Цела Македонија
                   
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Restoran Goce domasni jadenja ,skara ,pecenje

Pocituvani .... Etno Restoranot Goce vo naselba Cento sega i so svoj...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ресторани

Вчера 08:28Restoran za privatni proslavi

Kutrakot na dedo ....s.Badar Katlanovo Preubav etno restoran vo plan...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ресторани

05 јун 07:58Изнајмување и организирање на СВЕЧЕНОСТИ

КЕЦ - се изнајмува место за вашите свадби, матурски, дипломски, крште...


1 €
или предлог цена
12 мај 15:10Iznajmuvanje prireduvanje na privatni zabavi restoran kafic

Ви нудиме можност да ги прославите и приредите вашите приватни настан...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ресторани

13 јан 12:40Се изнајмува простор ( Винарија )

Се изнајмува простор ( Винарија ) за секаков вид на пред новогодишни ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ресторани

09 ное 18:08Se otstapuva lokal, kafe bar

Се отстапува добро разработен ресторантски/lounge bar/кафе бизнис. Р...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ресторани

13 апр 15:00Karrike dhe tavolina/ Masi i stolici

Karrike dhe tavolina me qera per eventet tuaja.


По Договор
или предлог цена
Дебар

Ресторани

02 јун 19:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам