Цела Македонија
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Barski masi Konjopoi

Izrabotuvame barski i klub masi za kafici i diskoteki kako i masi za ...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:22Disko DMX led svetla

Повеќе модели на DMX светла, миксери, за дискотеки, клубови, ресторан...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

25 мај 08:55Se Prodavaat Shank Stolici I Konjopoj

Se prodavaat shank stolici i konjopoj. mozhe i posebno


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

02 апр 12:03Продавам нови шанкерски столчиња од дрво висок квалитет

Продавам нови барски/шанкерски столчиња од дрво со висок квалитет. Ц...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

13 мар 14:31НЕОН ЛЕД РЕКЛАМИ

👉Нов начин на рекламирање и креирање со НЕОН ЛЕД😎 технологија 🐲 Би...


77 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

09 фев 13:35Se bara personal za nov lounge bar vo nas.Aerodrom

Se bara personal za rabota vo naselba Aerodrom vo nov lounge bar za s...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

01 фев 17:55Се изнајмува простор за дочек на Нова Година

Се изнајмува простор за дочек на Нова Година, локација Центар (кај Гр...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

28 дек 15:25Машина за прскање пари со готовина Supreme Gun

Машина за прскање пари со готовина Supreme Gun 899 den


899 МКД
или предлог цена
21 дек 11:38Separe, Visoki masi, Sank

Separe: 140cm 1 naslonica 123cm bez naslonici 156 so dve naslonic...


2.400 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Клубови, Пабови, Барови

11 ное 14:40РЕНТАЊЕ И ПРОДАЖБА НА КОЊОПОИ

•Изнајмување коњопои за секаков вид настани и забави. •Спецификациј...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

31 окт 16:07Изнајмување коњопои

Изнајмување на барски маси (коњопои) за секаков вид свечености и прос...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

31 окт 12:02Pivomat

Italijanski pivomat malku koristen i odlicno socuvan so komplet creva...


20.000 МКД
или предлог цена
23 авг 22:42SANK ZA KAFIC

Se prodava sank za kafic od masivno drvo i inox so vitrina ladilnik, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

19 апр 13:47Шанк Столови

Шанк столови


700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

06 јун 14:08Novi konjopi

Se prodava konjopoj


2.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:20Inventar za kafic

Se prodava shank, masi i stolici (kompleti) za kafic, koristeni samo ...


По Договор
или предлог цена
26 јул 17:31Се продаваат конопои

Се продаваат речиси нови 100 конопои, сепариња, фискална каса, компју...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

14 јул 15:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам