apartman Riki 1

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolaga...


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 11:52Останато

Доколку ви е потребен личен возач јавете се поседувам автомобил


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јан 14:09skii

prodavam skii 185 sm dobro socuvani inf na tel 078355907 i 078322920


1.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

03 јан 09:43Vaucer JK Travel

Se prodava vaucer od JK Travel vo vrednost od 4845 den za 3200 den.


3.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

14 окт 23:57Купувам ваучери за туризам

Купувам ваучери за туризам 2021. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 сеп 20:42Se iznajmuva Apartman

Се изнајмува апартман во населба Воска. Зградата се наоѓа покрај езер...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 авг 10:03Izdavam stan

Se izdava stan vo centarot na Ohrid vo blizina na Ohridska banka info...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

23 авг 11:49KAMP VO KRANI

Se izdava kamp vo AVTO KAMP-KRANI kompletno opremen za poveke info na...


900 €
или предлог цена
Ресен

Останато

26 јул 14:26Продавам ваучери за Грција

Продавам 4 ваучери за престој во Грција преку туристичка агенција Сав...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

25 јул 13:53Vi Nudime Vnatresen I Nadvoresen Taksi Prevoz So Mercedes C

Vi Nudime Vnatresen I Nadvoresen Taksi Prevoz So Mercedes C Klasa. C...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

17 јул 09:38Апартмани Велестово

Се издаваат нови штотуку отворени апартмани за 2-4 лица во Велестово,...


35 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 јул 17:29VILA ELEN KAMEN

🔥VILA AGAPE🔥Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ...


30 €
или предлог цена
Струга

Останато

01 јул 22:01Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu centar 3 kreveti , kujna , tarasa...


20 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јул 13:07Izdavam Kamp vo Gradiste

Cena po dogovor Blizu do plaza Parking mesto Povekje informacii ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

28 јун 12:24Такси Превоз Taksi prevoz Taxi Prevoz

Такси превоз до сите градови аеродроми болници и дестинации низ држав...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

24 јун 16:58Taxi taxi taksi Skopje-Ohrid

Taxi prevoz Skopje - Ohrid Ohrid-Skopje promocija 3300 den


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

02 јун 15:44гуми

гуми од дачија во одлицна состојба


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

17 мај 09:05СТОЛЧЕ ЗА OFFROAD / КАМПИНГ

CAR & JEEP PARTS - VIBER 079/233/454 СТОЛЧЕ ЗА OFFROAD / КАМПИНГ ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

15 апр 21:16Apartmani Wish&Welcome

Apartmanite se locirani vo strog centar na Ohrid neposredno vo blizin...


1.111.111 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 фев 11:13Се издаваат апартмани во Берово - област Беровско езеро

Вила Лејк Палас Берово Издаваме апартмани - Вила Лејк Палас Берово- ...


2.200 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

10 фев 15:14Vaucer za turizam

Prodavam vaucer za turizam


4.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

13 дек 01:02Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам