Цела Македонија
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROEKTOR LIGHTSHOW LASER ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI I SLICNO

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Кафулиња

07 јун 14:11IZDAVAM KAFE BAR

Izdavam Kafe Bar za privatni zabavi, rodendeni , diplomski i drugi p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

29 мар 11:16Metalni Masi i Stolici

20 stolici so duseci


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Кафулиња

26 мар 16:14IZDAVAM KAFE BAR ZA NOVA GODINA

Izdavam Kafe Bar za docek na stara Nova godina, za proslava na rodend...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

28 дек 15:26se prodava kafule- kafic

se prodava celosno razraboten kafic vo bitola


По Договор
или предлог цена
Битола

Кафулиња

01 апр 11:34MASINA ZA KAFE!!!

Se prodava masina za kafe BFC LIRA 3!!!


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

02 мар 17:12Separinja za kafeterija, kafici.

Se prodavaat separinja pogodni za kafeterija, kafici, klubovi i sl. N...


1 €
или предлог цена
Кичево

Кафулиња

10 фев 17:36Komplet invertar za kafic.. Masi, stolcinja, separinja i dr

Drveni masi praveni od buka......... 9 masi x 80 evra Drveni stolovi...


По Договор
или предлог цена
Велес

Кафулиња

06 мај 22:50Potrebni se Kelnerki

Lokal Nasa Kafana ima potreba od kelnerki/sankerki Kontakt na broj ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

02 мар 13:31Se izdava za nova godina

Opremena kafic 100kv Se izdava za nova godina 2 dena za 100ev vo cent...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафулиња

03 дек 21:34Komplet invertar za kafic... Masi,Barski Stolcinja ..

Se prodava poloven invertar za kafic Ratan 6 kompleta Visoka Masa ...


500 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

02 фев 20:09Ratan -Stolici ,Masi ,Separinja ,Brski stolici

Se prodava poloven invertar za kafic Ratan 6 kompleta Visoka Masa ...


1.000 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

02 фев 11:45Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам